Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: PRONATYRA CONAD; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Pronatyra Treg kėrkon njė Store Manager (M/F) pėr dyqanet CONAD

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/CONAD_Pronatyra_cover.jpg

  Prej 10 vitesh dallohemi nė tregun lokal pėr sigurinė maksimale qė u ofrojmė klientėve dhe pėrkujdesjen e veēantė ndaj shėrbimit....
 2. Pronatyra Treg kėrkon njė Store Manager (M/F) pėr dyqanet CONAD

  Prej 10 vitesh dallohemi nė tregun lokal pėr sigurinė maksimale qė u ofrojmė klientėve dhe pėrkujdesjen e veēantė ndaj shėrbimit. Me zgjerimin e rrjetit, tė jepet edhe ty mundėsia pėr tė qenė pjesė...
 3. Tirane, ofroj vend pune punonjės kase/salle nė CONAD

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/CONAD_Pronatyra_cover.jpg

  Kėrkohet punonjės kase/salle nė CONAD (Pronatyra Treg)

  Prej 10 vitesh dallohemi nė tregun lokal pėr sigurinė maksimale qė u...
 4. Kėrkohet punonjės/e Banaku nė CONAD (Pronatyra Treg)

  Prej 10 vitesh dallohemi nė tregun lokal pėr sigurinė maksimale qė u ofrojmė klientėve dhe pėrkujdesjen e veēantė ndaj shėrbimit. Me zgjerimin e rrjetit, tė jepet edhe ty mundėsia pėr tė qenė pjesė e...
 5. Kėrkohet Punėtor Magazine nė CONAD (Pronatyra Treg)

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/CONAD_Pronatyra_cover.jpg

  Supermarket CONAD kėrkon tė punėsojė: punėtor magazine.
  - Tė ketė minimalisht shkollėn e mesme.
  - Tė ketė njohuri nė gjuhėn...
 6. Tirane, ofroj vend pune Punonjės Sigurie

  Supermarket CONAD kėrkon tė punėsojė:

  Punonjės Sigurie.

  -Tė ketė minimalisht arsim tė mesėm.
  -Pėrvoja nė rrjete marketesh ose nė profilin e sigurisė ėshtė njė avantazh.
  -Mosha nga 27-45 vjeē....
 7. Tirane, ofroj vend per punonjes/e BANAKU (produkte mishi, sallameri, bulmet)

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/CONAD_Pronatyra_cover.jpg

  Supermarket CONAD Kerkon te punesoje:

  punonjes/e BANAKU (produkte mishi, sallameri, bulmet).

  -Te kete shkollen e larte eshte...
 8. Tirane, ofroj vend pune SPECIALIST/E BURIMEVE NJEREZORE

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/CONAD_Pronatyra_cover.jpg

  Zyra administrative e rrjetit te supermarketeve CONAD:
  Kerkon te punesoje

  SPECIALIST/E PĖR...
 9. Tirane, ofroj vend per punonjes/e SALLE, BANAKU (produkte mishi, sallameri, bulmet) & Punonjese ne repartin e Orto-Frutta

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/CONAD_Pronatyra_cover.jpg

  Supermarket CONAD Kerkon te punesoje:

  punonjes/e SALLE, BANAKU (produkte mishi, sallameri, bulmet).

  -Te kete minimalisht...
 10. Tirane, ofroj vend per punonjes/e KASE, SALLE, BANAKU (produkte mishi, sallameri, bulmet)

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/CONAD_Pronatyra_cover.jpg

  Supermarket CONAD Kerkon te punesoje:

  punonjes/e KASE, SALLE, BANAKU (produkte mishi, sallameri, bulmet).

  -Te kete...
 11. Tirane, ofroj vend per punonjes/e KASE, SALLE, BANAKU (produkte mishi, sallameri, bulmet)

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/CONAD_Pronatyra_cover.jpg

  Supermarket CONAD Kerkon te punesoje:

  punonjes/e KASE, SALLE, BANAKU (produkte mishi, sallameri, bulmet).

  -Te kete...
 12. Tirane, ofroj vend per punonjes/e banaku

  Supermarket CONAD Kerkon te punesoje punonjes/e Banaku(produkte mishi,sallameri,bulmet).

  -Te kete minimalisht shkollen e mesme Te kete njohuri ne gjuhen italiane eshte nje plus.
  ...
Trego rezultatin 1 deri 12 nga 12