Albacall
kliko
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: er.ca; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune Guzhinier/e,Picjer,Sanitare

  Kompleksi Eiffel ofron pune ne pozicionin e Guzhinier/e,Picjer dhe Sanitare me eksperience pune si dhe me kohe te plote.Paga e diskutueshme.Te interesuarit mund te telefonojne ne nr e tel 0694053314...
 2. Tirane, ofroj vend pune Banakjere,Kamarjer/e

  Kompleksi Eiffel ofron pune ne pozicionin Banakjer/e,Kamarjer/.Paga e diskutueshme.Te interesuarit mund te kontaktojne ne nr e tel 0694053314.
 3. Tirane, ofroj vend pune Shef Guzhine,Banakjer/e,Kamarjer/e

  Kompleksi Eiffel ofron pune ne pozicionin e Shef Guzhine si dhe Banakjer/e,Kamarjer/e me kohe te plote.Paga e diskutueshme.Te interesuarit mund te kontaktojne ne nr e tel 0694053314.

  Cel. :...
 4. Tirane, ofroj vend pune Guzhiniere,Ndihmes guzhiniere,Banakjere,Sanitare

  Kompleksi Eiffel kerkon te punesoje Guzhiniere me eksperience ne guzhinen tradicionale,Ndihmese guzhine,Banakjere,Sanitare.Paga e diskutueshme.Te interesuarit mund te kontaktojne ne nr e...
 5. Tirane, ofroj vend pune Guzhiniere,Ndihmese guzhine,sanitare,Banakjere

  Kompleksi Eiffel ofron te punesoje Guzhiniere me eksperience pune,Ndihmese guzhine,Sanitare dhe Banakjere.Paga e diskutueshme.Te interesuarat mund te kontaktojne ne nr e tel 0694053314.

  Cel. :...
Trego rezultatin 1 deri 5 nga 5