Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: Aksesore.al; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 10 1 2 3 4

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes pajisje Stilolaps Me Kamera Te Fshehte 3.499 Leke

  Cmime shumice ne Aksesore.al !
  Stilolaps me kamera te fshehte.
  Stilolaps me kamera te integruar per te realizuar rregjistrime te ndryshme.
  Kamera eshte e padukshme dhe nuk dallohet gjate...
 2. Tirane, shes makine 4.499 Leke

  Cmime shumice ne Aksesore.al !

  Pasqyre me kamera te integruar !
  Pasqyre per makinen tuaj Full HD 1080P, me kamer para dhe mbrapa.
  Realizon rregjistrim automatik me sensor levizje (motion...
 3. Tirane, shes Adapter Karikues wireless 2.799 Leke

  👉Cmime shumice ne Aksesore.al !
  ▶️Karikues wireless.
  ▶️Karikues Wireless sherben per te karikuar celularin tuaj nepermjet wirelessit.
  ▶️Vendoseni karikuesin ne prize nepermjet adaptorit dhe me pas...
 4. Tirane, shes pajisje Mini Kamera-Endoskop Me Kabell Fleksibel 1.999 Leke

  Cmime shumice ne Aksesore.al !
  Mini Kamera-Endoskop Me Kabell Fleksibel
  Gjatesia e kabllit:1.5m, 2m
  Kunderujit.
  Resolution: 640 * 480
  Drita: 6 LED tė rregullueshme tė bardha
  Materiali: plastik,...
 5. Tirane, shes pajisje Rrip Per Mi Band 3/4 499 Leke

  Cmime shumice ne Aksesore.al !
  Rrip Per Mi Band 3/4
  Super kualitativ.
  Ngjyrat: bardhe, kuqe, blu, te zeze dhe lejla.
  Vetem per 499 leke
  Bli tani ne : 042253169  Cel. : 042253169
 6. Tirane, shes pajisje Set Dy Cope Radio Marrese/Walkie Talkie 4.999 Leke

  Cmime shumice ne Aksesore.al !
  Set Dy Cope Radio Marrese/Walkie Talkie
  Komunikoni deri ne 2 km vije ajrore me zyrat, dyqanet dhe magazinat.
  Lehtesisht e perdorshme.
  Vetem per 4999 leke
  Bli tani...
 7. Tirane, shes pajisje Set Dy Cope Radio Marrese/Walkie Talkie 4.999 Leke

  Cmime shumice ne Aksesore.al !
  Set Dy Cope Radio Marrese/Walkie Talkie
  Komunikoni deri ne 2 km vije ajrore me zyrat, dyqanet dhe magazinat.
  Lehtesisht e perdorshme.
  Vetem per 4999 leke
  Bli tani...
 8. Tirane, shes DVD Dekoder tokesor dhe satelitor 2.500 Leke

  Cmime shumice ne Aksesore.al !
  Dekoder tokesor dhe satelitor.
  Kap te gjithe kanalet tokesore plus kanalet satelitore.
  Nuk ka nevoje per abonim.
  Vetem per 2500 leke
  Per me teper na kontaktoni ne...
 9. Tirane, shes pajisje Dryn Me Touch Per Ruajtjen E Sendeve Tuaja Me Vlere 2.499 Leke

  Cmime shumice ne Aksesore.al !
  Dryn Me Touch Per Ruajtjen E Sendeve Tuaja Me Vlere.
  Materiali eshte zinc.
  Koha e hapjes se drynit eshte vetem 1 sekonde.
  Kapaciteti i fingerprint rregjistron deri...
 10. Tirane, shes makine Solucion per pastrimin e fenereve te makines 499 Leke

  Cmime shumice ne Aksesore.al !
  Solucion per pastrimin e fenereve te makines.
  Rikthen kthjelltėsinė e fenerėve tė oksiduar dhe tė verdhė
  Pėrmirson dukshmerine e fenereve dhe rrit sigurinė e...
 11. Tirane, shes kufje wireless me bluetooth 3.999 Leke

  Oferta Speciale ne Aksesore.al
  Kufje Wireless QS2
  Praktike dhe super cilesore !
  Vetem : 3990 Leke
  Karikohen per 2 ore !
  Degjim muzike per 4 ore !
  Qendrojne standby 120 ore !
  Bli tani !
  Na...
 12. Tirane, shes pajisje Mini Kamera 1.999 Leke

  Cmime shumice ne Aksesore.al !
  Mini Kamera HD 1080p
  Suporton karte memorie 32GB
  Funksionon me bateri.
  Pajisur me sistem audio, kualitative dhe e thjeshte ne perdorim.
  Per vetem 1999 leke....
 13. Tirane, shes pajisje Peshore Elektronike 1.499 Leke

  Cmime shumice ne Aksesore.al !
  Peshore e vogel elektronike.
  Permasat e platformes : 7.5 * 6.4cm.
  Mund ta merrni kudo me vete !
  Fiket automatikisht pas 120 sekondash.
  Vetem per 1499 leke
  Bli...
 14. Tirane, ofroj vend pune Operatore Shitjeje

  www.aksesore.al eshte i pari dyqan online per bleje te sigurta ne Shqiperi.
  Duke ushruar aktivitetin prej me shume se nje viti jemi duke zgjeruar stafin tone:
  Kerkojme nje kandidate (femer) qe te...
 15. Tirane, shes SmartWatch Cmime Shumice Ora per Femije !3490 Leke

