1. #1
  regjistruar
  31.03.2012
  postime
  1
  lexuar
  11601

  Standart Jepen me qera ne Dhermi (Vlore)

  Japen me qera ne Dhermi (emertimi popullor i lagjes eshte Kallam)
  Garsoniera te vitit 2012, ku secila permban nje krevat dopjo dhe nje tek, dollap, frigorifer, banje, ballkone me pamje nga deti.


  Mund te na kontaktoni ne 0682643129 (z. Marko)
  ose ne email dimarkoDhermi@gmail.com

  Zona/Rruga: Kallam Dhermi
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1c.jpg
S: 3114
Madhesia: 29.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: home1.jpg
S: 2070
Madhesia: 33.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: home2.jpg
S: 1722
Madhesia: 76.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: P4180123.jpg
S: 1842
Madhesia: 41.3 KB