Albacall

Kliko

Kliko
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: SOS Fshatrat e Femijeve Shqiperi; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 4 1 2 3 4

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.02 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune ne pozicionin e Keshilltarit te Biznesit

  Shoqata SOS Fshatrat e Fėmijėve Shqipėri ėshtė njė organizatė sociale, jo-politike dhe jo fetare, qė ofron kujdes afatgjatė me bazė familjare pėr fėmijėt, tė cilėt kanė humbur prindėrit, apo qė pėr...
 2. Tirane, ofroj vend pune Regional Programme Advisor – Alternative Care

  SOS Children’s Villages International is the umbrella organisation for over 130 SOS Children’s Villages associations worldwide. As a non-governmental social development organisation we work in the...
 3. Tirane, ofroj vend pune Regional Programme Advisor

  SOS Children’s Villages International is the umbrella organisation for over 130 SOS Children’s Villages associations worldwide. As a non-governmental social development organisation we work in the...
 4. Tirane, ofroj vend pune Keshilltar per Biznesin

  Shoqata SOS Fshatrat e Fėmijėve Shqipėri ėshtė njė organizatė sociale, jo-politike dhe jo fetare, qė ofron kujdes afatgjatė me bazė familjare pėr fėmijėt, tė cilėt kanė humbur prindėrit, apo qė pėr...
 5. Tirane, tender Ndertimi i Web Faqes te SOS-Fshatrat e Femijeve Shqiperi 224.185 Leke

  Ju njoftojmė se shoqata SOS-fshatrat e Fėmijėve Shqipėri, ka hapur ftesėn pėr ofertė me Objekt: Ndertimi i Web Faqes te SOS-Fshatrat e Femijeve Shqiperi Per me teper referojuni dokumetit te me...
 6. Shqiperi, tender Ftese per Oferte Paisje ICT

  Ju njoftojmė se shoqata SOS-fshatrat e Fėmijėve Shqipėri, ka hapur ftesėn pėr ofertė me Objekt: Njoftim per pajisjet ICT ( Kompjutera , Laptop, switch , etc) Per me teper referojuni dokumetit te...
 7. Tirane, ofroj vend pune Asistent Financiar dhe Administrativ

  VACANCY ANNOUNCEMENT

  SOS Children’s Villages Albania is a private, nongovernmental and nonprofit organization, which makes every attempt to offer a permanent home to the children who have lost...
 8. Tirane, ofroj vend pune Menaxher Projekti

  VACANCY ANNOUNCEMENT

  SOS Children’s Villages Albania is a private, nongovernmental and nonprofit organization, which makes every attempt to offer a permanent home to the children who have lost...
 9. Tirane, ofroj vend pune Asistent Financiar dhe Administrativ

  VACANCY ANNOUNCEMENT

  SOS Children’s Villages Albania is a private, nongovernmental and nonprofit organization, which makes every attempt to offer a permanent home to the children who have lost...
 10. Tirane, ofroj vend pune Menaxher Projekti

  VACANCY ANNOUNCEMENT

  SOS Children’s Villages Albania is a private, nongovernmental and nonprofit organization, which makes every attempt to offer a permanent home to the children who have lost...
 11. Tirane, tender “Rikonstruksion dhe adoptim Kopsht Fėmijėsh, nė objekt pėr Q

  Ftesė pėr Ofertė


  Tirane me, 25.10.2016

  Ju njoftojmė se shoqata SOS-Fshatrat e Fėmijėve Shqipėri, ka hapur ftesėn pėr ofertė me Objekt:

  “Rikonstruksion dhe adoptim Kopsht Femijesh, nė...
 12. Tirane, ofroj vend pune Nene / Teze SOS

  Shoqata SOS Fshatrat e Fėmijėve Shqipėri ėshtė njė organizatė humanitare, jo-politike dhe jo fetare, qė ofron kujdes afatgjatė me bazė familjare pėr fėmijėt, tė cilėt kanė humbur prindėrit apo qė pėr...
 13. Tirane, ofroj vend pune Punonjes Social

  Shoqata SOS Fshatrat e Fėmijėve Shqipėri ėshtė njė organizatė sociale, jo-politike dhe jo fetare, qė ofron kujdes afatgjatė me bazė familjare pėr fėmijėt, tė cilėt kanė humbur prindėrit, apo qė pėr...
 14. Tirane, tender Ftese per Oferte

  NJOFTIM PER TENDER

  Tirane me, 26.07.2016


  Ju njoftojmė se shoqata “SOS-fshatrat e Fėmijėve Shqipėri”, ka hapur ftesėn pėr ofertė me Objekt:

  Riparime te ndryshme ne godinat dhe ambientet...
 15. Tirane, ofroj vend pune Nene SOS

  Shoqata SOS Fshatrat e Fėmijėve Shqipėri ėshtė njė organizatė humanitare, jo-politike dhe jo fetare, qė ofron kujdes afatgjatė me bazė familjare pėr fėmijėt, tė cilėt kanė humbur prindėrit apo qė pėr...
 16. Tirane, tender Blerje Inventory Software

