kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Apartamente me qera ditore, duke filluar nga 30 euro/nata  Apartamente me qera ditore, duke filluar nga 30 euro/nata, te ndodhura ne zonat me te preferuara te Tiranes.
  Apatamentet jane te mobiluara, Kondicioner, Uje 24 ore, internet, etj.
  Apartamenti merret ne dorezim nga ora 14:00 e vijim dhe dorezohet brenda ores 11:00 te dites se neserme.
  Personi qe merr apartamentin me qera duhet te kete me vete karte Identiteti ose Pashaporte.


  Cel. : 069 37 99 313
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2012-09-16 22.21.20.jpg
S: 5437
Madhesia: 41.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSC03923.jpg
S: 3594
Madhesia: 17.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSC03929.jpg
S: 3230
Madhesia: 21.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSC03941.jpg
S: 5035
Madhesia: 22.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: image.jpg
S: 3240
Madhesia: 17.2 KB