kėrko:

Type: Posts; User: 101shi; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Durres, kurse Berber, formim profesional.

  Pranojme kursante per Berber ne sallonin tone ne Durres, me mundesi punsimi mbas mbarimit te kursit, kursi perfshin teori dhe praktik, gjithashtu paiseni me Certifikate e liqensuar nga Ministria e...
 2. Durres, shes 3x cctv camera.

  3x kamera cctv shitet, cctv e perdorur.
  shiteten 30 mij te vjetra te 3 cope.
  per me shume info tel: 0686259018

  Cel. : 0686259018
 3. Durres ,SHITET AKTIVITETI I BERBERANES NE GJENDJE PUNE BASHKE ME PAISJET.

  DURRES - NE QENDER TE QYTETIT: Shitet AKTIVITETI i nje BARBER SHOP ne Gjendje Pune .
  Vend shume i mire Buze rruges kryesore ne kryqezim, me te gjitha paisjet e bisnesi.
  gjiro e kenaqshme me...
 4. Durres qender, ofroj vend pune BERBER

  kerkoj nje berber me experience, te punoj
  tek salloni yn ne durres qender.
  Preferohet te kete klientel edhe te vete vet do ishte nje avantazh
  ne berberane per ta ngritur punen me shume.
  Per me...
Trego rezultatin 1 deri 4 nga 4