Kliko

 1. Standart Apartamente me qera ditore, duke filluar nga 3500 lek/nata (Tirane)

  Apartamente me qera ditore, duke filluar nga 3500 lek/nata, te ndodhura ne zonat me te preferuara te Tiranes.
  Apatamentet jane te mobiluara, Parket, Kondicioner, Uje 24 ore, Wifi, etj.
  Apartamenti merret ne dorezim nga ora 14:00 e vijim dhe dorezohet brenda ores 11:30 te dites se neserme.
  Personi qe merr apartamentin me qera duhet te kete me vete karte Identiteti ose Pashaporte.

  Cel : 069 20 44 530
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSC_0022.jpg
S: 1235
Madhesia: 19.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSC_0020.jpg
S: 974
Madhesia: 22.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSC_0015.jpg
S: 904
Madhesia: 37.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSC_0028.jpg
S: 923
Madhesia: 19.6 KB