kėrko:

Type: Posts; User: a.m951; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Durres, jap me qera apartament 1+1+BLK Kati 4, 15 Euro (Mali i robi,golem)

  Zona/Rruga : Mali i robi,golem

  Jepet apartamenti me qera prane mali te robi shume afer detit dhe kompleksit te madh prestige resort
  Mund te prenotoni ne linkun e meposhtem...
 2. Durres, jap me qera dyqan Kati 1, (rruga aleksander goga lagja8)

  Zona/Rruga : rruga aleksander goga lagja8

  dyqani ndodhet midis spitalit dhe policis
  n lagjen 8 Durres

  Cel. : 0696711666
Trego rezultatin 1 deri 2 nga 2