Trego njoftimin nė faqe mė vete
  #1  
Alt Publikuar: 08.07.2014 11:08
ELECTRONIC.LINE ELECTRONIC.LINE ist offline
 
regjistruar: 06.04.2009
postime: 9
Standart Ofroj pune:ELECTRONICLINE kerkon te punesoje Prezantuese/Shitese

Nese ke mbaruar studimet, je e re, energjike dhe e apasionuar me elektroniken apliko tani per tu bere pjese e stafit te ELECTRONIC LINE duke derguar CV ne adresen e emailit. info@electronicline.al
Pozicioni i lire eshte PREZANTUESE NE SHITJEN E PRODUKTEVE APPLE!

Electronic Line Apple kerkon te punesoje :
PREZANTUESE/SHITESE ne dyqan elektronike.

Te interesuarat duhet te plotesojne kriteret e meposhteme:
- Te kete mbaruar PLOTESISHT Studimet pra te jete e disponueshme me kohe te plote.(pra te mos jete ne marredhenie me shkollen)
- Te kete njohuri te mira ne fushen e elektronikes.
- Mundesisht te kene eksperience pune ne kete fushe.
- Te jete e komunikueshme dhe e afte per pune ne grup.
- Mosha mbi 23 vjec.
- Te jete e disponueshme me kohe te plote.
Te interesuarat mund te dergojne nje CV me fotogFrafi ne adresen e poshteshenuar:

info@electronicline.al

(CV- te pa fotografi nuk do te shqyrtohen)

ELECTRONIC LINE
RR. MINE PEZA ,prane Benetton.
TEL. 042235450
__________________