Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > ..ose kerko ne te gjitha rubrikat
Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
Trego rezultatin 1 deri 40 nga 193
Kėrkimi zgjati 0.06 Sekonda.
kėrko: Njoftimet e: IDEAL REAL ESTATE
Rubrika: Objekte banimi - me qera 25.07.2014, 13:43
PX: 0
lexuar: 1
Qira 2+1 Kati 4, 74 m² 400 Eur/muaj (Libri Universitar)

Zona/Rruga : Libri Universitar

JEPET ME QIRA

Sip: 74m2, kati 4-ert, pallat 5katesh, e mobiluar lux, hyrje ekzistuese, pa ashensor.
Cmimi: 400 eur/muaj.
C: BB
Rubrika: Objekte banimi - me qera 25.07.2014, 13:39
PX: 0
lexuar: 1
Qira 3+1 Kati 5, 80 m² 300lek ne muaj (Perballe kompleksit Taiwan-it.)

Zona/Rruga : Perballe kompleksit Taiwan-it.

JEPET ME QIRA

3+1
80m2, hyrje ekzistuese, e pamobiluar, me a.c,
Cmimi: 300 eur/muaj.
C. 9.12
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 25.07.2014, 13:38
PX: 0
lexuar: 1
Shitet 2+1+A Kati 10, 80 m² 56.000 Euro (Don Bosko,kullat e Arabit.)

Zona/Rruga : Don Bosko,kullat e Arabit.

SHITET

80m2, kati 10-te dhe i fundit, 2 balkone te mbyllura, orientimi jug perendim, me hipoteke.
Cmimi: 56.000 eur|padiskutueshem
C: 11.12
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 25.07.2014, 13:26
PX: 0
lexuar: 1
Shitet 3+1 Kati 8, 204 m² 120.000 Euro (Komuna Parisit, kompleksi vjeter Kika.)

Zona/Rruga : Komuna Parisit, kompleksi vjeter Kika.

SHITET

3+1
Sip: 204m2, kati 8-te dhe i fundit, 2 tualete, orientimi jug-lindje-perendim, me hipoteke.
Cmimi: 120.000 eur
C: Blb
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 25.07.2014, 13:22
PX: 0
lexuar: 1,264
OKAZION, Shitet 1+1 Kati 4, 41m², 30.000 eur (Mbrapa Ambasades Amerikane.)

Rruga BudiZona/Rruga : Budi, mbrapa Ambasades Amerikane.

SHITET

1+1
Sip: 41m2, ambjent ndenje+dhome gjumi+ koridor + tualet i bollshem me dritare, nuk ka balkon, kati 4-ert, pallat 5katesh,...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 24.07.2014, 11:08
PX: 0
lexuar: 8
Hyrje me qira,1+1; 2+1, brenda dhe jashte unazes.

JEPEN ME QIRA


1+1, Tek 21 Dhjetori, sip: 65m2, kati pare, hyrje ekzistuese, e mobiluar, cmimi: 25.000 lek/muaj.

1+1, Perballe Spitalit te Femijeve, shtepi private, e mobiluar, cmimi: 20.000...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 24.07.2014, 11:02
PX: 0
lexuar: 12
Objekte ne shitje (Tek KMY-ja)

Zona/Rruga : Tek KMY-ja.

SHITEN

1+1
KMY-ja, sip: 65m2, kati 8-te dhe i fundit, me ashensor, orientimi lindje-perendim, me hipoteke.
Cmimi: 30.000 eur/diskutueshem.

2+1
KMY-ja, sip: 105m2, kati...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 24.07.2014, 10:08
PX: 0
lexuar: 1,081
Shitet ap 3+1 169 m² 1.100 Euro/m² (Rruga e Durresit, prane Ambasades Polake)

Zona/Rruga : Rruga e Durresit, prane Ambasades Polake.

SHITET
3+1

Sip: 169m2, kati 8-te, me pozicion jug - perendim, me ashensor, e mobiluar, me sogiorno, me 2 banjo (njera me dritare), tel, a.c,...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 23.07.2014, 10:07
PX: 0
lexuar: 60
Hyrje te reja 2+1 (Prapa Universitetit Europian.)

Zona/Rruga : Prapa Universitetit Europian.

HYRJE NE SHITJE

2+1
Sip totale: 88,99m2 (sip ap: 79,29m2).
Kati pare banimit.
Orienimi lindje - perendim.
2 tualte (ku nje tualet ndodhet ne dhomen e...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 23.07.2014, 10:06
PX: 0
lexuar: 31
Hyrje te reja 1+1, 930 Euro/m² (Prapa Universitetit Europian.)

