kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, - KOMPANI PASTRIMI DHE SHERBIMESH ELEKTRIKE.

  *-Kompania Jone Operon Prej Vitesh Ne Fushen E Sherbimeve Te Pastrimit Dhe Te Mirmabajtjen E Ambienteve Te Ndryshme.<br>
  <br>
  <u>Forca Jone Qendron:</u><br>
  *-Ne Raportin E Shkelqyer Cilesi-Cmim.<br>
  *-Ne Stafin E Kualifikuar Dhe Te Besushem.<br>
  *-Ne Korrektesine Qe Na Karaktreizon<br>
  <br>
  Cilesi Keto Qe,kur nderthuren Me Paisjet Me Te Mira Dhe Produktet E Pershtatshme Per Te Kryer Cfardo Lloj Pune, Na Bejne Te Kemi Rezultate Te Shkelqyera.<br>
  *-Pastrojme Dhe Lajme Mokete ,tapete,kolltuqe,divane.sherbejme Ne Banese, Ne Biznesin Tuaj,apo Zyren Tuaj.<br>
  *-Pastrime Civile Dhe Industriale.pastrojme Ambiente Si Shkolla Kopshte Qendra Tregtare,zyra Klinika Etj.<br>
  *-Pastrime Xhamash Dhe Vetratash Ne Lartesi Dhe Sasi Te Konsiderueshme.<br>
  *-Pastrim I Kuzhinave Te Restoranteve.<br>
  *-Trajtime Te Ndryshme Te Dyshemeve:koto,mermer,gres,porcelan,qeramik,dru Etje.<br>
  *-Zhvillojme Edhe Pune Te Tilla Si:<br>
  *-Restaurime Te Ambienteve Te Brendshme ,lyerje, Patinime,ndarje Me Gips Etje.<br>
  *-Riponstruksion Komplet I Tualetit.<br>
  *-Pastrimi Apartamentit Te Sapo Perfunduar.<br>
  *-Nderhyrje Urgjente Hidraulike E Elektrike.<br>
  *-Kopshtari Dhe Sherbimete Ndryshme.<br>
  *-Rregullim Paisjesh Elektroshtepiake Lavatrice,Frigorifer , Soba Etjer.<br>
  *-Instalime Paisjesh Industriale,Kondicionim Aspirim Etjer.
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: fletushk klodi 002.jpg
S: 1690
Madhesia: 100.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: fletushk klodi 1.jpg
S: 1304
Madhesia: 95.2 KB  


  📫 Adresa:Prane sheshit Willson, pallati ku eshte PORCELANOZA.
  Rr. "ABDYL FRASHERI"
  Nd.5,H.6
  NJESIA ADMINISTRATIVE Nr.5, 1019
  TIRANE