Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: Best Training & Consulting; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune Call Center Operatore

  Nėse je dhe ti ambicioz pėr para dhe karrierė, Best Training & Consulting ti ofron tė dyja!!!
  Pėr tė gjithė ata qė zotėrojnė gjuhėn Italiane, aplikoni menjėherė!!!
  Kerkojme operatore telefonik...
 2. Tirane, ofroj vende pune Operator

  Nė kuadėr tė bashkėpunimit me njė kompani multinacionale, Best Training &Consulting kėrkon operatorė:

  Cfarė kėrkohen :

  -Njohuri shumė tė mira tė gjuhės italiane.
  -Disponibilitetet FULL-TIME...
 3. Best Training & Consulting Shkoder kerkon 100 Operatore Outbound

  Nėse je i/e aftė nė komunikim dhe ke eksperiencė tė mėparshme nė shitje, bėhu dhe ti, pjesė e Best Training & Consulting SHKODĖR!!!

  Kėrkojmė 100 operatore telefonik pėr fushatė outbound nė gjuhėn...
 4. Deshironi te beni PARA? Kliko per me shume…

  Best Training & Consulting, kompani e konsoliduar prej vitesh ne fushen e Telemarketing-ut, me zyra ne qytetet kyce te Shqiperise, Tirane, Shkoder.Numeron mbi 300 punonjes, me turne pune FT. Kerkon...
 5. Best Training & Consulting kerkon te punesoje Agjente Telefonike per zyren ne Shkoder

  https://s26.postimg.org/rbwrmz62x/Unitcenter-banner.gif
  Non aspettare il momento giusto per fare le cose ,l'unico momento giusto adesso!!
  UnitCenter shpk nell'ambito della crescita immediata e'...
 6. Best Training & Consulting, kėrkon tė punėsojė konsulent telefonik pėr gjuhėn spanjolle dhe gjermane.

  Nėse je i/e aftė nė komunikim dhe ke eksperiencė tė mėparshme nė shitje, bėhu dhe ti, pjesė e skuadrės sonė!!!
  Best Training & Consulting, kėrkon tė punėsojė konsulent telefonik pėr gjuhėn spanjolle...
 7. Best Training & Consulting Kerkon te punesoje Konsulente ne gjuhen Spanjolle

  https://s26.postimg.org/rbwrmz62x/Unitcenter-banner.gif
  Best Training & Consulting kompani e konsoliduar prej vitesh ne fushen e Telemarketing-ut,numeron mbi 300 punonjes, me turne pune FT dhe PT....
 8. Best Training & Consulting kerkon Agjent ne gjuhen Gjermane

  Best Training & Consulting kerkon te punesoje konsulente telefonike per gjuhen Gjermane.
  Ofrojme :
  - Pagese nga me te lartat ne treg;
  - Bonuse ditore, javore dhe mujore ;
  - Ambient pune ideal;
  -...
 9. Kerkojme 100 operatore ne gjuhen italiane

  Nese je i afte ne komunikim, ke eksperience te meparshme ne Outbound, behu dhe ti, pjese e nje kompanie serioze!!

  Cfare kerkohen :
  - Njohuri e gjuhes mbi nivelin mesatar
  - Disponibilitetet...
 10. Ke njė punė tė mėrzitshme?! Ndryshoje tani!

  Ke njė punė tė mėrzitshme?! Ndryshoje tani!


  UnitCenter ju ofron mundėsinė e shumė kėrkuar! Standarte pune nė nivele europiane, ambient dinamik, pagesa ndėr mė tė lartat nė treg, mundėsi rritje...
 11. Tirane, Agjent Imobiliar

  Jeni energjik, keni aftėsi pune nė grup, menaxhues tė mirė tė kohės dhe pėlqeni fushėn imobiliare?!
  Century 21 Bridge ėshtė nė kėrkim tė kėtyre personave pėr t'iu bashkuar skuadrės sė saj!
  Duke u...
 12. Tirane, ofroj vend pune Agjent Telemarketing

  Nėse jeni shitės i mirė dhe zotėroni tė paktėn njė gjuhė tė huaj (Italisht, Anglisht, Gjermanisht, Spanjisht).

  Ju ofrojmė:

  -Pagesė bazė + bonuse ndėr mė tė lartat nė treg;
  -Orare pune...
 13. Kerkojme 100 Operator Anglisht,Italisht,Spanjisht,Rusisht,Frengjisht

  Ne kuader te bashkepunimit me nje kompani multinacionale, UnitCenter po kerkon operator ne gjuhet: angleze,italiane,spanjolle gjermane,ruse dhe franceze.