  Cmime Shumice
  ➡️Ora per Femije !
  ➡️Eshte e thjeshte, praktike, e domosdoshme per femijet tuaj dhe mbi te gjitha me cmim ekonomik :)
  ➡️Super Cilesi
  ➡️Komunikoni me femijen tuaj ne cdo kohe :)...
 16. Tirane, ofroj vend pune Menaxhere/Agjente shitjesh

  Kerkojme Menaxhere/Agjente shitjesh me dhe pa eksperiece pune !
  Aplikoni tani pėr t'u bėrė pjesė e Aksesore.al
  Jeni energjike dhe ambicioze?
  • Keni aftesi te mira komunikimi dhe prezantimi?...
 17. Tirane, shes Ekran Huawei Y5 2017 2.990 Leke

  Specifikimet e artikullit
  Gjendja e produktit :


  Artikulli eshte i ri, i papėrdorur, i pa hapur dhe i padėmtuar nė paketimin e tij origjinal.
  Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i...
 18. Tirane, shes Ekran Huawei Y5II 2.999 Leke

  Specifikimet e artikullit
  Gjendja e produktit :


  Artikulli eshte i ri, i papėrdorur, i pa hapur dhe i padėmtuar nė paketimin e tij origjinal.
  Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i...
 19. Tirane, shes Ekran Huawei Honor 8 LITE 3.700 Leke

  Specifikimet e artikullit

  Gjendja e produktit :


  Artikulli eshte i ri, i papėrdorur, i pa hapur dhe i padėmtuar nė paketimin e tij origjinal.
  Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i...
 20. Tirane, shes Ekran Huawei Y5 2018 3.190 Leke

  Specifikimet e artikullit
  Gjendja e produktit :


  Artikulli eshte i ri, i papėrdorur, i pa hapur dhe i padėmtuar nė paketimin e tij origjinal.
  Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i...
 21. Tirane, shes Ekran Huawei Mate 9 4.299 Leke

  Specifikimet e artikullit
  Gjendja e produktit :


  Artikulli eshte i ri, i papėrdorur, i pa hapur dhe i padėmtuar nė paketimin e tij origjinal.
  Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i...
 22. Tirane, shes Ekran Huawei Mate 8 4.499 Leke

  Specifikimet e artikullit
  Gjendja e produktit :


  Artikulli eshte i ri, i papėrdorur, i pa hapur dhe i padėmtuar nė paketimin e tij origjinal.
  Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i...
 23. Tirane, shes Ekran Huawei Y9 2018/ Enjoy 8P 2.799 Leke

  Specifikimet e artikullit
  Gjendja e produktit :


  Artikulli eshte i ri, i papėrdorur, i pa hapur dhe i padėmtuar nė paketimin e tij origjinal.
  Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i...
 24. Tirane, shes Ekran Huawei Honor 6A 3.299 Leke

  Specifikimet e artikullit
  Gjendja e produktit :


  Artikulli eshte i ri, i papėrdorur, i pa hapur dhe i padėmtuar nė paketimin e tij origjinal.
  Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i...
 25. Tirane, shes Ekran Huawei Y6II 3.199 Leke

  Specifikimet e artikullit
  Gjendja e produktit :


  Artikulli eshte i ri, i papėrdorur, i pa hapur dhe i padėmtuar nė paketimin e tij origjinal.
  Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i...
 26. Tirane, shes Ekran Huawei Y6 2.999 Leke

  Specifikimet e artikullit
  Gjendja e produktit :


  Artikulli eshte i ri, i papėrdorur, i pa hapur dhe i padėmtuar nė paketimin e tij origjinal.
  Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i...
 27. Tirane, shes Ekran Huawei P8 3.290 Leke

  Specifikimet e artikullit
  Gjendja e produktit :


  Artikulli eshte i ri, i papėrdorur, i pa hapur dhe i padėmtuar nė paketimin e tij origjinal.
  Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i...
 28. Tirane, shes Ekran Huawei Mate 7 4.199 Leke

  Specifikimet e artikullit
  Gjendja e produktit :


  Artikulli eshte i ri, i papėrdorur, i pa hapur dhe i padėmtuar nė paketimin e tij origjinal.
  Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i...
 29. Tirane, shes Ekran Huawei P20 LITE 3.499 Leke

  Specifikimet e artikullit
  Gjendja e produktit :


  Artikulli eshte i ri, i papėrdorur, i pa hapur dhe i padėmtuar nė paketimin e tij origjinal.
  Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i...
 30. Tirane, shes PASQYRE PER MAKINE ME KAMERA TE INTEGRUAR 10.999 Leke

  Pasqyre per makinen tuaj Full HD 1080P me kamer para dhe mbrapa, rregjistrim automatik me sensor levizje (motion detection). Inteligjente qe lehteson parkimin e makines tuaj.


  Transporti...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 300
Faqja 1 nga 10 1 2 3 4