Zona/Rruga : Prapa Universitetit Europian.


SHITEN HYRJE

1+1
Sip tot: 57.56m2; sip tot: 48.85m2.
Kati trete banimit.
Orientimi limdke, balkon.
Ndertim i vitit 2014.
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 23.07.2014, 10:05
PX: 0
lexuar: 233
Shitet 4+1 Kati 5, 121,9m², 120.000eur (Naim Frasheri.)

Zona/Rruga : Naim Frasheri.

SHITET

4+1
Sip: 121,9m2, 4 dhoma gjumi + ambjent ndenjeje, kati 5-ste, orientimi lindje perendim, hyrje ekzistuese 50m2 + hyrje shtese 71.9m2, 2 tualete, dhomat me...
Rubrika: Makina & Autovetura 23.07.2014, 10:04
PX: 0
lexuar: 2,516
OKAZION Volkswagen Golf 2.Viti 1989. Cmimi 150.000 lek te reja.

SHITET AUTOVETURE VOLKSWAGEN GOLF 2.

Karburanti: Benzin
Ngjyra.....: e kuqe
Kamio......: manual
Viti prodhimit 1989
Karburanti: Benzine
Me 5 porta
Motori: 1.4
Kamio: Manuale
Rubrika: Truall 23.07.2014, 10:03
PX: 0
lexuar: 381
TROJE NE SHITJE 120eur/m² (Kodrat e Liqenit, tek Ullishtet)

SHITEN TROJE

Kodrat e Liqenit, tek Ullishtet
Sip: 1.200m2, me pamje nga Liqeni Artificilal i Tiranes.
Cmimi: 150 eur/m2
C: 14.4

Sauku Vjeter, afer qendres.
Sip: 750m2, Cmimi: 120 eur/m2
Me...
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 23.07.2014, 10:02
PX: 0
lexuar: 79
Shitet 1.500 m² 500.000 Eur (Prane NISH Kimikes.)

Zona/Rruga : Prane NISH Kimikes.

SHITET MAGAZINE

Sip: 1.500m + 900m truall.
Cmimi: 500.000 eur
C: 19.7-X
Rubrika: Objekte banimi - me qera 23.07.2014, 10:01
PX: 0
lexuar: 29
JEPEN AMBJENTE ME QIRA PER ZYRA Kati 3, 193 m² 1.000eur/muaj (Mine Peza.)

Zona/Rruga : Mine Peza.

JEPEN AMBJENTE ME QIRA PER ZYRA

Sip: 192,7m2
5 ambjente + 2 tualte+ blk.
Cmimi: 1.000eur/muaj
C: 28.9-X
Rubrika: Truall 23.07.2014, 10:00
PX: 0
lexuar: 453
Troje Ne Shitje

Zona/Rruga : Vore-Fushe Kruje (Prane Ital Col)
Sip: 4.000m2,
Cmimi 4.000 leke /m2.
Me dokumenta te rregullta.
C: U.K


Zona/Rruga : Peze.
Sip: 1.000m2 + 2.500m2 + 1.200m2
Cmimi: 40 euro/m2
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 22.07.2014, 11:38
PX: 0
lexuar: 2,865
Shitet 2+1 Kati 4, 90 m² 105.000 Eur (Myslym Shyri)

Zona/Rruga : Myslym Shyri

Rruga Myslym Shyri

SHITJE
2+1

Sip. 90 m2
Kati i 4-ert, me ashensor, 1 tualet (me dritare), balkon orientimi Jug-Lindje
Apartamenti eshte komod per banim dhe jane bere...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 22.07.2014, 11:27
PX: 0
lexuar: 33
Shitet 2+1 Kati 2, 114 m² 67.000 Euro (Kopshti Zooogjik, liqeni thate,)

Zona/Rruga : Kopshti Zooogjik, liqeni thate,

Shitet

1+1
Sip: 114m2, kati 2-te, orientimi jug, me hipoteke.
Apatamenti eshte teper cilesor i pozicionuar mes gjelberimit.
Cmimi 67.000eur
C: BB
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 21.07.2014, 15:50
PX: 0
lexuar: 203
SHITET 1+1 Kati 4, 85 m² 70.000 Eur (Prane Kopshtit Botanik.)

Zona/Rruga : Prane Kopshtit Botanik.

