kėrko:

Type: Posts; User: shitje al; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.01 Sekonda.

 1. Okazion nen vlere,Tirane, shes shtepi 3 Katshe 100 m² 100.000 Euro (Xhamlliku) dhe mundesi ndrrimi

  Zona/Rruga : Xhamlliku

  Tek xhamlliku (Rr.Dum Alla)
  shitet vile 3-katshe

  Kati i 1 eshte 2+1+banjo, 70 m2 + 30 m2 oborr.
  Kati i 2 eshte 1+1+banjo, 60 m2 + verande 15 m2.
  Kati i 3 eshte...
 2. Tirane, shes Laborator stampimi fotografik Kodak system 88 ose shitet per pjese

  Mini lab Kodak system 88 (Laborator stampimi fotografik) ,prodhim i vitit 2003 France,eshte prishur karta lcd,ose shitet per pjese,

  Cel. : +355682322115
Trego rezultatin 1 deri 2 nga 2