• Arkitekt - Interior Design - Projektim Arkitektonik - Menaxhim Projekti - Interier - Mobilim

Une jam nje arkitekte me mbi 15 vjet eksperience pune tanime. Kam studiuar ne Qipro dhe kam punuar me projekte arkitektonike interier, eksterier si dhe menaxhim projekti. Kam pasur mundesine te menaxhoj disa nga projektet me ne ze ne vend me portofol mbi 30milion euro (Rolling Hills / Tirana Business Park)

Pervec prakticitetit dhe profesionalizmit qe eksperienca jep, ajo qe kam mesuar me shume se cdo gje: eshte lidhja njerezore, shkalla humane, konsiderata qe duhet marre ne realizimin e ketyre hapesirave me nje skenar real jete.

Pse te punojme bashke? Sepse nuk eshte vetem projekti, eshte lidhja dhe mirekuptimi i rezultatit final!

Cfaredolloj projekti, pervecse nje zgjidhje teknike, estetike - Arkitektonike; eshte ne rradhe te pare projekti juaj :) Qofte interieri i shtepise, barit, biznesit, projekti i viles, shtepia apo blloku i apartamenteve per shitje; nuk eshte thjesht nje projekt arkitektonik, eshte projekti per te cilin keni investuar dhe enderruar. Prandaj une ju siguroj qe eshte shume e rendesishme qe ta marrim se bashku kete "udhetim" drejt realizimit te projektit tuaj, i cili duhet te pasqyroje zgjidhjen perfekte arkitektonike se bashku me personalitetit tuaj. Te jete nje projekt funksional, po aq sa estetik i cili mban firmen tuaj te autetincitetit, sepse cdo projekt eshte nje personalitet me vete, dhe te mbaroje ne inagurimin e suskeshem te endrres tuaj!

Rezervoni takimin tuaj, konsulta e pare eshte falas!

Arkitekte Juliana Osmenaj

Cel. : +355692889800 / +355698798326
email: julidesign.consultancy@gmail.com
 


Contact WhatsApp
Back
Top