SHITET

1+1
Sip: 85m2, kati 4-ert, orientimi jug, e mobiluar.
Me hipotekte.
Cmimi: 70.000 eur (PADISKUTUESHEM)
C: 12.2-X
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 21.07.2014, 15:49
PX: 0
lexuar: 29
Shitet 1+1 Kati 3, 72 m² 56.000eur (Fundi Kompleksit Vizion+)

Zona/Rruga : Fundi Kompleksit Vizion+

SHITET

1+1

Sip: 72m2, kati 3-te, pallat i ri viti 2010, soggiorno+ dhome gjumi me balkon+tualet me aspirim, orientimi veri.
Pallati ndodhet ne fundin e...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 21.07.2014, 15:46
PX: 0
lexuar: 56
Shitet 1+1 Kati 7, 70 m² 850 Euro/m² (Prane Trenit, perballe Usluga-s)

Zona/Rruga : Prane Trenit, perballe Usluga-s

SHITET

1+1
Sip: 70,23m2, kati 7-te, 2 ashensore, e mobiluar, 2 tualete me aspirim, orientimi veri, me hipoteke.
Cmimi: 850 eur/m2
C: 14.11- X
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 21.07.2014, 15:46
PX: 0
lexuar: 23
Shitet 1+1 Kati 9, 75 m² 65.000euro (Tregu Elektrik, prane lokal Britaniku.)

Zona/Rruga : Tregu Elektrik, prane lokal Britaniku.

SHITET

1+1 (e pershtatshme si 2+1)

Sip: 75m2, e shfrytezueshme 63.7m2, kati 9-te, pallat 10katesh, 2 ashensor, tualet me sistem ngrohje kaldaje...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 21.07.2014, 09:55
PX: 0
lexuar: 41
Hyrje +garazh 3+1 Kati 7, 233 m² 103.000eur (Fresku.)

Zona/Rruga : Fresku.

SHITET

3+1
Sip: 233,1m2 - ku 53m eshte verande.
Soggiorno e madhe +ambjent gatimi me vete+ tre dhoma gjumi ku dy prej tyre jane me veranda +dhome per garderobe+ 2 tualete njeri...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 21.07.2014, 09:55
PX: 0
lexuar: 88
SHITET 2+1 Kati 4, 76 m² 65.000eur (Prane Amb.Kineze)

Zona/Rruga : Prane Amb.Kineze

SHITET

2+1
Sip:76 m2, kati i 4-ert , dhome ndenje+aneks+koridor+tualet+dy dhoma gjumi, orientimi perendim, e rikonstruktuar, e rivleresuar.
Cmimi : 65.000 euro...
Rubrika: Truall 21.07.2014, 09:54
PX: 0
lexuar: 64
Shitet truall 2.000 m² 120.000 Euro (Gjipe, Jale.)

JaleZona/Rruga : Gjipe, Jale.

SHITET

TRUALL
Sip:: 2.000m2, me distance afro 300m nga deti, me certifikate pronesie, e studiuar per vila dhe banese 4-kateshe.
Cmimi: 120.000 eur
C: 10.12
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 21.07.2014, 09:54
PX: 0
lexuar: 28
Shitet 2+1 Kati 5, 83 m² 60.000eur (Prane Maternitetit te Ri)

Zona/Rruga : Prane Maternitetit te Ri

SHITET

2+1
Sip: 83m2, kati peste dhe i fundit, ambjent ndenje+dy dhoma gjumi+papafingo ne proces perfundimi)+ balkon, pallat me tulla te bardha, pa ashensor,...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 21.07.2014, 09:47
PX: 0
lexuar: 1,109
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 21.07.2014, 09:47
PX: 0
lexuar: 1,091
Tirane, shes apartament 3+1 Kati 10, 128 m² 1.150 Euro/m² (Bulevardi Zogu I-re, perball maternitetit)

shitet 3+1+me 2 tualete
me hipotek
Kati 10, jo i fundit

cmimi 1.150 Euro/m²

BL C
0694081125
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 21.07.2014, 09:46
PX: 0
lexuar: 1,092
Tirane, shes apartament 3+1 Kati 8, 131 m² 1.200 Euro/m² (Tirana e re, tek posta nr. 8-te)

shitet 3+1 me 2 banjo
me hipotek

cmimi 1.200 Euro/m²

BL C
0694081125
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 21.07.2014, 09:46
PX: 0
lexuar: 1,100
Tirane, shes apartament 1+1 Kati 6, 57 m² 38.000 Euro (Tek Xhamlliku)

shitet 1+1
me hipotek
Orientimi Jug-Perendim,

cmimi 38.000 Euro

BL C
0694081125
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 14.07.2014, 11:53
PX: 0
lexuar: 337
Shitet 1+1 Kati 4, 58.000 Eur (Prane Prokurorise se Tiranes, rr. Haxhi H.Dalliu)

Zona/Rruga : Prane Prokurorise se Tiranes, Haxhi H.Dalliu

SHITET

1+1
Sip 61m2, kati 4-ert, orientimi jug - lindje, ndertimi i ri, me ashensor, apartamenti eshte cilesor dhe mjaft komod per...
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 09.07.2014, 13:04
PX: 0
lexuar: 88
Dyqane ne shitje; 250.000eur (Mbi kryqezimin 21 Dhjetori, prane ish Uzina Enver.)

