Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: TokaShpk; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. ! Shes Restorant zinxhir Natyr Albania

  Shes biznes

  Natyr Albania shet konceptin e biznesit zinxhir dhe ēdo gje qe duhet per te ndertuar Restorant.

  Ju paguani tarifen prej 2 000 euro - 16 000 euro per Restorant zinxhir dhe...
 2. ! Tirane, jap me qera vile rezidenciale 1350 m2 7800 Euro/muaj

  VILE REZIDENCIALE ME QERA NE QENDER TĖ TIRANĖS Rr. Rruga Mine Peza 162, Tirane Kati Garazh Depo, I 150 m2 Kati II 150 m2 Kati III 180 m2 Kati IV 180 m2Kati V 110 m2 Ndertesa, Total 950 m2...
 3. Kerkoj toke me qera 2000-6000 m2 (Gjiri Lalzit)

  Zona/Rruga : Gjiri Lalzit

  Kerkoj toke me qera afer bregdetit, jo me larg se 100 metra.

  Siperfaqja 2000-6000 m2 per kohezgjatje e kontrates 5-10 vjet.

  Qellimi, kamp veror me tenda per...
 4. Jap me qera ambjent per biznes/zyre ne rrugen Mine Peza, 9 minuta larg nga qendra 30 metra katror

  Jap me qera ne rrugen Mine Peza, 9 minuta larg nga qendra ambjent per biznes/zyre.

  Siperfaqe totale 30 metra katror, kati i pare.
  Ne buze te rruges, afer me rajonin e Policise numer 3, dhe...
 5. Tirane, SHES RESTORANT dhe ZYRE, 90 m² 700.000 Euro, MINE PEZA

  Zona/Rruga : MINE PEZA

  SHES RESTORANT DHE ZYRE 90 M2 ME ĒDO GJĖ. MOBILIM/AREDIM SHUME I RI DHE ME PLAN. KUZHINĖ E RE ME ASPIRIM DHE INOKS,
  SET PER KUZHINE. SISTEM KAMERA, TAVOLINA TĖ REJA,...
 6. Tirane, ofroj vend pune kamarier per restorant

  Ofrojme vend te lire pune kamarier dhe shperndares ushqimi per Restorantin Natyr Albania. Restoranti ndodhet tek rruga Mine Peza, prane rajonit te policise.
  Paga baze 30.000 leke dhe siguracionet e...
Trego rezultatin 1 deri 6 nga 6