Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: Fondacioni Joscelyn; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Elbasan, ankand Facilitues Takimesh

  TERMAT E REFERENCĖS


  Fondacioni Joscelyn kėrkon njė kandidat tė kualifikuar pėr tė perzgjedhur/kontraktuar njė lehtėsues takimesh si mė poshtė:  Titulli i Pozicionit: Lehtėsues...
 2. Elbasan, ftese per oferte Materiale Kancelarike

  Projekti “Fėmijėt nė Elbasan janė promovues tė mbrotjes sė fėmijėve”, implementuar nga Fondacioni Joscelyn nė kuadėr tė skemės sė granteve tė mesme pjesė e projektit “Fuqizimi I Shoqėrisė Civile pėr...
 3. Elbasan, ftese per oferte Pushim kafeje, drekė dhe ose katering

  Foundacioni Joscelyn pėr projektit “Fėmijėt nė Elbasan janė promovues tė mbrotjes sė fėmijėve”, implementuar nė kuadėr tė skemės sė granteve tė mesme pjesė e projektit “Fuqizimi I Shoqėrisė Civile...
 4. Elbasan, ftese per oferte Rikonstruksion Shkollash

  Fondacioni JOSCELYN ėshtė njė organizatė jo qeveritare, jo fetare dhe jo politike e cila ka nė fokus tė punės sė saj edukimin, tė rinjtė, mbrojtjen e fėmijėve dhe aftėsin ndryshe.
  Nė kuadėr tė...
 5. Elbasan, ftese per oferte Lodra pėr Fėmijė

  Fondacioni JOSCELYN ėshtė njė organizatė jo qeveritare, jo fetare dhe jo politike e cila ka nė fokus tė punės sė saj edukimin, tė rinjtė, mbrojtjen e fėmijėve dhe aftėsin ndryshe.
  Nė kuadėr tė...
 6. Elbasan, ftese per oferte Laborator Bio Kimie

  Fondacioni JOSCELYN ėshtė njė organizatė jo qeveritare, jo fetare dhe jo politike e cila ka nė fokus tė punės sė saj edukimin, tė rinjtė, mbrojtjen e fėmijėve dhe aftėsin ndryshe.
  Nė kuadėr tė...
 7. Elbasan, ftese per oferte per Dreke ne Prrenjas

  Nė kuadėr tė projektit “Rini Aktive – Jo dhunė” i mbėshtetur nga Programi Rajonal mbi Demokracinė Vendore nė Ballkanin Perėndimor i cili financohet nga Bashkimi Evropian dhe zbatohet nga Programi i...
 8. Elbasan, ftese per oferte Materiale Kancelarike

  Nė kuadėr tė projektit “Rini Aktive – Jo dhunė” i mbėshtetur nga Programi Rajonal mbi Demokracinė Vendore nė Ballkanin Perėndimor i cili financohet nga Bashkimi Evropian dhe zbatohet nga Programi i...
 9. Elbasan, ftese per oferte Materiale Kancelarike

  Fondacioni JOSCELYN ėshtė njė organizatė jo qeveritare, jo fetare dhe jo politike e cila ka nė fokus tė punės sė saj edukimin, tė rinjtė, mbrojtjen e fėmijėve dhe aftėsin ndryshe.


  Nė kuadėr tė...
 10. Elbasan, ftese per oferte Refreshment / Dreke / Katering nė Prrenjas

  Fondacioni JOSCELYN ėshtė njė organizatė jo qeveritare, jo fetare dhe jo politike e cila ka nė fokus tė punės sė saj edukimin, tė rinjtė, mbrojtjen e fėmijėve dhe aftėsin ndryshe.


  Nė kuadėr tė...
 11. Elbasan, ftese per oferte Materiale Visibiliteti

  Fondacioni JOSCELYN ėshtė njė organizatė jo qeveritare, jo fetare dhe jo politike e cila ka nė fokus tė punės sė saj edukimin, tė rinjtė, mbrojtjen e fėmijėve dhe aftėsin ndryshe.


  Nė kuadėr tė...
 12. Elbasan, ftese per oferte Lehtesues Takimesh

  Fondacioni JOSCELYN ėshtė njė organizatė jo qeveritare, jo fetare dhe jo politike e cila ka nė fokus tė punės sė saj edukimin, tė rinjtė, mbrojtjen e fėmijėve dhe aftėsin ndryshe.


  Nė kuadėr tė...
 13. Elbasan, tender Rikonstruktim Tualeti dhe Rrethin Ambienti / Shkolle

  Fondacioni JOSCELYN ėshtė njė organizatė jo qeveritare, jo fetare dhe jo politike e cila ka nė fokus tė punės sė saj edukimin, tė rinjtė, mbrojtjen e fėmijėve dhe aftėsin ndryshe.


  Nė kuadėr tė...
 14. Fundraising Manager

  Joscelyn Foundation is national NGO and its recruitment Fundraiser manager. The foundation works in the field of youth, education, child protection and disability.

  Position: Fundraising Manager...
Trego rezultatin 1 deri 14 nga 14