kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Apartament Me QERA Mali i Robit (Golem) DURRES ME 15 EUR.

  Zona/Rruga : Mali i Robit (Golem) DURRES

  Jepet me qera apartament 1+1 , kati i trete.
  Dhome gjumi + sallon + dhome gatimi + ballkon+tualet
  Apartamenti eshte i kopletuar me kondicioner,frigorifer, lavatrice ,tv digitalb dhome gatimi sobe dhe enet e guzhines.
  Te interesuarit nuk do marin asnje gje me vete.Uji dhe dritat 24 ore.
  E pershtateshme deri ne 5 persona.
  Ne nje ambjent te qete ,pa probleme parkimi. Nga deti 5 minuta.
  Pallati ka administrator dhe ofrohet me cilesi sherbimi.

  Jepet me qera ditore 20 eur.

  Vetem per qershorin kur prenotimi eshte mbi 10 dite me 15 eur.
  Ju lutem na kontaktoni ,
  Rezervimet behen me pare ne CEL.00355682078211,
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 14.jpg
S: 813
Madhesia: 40.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20170702_130601.jpg
S: 764
Madhesia: 47.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20170702_130411.jpg
S: 745
Madhesia: 42.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20170702_130626.jpg
S: 767
Madhesia: 52.9 KB