  Cfare kerkohen :
  - Njohuri shume te mira...
 14. Tirane, ofroj vend pune Sherbim Klienti

  Unitcenter shpk cerca agenti per il ruolo di Customer Service(inbound)

  Si richiede:

  -Buona conoscenza della lingua Italiana+Inglese;
  -Preferibilmente con esperienza nel settore;
  -Ottime...
 15. Kerkohen agjente telefonike ne gjuhen italiane, baza 60 000 all NETO

  ​​https://s26.postimg.org/rbwrmz62x/Unitcenter-banner.gif
  UnitCenter shpk kerkon te punesoje 100 konsulente telefonike per gjuhen Italiane.
  Ofrojme :
  - Pagese baze 60 000 ALL NETO;
  - Bonuse...
 16. Je me i miri ne shitje...vetem Unit Center ben per ty!!!!

  https://s26.postimg.org/rbwrmz62x/Unitcenter-banner.gif

  Nese je dhe ti ambicioz per para dhe karriere, Unitcenter eshte zgjedhja e duhur!!!
  Flet shume mire italisht dhe di te shesesh? Ne...
 17. Nuk je me i miri????? Mos kalo fare te zyrat tona...ne duam vetem me te miret......

  ​​https://s26.postimg.org/rbwrmz62x/Unitcenter-banner.gif
  Siamo alla ricerca di Consulenti Telefonici per servizio Outbound, con le seguenti caratteristiche:
  Esperienze precedenti in...
 18. UnitCenter shpk Tirane kerkon te punesoje vajza per fushate promocionale.

  UnitCenter shpk Tirane kerkon te punesoje vajza per fushate promocionale.
  Kandidatet duhet te kene keto cilesi :

  * Te jene te paraqitshme

  * Te jene te komunikueshme

  * Te jene te...
 19. Tirane, ofroj vend pune part time Agjent Rekrutimi

  UnitCenter kerkon te punesoje agjent/agjente rekrutimi ne terren.

  Kandidatet duhet te kene keto cilesi :

  * Te jene te paraqitshem
  * Te jene te komunikueshem
  * Te jene te sjellshem
  * Mosha...
 20. Tiranė, ofroj vend pune Quality Check Call

  ​Unitcenter shpk cerca agenti per il ruolo di Quality Assessment

  Si richiede:

  -Buona conoscenza della lingua Italiana+Inglese;
  -Preferibilmente con esperienza nel settore;
  -Ottime capacitą...
 21. UnitCenter shpk Tirane kėrkon Agjent/Agjente Sherbimi Klientit Italisht+Anglisht

  Unitcenter shpk cerca agenti per il ruolo di Customer Service(inbound)

  Si richiede:

  -Buona conoscenza della lingua Italiana+Inglese;
  -Preferibilmente con esperienza nel settore;
  -Ottime...
 22. Kėrkohen tė punėsohen agjent/e telemarketingu nė gjuhėn Ruse.

  https://s8.postimg.org/56av8afdh/GCU_CTA_Join.jpgKomunikoni shkėlqyeshėm nė gjuhėn Ruse dhe keni eksperience pune nė telemarketing?
  Kėrkoni njė mundėsi punėsimi qė tė sfidojė pagėn!
  Atėherė jeni...
 23. lf you are interested in Sales, check this post

  https://s29.postimg.org/nj2ykevhz/coverweb.jpgUnit Center in the context of immediate growth is looking for new entrants to the ongoing telemarketing campaigns. All those who are interested in the...
 24. Tirane, ofroj vend pune Negociator

  Kompania UnitCenter kėrkon tė punėsojė negociator me eksperiencė nė lidhjen e marrveshjeve me klientė tė parapėrcaktuar.
  Tė pėrfaqėsojė firmėn duke negociuar me klientėt, tė pėrdorė shkresat e...
 25. Tirane, ofroj vend pune Redaktues ne gjuhen Italiane

  Kompania UnitCenter Sh.P.K Tiranė shpall vendin vakant pėr pozicionin e punės “ Redaktues”
  Detyrat/ Pėrgjegjėsitė
  - Tė ketė njohje perfekte tė gjuhės Italiane (nivel C1-C2)
  - Te ketė aftėsi tė...
 26. Tirane, ofroj vend pune Web Editor/Graphic Design

  Njė oferte pune pėr gjithėsecilin prej jush!
  Kėrkohet Web Editor/Graphic Design
  Orari i punes: 10:00-19:00
  Kriteret qė duhet tė plotėsojė kandidati janė:
  1 -Tė ketė njohuri dhe aftėsi shumė tė...
 27. Tirane, ofroj vend pune Specialist i Burimeve Njerezore Italisht/Anglisht

  • Pozicioni : Specialist I Burimeve Njerzore

  • Zona / Departamenti: Burimet Njerėzore
  • Raporton: Drejtorit tė Burimeve Njerėzore / Drejtorit Administrativ / Menaxher i Pėrgjithshėm
  • Mjetet nė...
Trego rezultatin 1 deri 27 nga 27