Kliko
Kliko
albacall
Headhunter

Apliko tek Prodata

njoftim me interes

Njoftimi: Tirane, ofroj vend pune Kamarier, ndihmes Barist, Pastruese

njoftimi juaj

shkruani 6 shenjat qe shikoni larte ne grafik-foto.
Ne rast se nuk i dalloni mire, klikoni -> rifresko.... dhe ju dalin 6 shenja te reja.
(*) Kjo barriere eshte per efekt sigurie dhe nuk ju del me nese jeni anetar i regjistruar!