kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Kurse anglisht gramatike, te foluri si dhe anglisht per biznes, finance, mjekesi, turizem, inxhinieri, law IT

  Te gjitheve na duhet anglishtja, per te gjetur nje pune me te mire, per te udhetuar ne cdo ane te globit, per te perdorur internetin.
  Ne ju ftojme te mesoni anglishten me ne.

  Nese e flisni anglishten shume mire, por keni probleme ne gramatike
  ne ju ofrojme kursin e specializuar ne gramatike
  ku do te keni mundesine te praktikoni njohurite per cdo fushe
  te gramatikes angleze.

  Nese keni probleme ne te folur kemi mundesine me te mire. Kurse te cilat
  bazohen vetem ne dialogje ne klase, pa detyra shtepie, per te gjithe
  ata qe kohen e kane te kufizuar.

  Metodat jane nga me bashkohoret dhe do te plotesojne specifikisht
  nevojat tuaja.

  Gjithashtu ju ofrojme kurs te specializuar per anglishten e biznesit/juridikut/inxhinierise/turizmit ku do te mesoni bashkebisedimin, menyren e shkruajtjes se raporteve dhe shume elemente te tjera te cilat i hasni gjate punes tuaj me huaj.

  Cdo kursanti i jepen CD per te praktikuar anglishten ne shtepi
  ne kompjuterin e tij.


  Metoda bashkohore dhe kushte komode.

  Misioni yne eshte t'ju ofrojme te gjitha elementet qe te arrini objektivat tuaja.

  Optima Exam Expert
  Rr. Ferit Xhajko, Pall. 63/2,shk3. ap. 5

  Kontaktoni ne

  sekretaria@qendraoptima.com

  albperkthime@gmail.com

  cel: 0695610926

  http://www.facebook.com/kursetoefl.ielts

  http://www.qendraoptima.com
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: inxhinieri.jpg
S: 903
Madhesia: 23.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: english in use marketing.jpg
S: 865
Madhesia: 22.5 KB