devinf.com
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Shes shtepi 120 m² me 700 m2 truall.

  OKAZION


  SAUK I RI SHES OSE SHKEMBEJ SHTEPI 120 M² DE 700 M2 TRUALL.


  Ne Sauk te Ri afėr ambulances shitet Shtepi 1 kateshe me kollona per katin e 2-tė dhe bodrum.
  Trualli eshte 700 m2, me certifikat pronesie . Shtepia eshte ndertim i vitit 2005 dhe ka hapsira te nevojshme dhe pamje te lire e te hapur per rreth. Trualli eshte i mbjelle me peme te ndryshme frutore dhe krijon nje ambjent mjaft te kendshem e te qete. Ēmimi 150000 Euro i diskutueshem..
  Shkembehet me apartamente ne vlere maksimale 110000 Euro, diferenca ne lek.
  Cel. : 0672008989
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 19549723_1588402741211248_769436771_o.jpg
S: 54
Madhesia: 39.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 19532431_1588405327877656_1101539364_o.jpg
S: 53
Madhesia: 31.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 19549482_1588404934544362_1750957274_o.jpg
S: 49
Madhesia: 23.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 19531861_1588405004544355_1461703860_o.jpg
S: 50
Madhesia: 19.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSC_0509.jpg
S: 782
Madhesia: 33.4 KB