Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: MBNJ; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune Ekonomiste

  Kompani ne fushen e tregtise kerkon ekonomiste me eksperience pune(te pakten 3 vjet).

  Personi kandidat duhet:

  -Te njohe programin Alpha
  -Te jete e komunikueshme dhe e gatshme per te dhene...
 2. Kompani ne fushen e pasticerise dhe bar-kafese kerkon te punesoje Ekonomiste (F) Me orar te plote

  Kompani ne fushen e pasticerise dhe bar-kafese kerkon te punesoje Ekonomiste (F) Me orar te plote

  Personi kandidat, duhet:

  -Te njohe programin Financa 5
  -Te jete e komunikueshme dhe e gatshme...
 3. Tirane, ofroj vend pune part time FINANCIERE

  ZYRE KONTABILITETI kerkon te punesoje Ekonomiste (F) PART TIME

  Personi kandidat, duhet:

  -Te njohe programin Alpha
  -Te jete e komunikueshme dhe e gatshme per te dhene kontributin maksimal per...
 4. Tirane, ofroj vend pune Asistente Administrative/ Menaxhere

  Kompania Devis shpk kerkon asistente administrative, profili menaxhim.
  Personi kandidat, duhet:
  Te kete aftesi drejtuese dhe aftesi te mira komunikuese.
  Te kete njohuri ne Word dhe Excel. Arsimi i...
Trego rezultatin 1 deri 4 nga 6