  Ftesė pėr Ofertė

  Tiranė me, 16.06.2016

  Ju njoftojmė se shoqata SOS-Fshatrat e Fėmijėve Shqipėri, ka hapur ftesėn pėr ofertė me objekt:

  Blerje Inventory Software
 17. Tirane, ofroj vend pune Lider i Kujdesit me Baze Familjen

  Shoqata SOS Fshatrat e Fėmijėve Shqipėri ėshtė njė organizatė private, pa qėllime fitimi, humanitare, jo-politike dhe jo fetare, qė ofron kujdes afatgjatė me bazė familjare pėr fėmijėt dhe tė rinjtė,...
 18. Tirane, ofroj vend pune Lider i Kujdesit me Baze Familjen

  Shoqata SOS Fshatrat e Fėmijėve Shqipėri ėshtė njė organizatė private, pa qėllime fitimi, humanitare, jo-politike dhe jo fetare, qė ofron kujdes afatgjatė me bazė familjare pėr fėmijėt dhe tė rinjtė,...
 19. Tirane, ofroj vend pune Drejtues i Dep. te Zhvillimit te Femijes dhe Familjes

  Shoqata SOS Fshatrat e Fėmijėve Shqipėri ėshtė njė organizatė private, pa qėllime fitimi, humanitare, jo-politike dhe jo fetare, qė ofron kujdes afatgjatė me bazė familjare pėr fėmijėt dhe tė rinjtė,...
 20. Tirane, oferte SOS Fshatrat e Femijeve Shqiperi

  Ftesė pėr Ofertė

  Tiranė me, 04.05.2016

  Ju njoftojmė se shoqata SOS-Fshatrat e Fėmijėve Shqipėri, ka hapur ftesėn pėr ofertė me objekt:

  Blerje Artikuj Kancelerie
  I. Oferta...
 21. Tirane, ofroj vend pune Nene SOS

  Shoqata SOS Fshatrat e Fėmijėve Shqipėri ėshtė njė organizatė private, pa qėllime fitimi, humanitare, jo-politike dhe jo fetare, qė ofron kujdes afatgjatė me bazė familjare pėr fėmijėt, tė cilėt kanė...
 22. Tirane, ofroj vend pune Nene SOS

  Shoqata SOS Fshatrat e Fėmijėve Shqipėri kerkon te punosoje nje grua ne pozicionin e Nenes SOS.
  Si nje profesioniste e kujdesit per femijen, SOS nena jeton se bashku me femijet e saj ku ajo drejton...
 23. Tirane, oferte Blerje artikuj kancelarie

  Ftesė pėr Ofertė

  Tiranė me, 07.04.2016

  Ju njoftojmė se shoqata SOS-Fshatrat e Fėmijėve Shqipėri, ka hapur ftesėn pėr ofertė me objekt:

  Blerje Artikuj Kancelerie
  I. Oferta...
 24. Tirane, ofroj vend pune Nene SOS

  Shoqata SOS Fshatrat e Fėmijėve Shqipėri ėshtė njė organizatė private, pa qėllime fitimi, humanitare, jo-politike dhe jo fetare, qė ofron kujdes afatgjatė me bazė familjare pėr fėmijėt, tė cilėt kanė...
 25. Tirane, ofroj vend pune Nene SOS

  Shoqata SOS Fshatrat e Fėmijėve Shqipėri ėshtė njė organizatė private, pa qėllime fitimi, humanitare, jo-politike dhe jo fetare, qė ofron kujdes afatgjatė me bazė familjare pėr fėmijėt, tė cilėt kanė...
 26. Tirane, oferte SOS Fshatrat e Femijeve Shqiperi

  Ju njoftojmė se shoqata SOS-fshatrat e Fėmijėve Shqipėri, ka hapur ftesėn pėr ofertė me Objekt:

  Blerje Pajisje ICT

  Fondi Limit: 1.645.000 (nje milion e gjashteqind e dyzet e pse mije) lekė pa...
 27. Tirane, tender Mobilje - Fondi limit 291'667 Leke

  Ftesė pėr Ofertė
  Tirane me, 10.12.2015

  Ju njoftojmė se shoqata SOS-Fshatrat e Fėmijėve Shqipėri, ka hapur ftesėn pėr ofertė me Objekt:

  Blerje: - Kuzhinė pėr shtėpi familje, 1 cope
  - Dhomė...
 28. Tirane, tender Ftese per Oferte 100.000 Leke

  Ftesė pėr Ofertė

  Tirane me 11.12.2015


  Ju njoftojmė se shoqata SOS-fshatrat e Fėmijėve Shqipėri, ka hapur ftesėn pėr ofertė me Objekt:

  Person fizik ose juridik qė tė disponojė licensė...
 29. Tirane, oferte Ftese per oferte

  Ftesėpėr Ofertė  Tiraneme 06.11.2015
 30. Tirane, oferte SOS Fshatrat e Femijeve Shqiperi 295.833 Leke

  Ftesėpėr Ofertė  Tiraneme, 20.10.2015


  Ju njoftojmė se shoqataSOS-Fshatrat e Fėmijėve Shqipėri, ka hapur ftesėn pėr ofertė me Objekt:

  Artikuj gjumi: dyshek tek, jorgane tek,...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 98
Faqja 1 nga 4 1 2 3 4