Zona/Rruga : Mbi kryqezimin 21 Dhjetori, prane ish Uzina Enver.

SHITET DYQAN

Sip: 80m2, Ne siperfaqen e mesiperme ndodhen dy dyqane vec e vec me fasade xhami, dyqanet kane drita uje me kontrate...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 09.07.2014, 11:54
PX: 0
lexuar: 120
Shitet 2+1 Kati 2, 78 m² 61.000eur (Perballe Kompleksit Dinamo,)

Kompleksi DinamoZona/Rruga : Perballe Kompleksit Dinamo,

SHITET

1+ 1,
aktualisht e pershtatur si 2+1

Sip: 78 m2, kati i 2-te, orientimi jug, Me hipoteke.
Cmimi: 61.000 eur - padiskutueshme.
C:...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 09.07.2014, 11:50
PX: 0
lexuar: 28
Shitet 2+1 Kati 7, 115 m² 1.350 Euro/m² (Tirana e re.)

Zona/Rruga : Tirana e re.

SHITET

2+1
Sip: 115m2, kati 7-te, me ashensor, koridor, balkon, 2 tualtete me aspirim, orientimi jug-lindje, pallat 9katesh, e mobiluar, me hipoteke.
Cmimi: 1.350...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 09.07.2014, 11:46
PX: 0
lexuar: 24
Shitet 3+1 Kati 2, 147 m² 170.000 Euro (Kompleksi grek, perballe Farit.)

Zona/Rruga : Kompleksi grek, perballe Farit.

SHITET
3+1

Sip: 147m2, duplex, e mobiluar lux, 3 tualete me dritare, me sistem ngrohje ftohje, orientimi lindje perendim, me hipoteke.

Cmimi: 170.000...
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 09.07.2014, 11:39
PX: 0
lexuar: 35
Shitet dyqan 70 m² 6.000 eur/m2 (Ibrahim Rugova, Bllok.)

Zona/Rruga : Ibrahim Rugova, Bllok.

SHITET DYQAN

Sip: 70m2, me hipoteke.
Cmimi: 6.000 eur/m2
C: Bl
Rubrika: Objekte banimi - me qera 09.07.2014, 11:37
PX: 0
lexuar: 23
Qira 1+1 Kati 4, 80 m² 250 Eur/muaj (Bulevardi "Gjergj Fishta" ( Prane CEZ-it)

Bulevardi Gjergj FishtaZona/Rruga : Bulevardi "Gjergj Fishta" ( Prane CEZ-it)

JEPET ME QIRA

Kati 4-ert, soggiorno, ballkon, tualet, dhome gjumi, cdo ambjent eshte i mobiluar me te gjitha orendite...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 09.07.2014, 11:27
PX: 0
lexuar: 5
Qira 1+1 Kati 2, 70 m² 300 Euro (Myslym Shyri, prane BKT.)

Zona/Rruga : Myslym Shyri, prane BKT.

Myslym ShyriJEPET ME QIRA
1+1

Kati 2-te, e mobiluar, ambient ndenje+dhome gjumi, balkon, e preferuar vetem per te huaj.
Cmimi: 300 eur/muaj
C: O
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 09.07.2014, 10:40
PX: 0
lexuar: 70
SHITET ap 3+1 Kati 7, 300 m² 1.900 Euro/m² (Vaso Pasha)

Zona/Rruga : Vaso Pasha

SHITET

3+1
Sip: 300 m2 , kati i 7-te, orientimi jug-lindje-perendim, cdo ambient me parket, 2 soggiorno + ambient gatimi me vete. Me hipoteke.
Cmimi : 1900 eur/m2
C:24.08
Rubrika: Objekte banimi - me qera 08.07.2014, 12:06
PX: 0
lexuar: 8
Qira vile 4 kateshe, 4.000eur/muaj (Perballe Acacia Hills, Farke)

Zona/Rruga : Perballe Acacia Hills, Farke

QIRA VILE 4KATSHE

Sip totale e viles 4.000m2, e mobiluar ne cdo dhome, me pishine, 12 dhoma, verande, magazine, parkim, gjenerator, ngrohje qendrore,...
Trego rezultatin 1 deri 40 nga 193

 
Shko tek

Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2014, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"