kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Apartament Me Qera 1+1+BLK Kati 3, 60 m² 15 Euro/nata (Mali i Robit, Golem)

  ​Zona/Rruga : MALI I ROBIT (GOLEM) DURRES


  Jepet me qera apartament 1+1 , kati i trete.
  Dhome gjumi + sallon + dhome gatimi + ballkon+tualet
  Apartamenti eshte i kompletuar me kondicioner,frigorifer, lavatrice ,tv digitalb dhome gatimi sobe dhe enet e kuzhines.
  Te interesuarit nuk do marin asnje gje me vete.Uji dhe dritat 24 ore.
  E pershtateshme deri ne 5 persona.
  Ne nje ambjent te qete ,pa probleme parkimi. Nga deti 3 minuta.
  Pallati ka administrator dhe ofrohet me cilesi sherbimi.

  Ēmimi 15 eur/nata.

  Ju lutem na kontaktoni ,
  Rezervimet behen me pare ne CEL.00355682078211  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20180620-WA0009.jpg
S: 497
Madhesia: 18.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20180620-WA0007.JPG
S: 318
Madhesia: 173.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20180620-WA0004.jpg
S: 339
Madhesia: 19.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 14.jpg
S: 1206
Madhesia: 40.0 KB