Trego njoftimin nė faqe mė vete
  #1  
Alt Publikuar: 25.11.2015 09:52
ELECTRONIC.LINE ELECTRONIC.LINE ist offline
 
regjistruar: 06.04.2009
postime: 9
Standart Ofron pune Prezantuese/Shitese

ELECTRONIC LINE ėshtė kompania me dyqanet dhe serviset mė tė mėdhenj nė Shqipėri, dedikuar markave lider tė elektronikės.

Kompania ELECTRONIC LINE kerkon te punesoje: PREZANTUESE NE SHITJEN E PRODUKTEVE ELEKTRONIKE!

Kėrkesat
• Te kete mbaruar PLOTESISHT studimet
• Te mos jete ne marredhenie me shkollen.
• Te kete njohuri shume te mira te gjuhes angleze (e detyruar). Preferohet te kete njohuri dhe te gjuhes Italiane.
• Preferohet te kete njohuri ne fushen e elektronikes.
• Preferohen te kene eksperience pune ne kete fushe.
• Te jete e komunikueshme
• Te jete metodike dhe e organizuar
• Ndershmeri dhe integritet
• Shumė e besueshme, diskrete dhe etike
• Aftesi te mira organizative dhe pune ne grup


Te interesuarat te dergojne nje CV ne adresen e emailit te poshteshenuar:
info@electronicline.al

ElectronicLine Apple
Rr. Mine Peza, prane Benetton.
Tel:042235450
Tirane
__________________