+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Shqiperi, shpallje ARREDIM KOMPLETIM SOXHORNOSH GARDAROBA DHE GUZHINASH.

  KOMPANIA ME E NJOHUR ITALIANE ME FAME PER ARREDIMIN (KOMPLETIMIN)
  E GUZHINAVE DHOMAVE TE GJUMIT SOXHORNOVE gruppo cucine TASHME NDODHET DHE NE SHQIPERI.

  KLIENTIT I LIHET CDO GJE NE ZGJEDHJE PER TE BERE,DUKE FILLUAR NGA LLOJI I MATERIALIT, E DERI TE CMIMI.


  ARREDIMIN MUND TE ZGJIDHET SI TE DESHIRONI:

  SI MODERN ASHTU DHE KLASIK.

  JA DISA NGA PUNET TONA ME TE NJOHURA,ATY KU LUKSI DHE KLASI ZENE VEND.


  email: gruppocucineal@gmail.com

  Tel. : 0684933011
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 01-acero-1279911132.jpg
S: 491
Madhesia: 39.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: osaka04-big-1279902155.jpg
S: 530
Madhesia: 43.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: replay05-big-1279906612.jpg
S: 408
Madhesia: 33.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: AISHA - colore bianco.jpg
S: 416
Madhesia: 46.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: GAIA antracite part..jpg
S: 455
Madhesia: 35.9 KB  

  SHES NJE FAX TE PERDORUR TE INTERESUARIT TE DERGOJN EMAIL NE andreaizmir@gmail.com