Albacall

Kliko

Kliko
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: Profesional Laptop; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.01 Sekonda.

 1. Ofert per student shes Laptop profesional toshiba sat pro 115Euro

  dToshiba satellite pro 2giga ram 160 hdd 13.3 inch Webcam integruar etj Cel. : 0673434532f
 2. Super Oferte DELL profesional CORE i5 ,gjenerat e 3 , 8 Giga Ram 15.6 inch ekrani 289 euro me Tastjer Numerike

  ​PerformanceThe Sandy Bridge CPU, Core i5-gjen 3 (2x2.6 GHz) is a business processor with AES functionality (fast encryption) and an improved dual channel DDR3 memory controller (max. 8 GB...
 3. Tirane, okazion Laptop DELL,HP,TOSHIBA,LENOVO,FUJITSU SIEMENS ,NOVATECH 120 Euro

  Tirane, okazion Laptop DELL,HP,TOSHIBA,LENOVO,FUJITSU SIEMENS ,NOVATECH duke filluar nga 120 Euro.
 4. AUTOCAD,3d MAX ,SUPER WORKSTATION ELITEBOOK 8770w cori i7, 2.9ghz procesori 8cpus,NIVIDIA QUADRO,10 giga share,2giga DEDIKUAR

  SPECIFICATION SUPER WORKSTAION PER PUNIME AUTOCAD, 3DMAX, DHE PUNIME GRAFIKE ETJ.

  Windows 7 Professional 64 (available through downgrade rights from Windows 8 Pro) GJEN3
  Intel® Core™ i7-3630QM...
 5. Tirane, shes super Laptop DELL profesional core i5 Kasa alumini 199 euro

  ewww.myshop.alTirane, shesim Laptop DELL i5 i \ardhur nga Anglia me keto parametra:Intel Core i5 2.6GHz, 320GB HDD, 4GB RAM14.1" WLED Anti-Glare LED Display (1366x768)Intel® HD Graphics with dynamic...
 6. Per Student DELL VOSTRO 4 giga ram, grafic kard 1.64 giga ,corii 5, 13.3 inch p etj vetem 170 eur

  376508 DELL Vostro cori i5, 4 giga ram, , grafic kard 1600mb share, 64 dedikuar. light keyboard, 13.3 inch laptopi ardhur nga Anglia efshte i pershtatshem per student etj.
 7. Tirane, okazion Laptop Profesional Thinkpad Lenovo cori I5,4giga T420S ram,320hdd,14.1 195 Euro

  Profesional Thinkpad Lenovo cori I5,4giga ram,320hdd,14.1, webcam integrate,usb3.0,usb sata,1600 mb grafic card INTEL HD 3000 . Etj..

  Cel. : 0673434532v
 8. Autokad Workstation HP Elitebook 8540P i5 core 15.6 inch ,, 8 giga ram , 1032 mb dedikuar grafica Nividia. 320eur

  Elitbook 8540p Workstation core i5, graphic memory total 4853mb Dedicated video memory 1048 mb 2.60 ghz, Ram 4 giga Kasa ALUMINI Laptopi eshte profesional per AUTOCAD dhe per pune GRAfice.h
 9. Super Okazion Fujitsu Siemens made in Japan Cori i7, 8 Giga Ram, webcam, procesor 2.8 ghz 249eur 13.3 inch

  aeSpecifications: INTELCORE I i7 2.8 GHZ
  8 GIGA RAM
  1700MB GRAPHIC KARD
  INTEL HD [B]3000
  WEBCAM
  CD DVD R
  USB 3,0

  ETJ
  -Cel. : 0673434532
 10. AUTOCAD, 3D MAX, GAMING LAPTOP,SUPER WORKSTATION DELL PRECIZIION I7,17.3 INCH EKRANIN , OCTA CORE 2.4,16giga RAM,DUAL SSD+HDD.6000 mb NIVIDIA QUADRO 3000M,2GIGA DEDIKUAR KARTA GRAFIKE

  sdeAUTOCAD, 3D MAX, GAMING LAPTOP,SUPER WORKSTATION DELL PRECIZIION I7,17.3 INCH EKRANIN , OCTA CORE 2.4,16giga RAM,DUAL SSD+HDD.6000 mb NIVIDIA QUADRO 3000M,2GIGA DEDIKUAR KARTA...
 11. Tirane, shes Shesim zgara gazi per restorante dhe fast-food 7.400 Leke

  Shesim zgara 1/40 e thjeshte 26500 leke.Profesionale 55000 leke.

  Zgara te vogla 7400 leke-9200 leke,(bejme dhe me porosi).Gjithashtu ofrojme edhe paisje per fast-food ,te reja dhe cilesore.


  ...
 12. Shesim Zgara inoksi dhe xingate me hell dhe pa hell te dimensioneve te ndryshme per pjekje mishi etj

  www.myshop.al
  Shesim dhe prodhojme zgara pjekjeje per te gjitha llojet e mishit si qengji, pule, peshku etj.Zgarat jane te nje punimi shume cilesore ku pjeset dhe aksesoret kryesore jane prodhim...
 13. Tirane, shes Shes tuba aspirimi te te gjitha dimesoineve. Leke

  Shesim dhe tuba aspirimi per, oxhaqe dhe lokale.Kemi te gjitha llojet e dimesioneve.Kemi kapele me me dy guzhineta dhe aks bronxi.Shesim te gjitha llojet e brrylave(aspiratore dhe kapa per guzhinen...
 14. Shesim Tablet Acer Iconia W7 profesional core i3,64ssd, 250 euro Win 8

  Shesim tableta te ardhura nga Anglia Acer profesional Iconia Win 8Tel. : 0673434532Cel. : 0685624102
 15. Tirane, shes RAM ddr1, ddr2, ddr3 900 Leke

  www.myshop.al
  Ofrojme ram per laptop te llojeve ddr1,ddr2 dhe ddr3 si me poshte :

  256mb 100 leke ddr1

  512 mb 250 leke ddr2

  1giga 1000leke ddr2

  2giga ...
 16. Tirane, shes Laptop Te ndryshme, me shumice ose pakice

  Shes laptop te markave te ndrshme, te gjithe jane te ardhur nga mbreteria e bashkuar (Anglia) Cmime me te arsyeshme ne treg Shesim me shumice dhe me pakiceLaptopet jane te perdorur ne gjendje shume...
 17. Tirane, shes Shes tuba aspirimi te te gjitha dimesoineve. Leke

  Shesim dhe tuba aspirimi per, oxhaqe dhe lokale.Kemi te gjitha llojet e dimesioneve.Kemi kapele me me dy guzhineta dhe aks bronxi.Shesim te gjitha llojet e brrylave(aspiratore dhe kapa per guzhinen...
 18. Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 1,buze rruge. (Unaza e Re, prane Sheshi Shqiponja)

  Zona/Rruga : Unaza e Re, prane Sheshi Shqiponja ngjitur me stacionin e urbanit Tirana e RE.Dyqani eshte ne nje pjese strategjike per biznes.  Cel. : +355 67 485 4720
Trego rezultatin 1 deri 18 nga 18