kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

  1. Standart Tirane, blej mobilje te perdorura, dhoma gjumi, dollape, krevat, divane, kolltuqe, guzhina - kontrabufe, banak lokali, elektroshtepiake etj.. 0682741109    Blejme dhe transportojme mobilje te perdorura,
    dhoma gjumi, dollape, krevat, divane, kolltuqe, guzhina - kontrabufe, banak lokali, elektroshtepiake etj..

    Paguajme menjehere kesh ne dore, me cmimin me te mire ne treg.

    Per cdo informacion ju lutem te na kontaktoni.
    Cel. : 0682741109
    klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  44large_mobilim kuzhine.jpeg
S: 11047
Madhesia:  141.9 KB