Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: WELL; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune Punėtor Magazine

  Shoqeria “WELL” Sh.p.k., me Zyra Qendrore ne Autostraden Tirane – Durres, km 12, kerkon te rekrutoje staf per pozicionin:
  Punetor Magazine (M)

  Qellimi i Pozicionit: Kryen proceset e shkarkimit,...
 2. Durres, ofroj vend pune SHITES/E Part - Time

  NJOFTIM PĖR VEND TĖ LIRĖ PUNE

  SHOQERIA WELL sh.p.k kėrkon tė punėsojė nė pozicionin SHITĖS/E nė Durrė.

  Lloji i punės: Me kohė tė pjesshme (Part – Time)


  Pozicioni: Shitės/e
 3. Tirane, ofroj vend pune Shitės/e

  Shoqeria “WELL” Sh.p.k., me Zyra Qendrore ne Autostraden Tirane – Durres, km 12, kerkon te rekrutoje staf per pozicionin: SHITĖS/E, ne Tirane.

  Lloji i punės: Me kohė tė plotė
  Pozicioni: Shitės
  ...
 4. Tirane, ofroj vend pune ZĖVENDĖS MENAXHER/E DYQANI

  WELL Sh.p.k. me Zyra Qendrore nė Autostradėn Tiranė – Durrės, km 12, pėr zonėn e Durrėsit shpall tė lirė pozicionin e punės:

  ZĖVENDĖS MENAXHER/E DYQANI
  FUNKSIONI BAZĖ DHE QĖLLIMI I...
 5. Tirane, ofroj vend pune MENAXHER/E DYQANI

  WELL Sh.p.k. me Zyra Qendrore nė Autostradėn Tiranė – Durrės, km 12, pėr zonėn e Tiranės shpall tė lirė pozicionin e punės:

  ZĖVENDĖS MENAXHER/E DYQANI

  FUNKSIONI BAZĖ DHE QĖLLIMI I...
 6. Tirane, ofroj vend pune Shites

  Shoqeria “WELL” Sh.p.k., me Zyra Qendrore ne Autostraden Tirane – Durres, km 12, kerkon te rekrutoje staf per pozicionin: Shitės Mashkull, ne Tirane.

  Lloji i punės: Me kohė tė plotė
  Pozicioni:...
 7. Tirane, ofroj vend pune Social Media Manager

  WELL ALBANIA shpall konkurrimin pėr vend tė lirė pune nė pozicionin: ZHVILLUES / MENAXHUES I RRJETEVE SOCIALE & FAQE WEB pėr Zyren Qendrore.

  Detyra dhe Pėrgjegjėsi ...
 8. Durres, ofroj vend pune Shitės/e

  WELL SH.P.K. me Zyra Qendrore nė Autostradėn Tiranė – Durrės, km 12,
  pėr WELL DURRĖS kėrkon tė rekrutojė punonjės tė kualifikuar nė pozicionin: Shitės/e Part - Time

  Luten tė gjithė tė...
 9. Tirane, ofroj vend pune Graphic Designer

  Pozicion Vakant: GRAPHIC DESINGER (F/M)

  WELL Sh.p.k., me Zyra Qendrore nė Autostradėn Tiranė – Durrės, KM 12, ėshtė duke kėrkuar pėr Graphic Designer i cili do tė marrė pjesė nė fushatat...
 10. Durres, ofroj vend pune Menaxher/e Dyqani

  Pozicion Vakant: MANAXHERE DYQANI
  WELL Sh.p.k., me Zyra Qendrore nė Autostradėn Tiranė – Durrės, km 12, kėrkon tė rekrutojė pėr qytetin e Durrėsit punonjės tė kualifikuar nė pozicionin:
  MANAXHER...
 11. Tirane, ofroj vend pune WEB Design

  Pozicion Vakant: KOORDINATOR/E MARKETINGU (F/M)

  WELL Sh.p.k., me Zyra Qendrore nė Autostradėn Tiranė – Durrės, KM 12, ėshtė duke kėrkuar pėr Koordinator/e Marketingu i cili do tė marrė pjesė nė...
 12. Durres, ofroj vend pune Menaxher/e Dyqani

  Shoqeria “WELL” Sh.p.k., me Zyra Qendrore ne Autostraden Tirane – Durres, km 12, kerkon te rekrutoje per qytetin e Durresit staf ne pozicionin: ZĖVENDĖS MENAXHER DYQANI

  FUNKSIONI BAZĖ DHE QĖLLIMI...
 13. Durres, ofroj vend pune Menaxhere

  WELL SH.P.K. me Zyra Qendrore nė Autostradėn Tiranė – Durrės, km 12, kėrkon tė rekrutojė punonjės tė kualifikuar nė pozicionin:
  MANAXHER/E DYQANI

  Pėrshkrimi
  Menaxheri/ja i/e dyqanit ėshtė...
 14. Tirane, ofroj vend pune Menaxhere

  DEPUTY MANAGER (M)

  FUNKSIONI BAZĖ DHE QĖLLIMI I PĖRGJEGJĖSIVE
  Zėvendės Menaxheri/ja i/e Dyqanit mbėshtet dhe ndihmon Menaxherin/en e Dyqanit nė organizimin e pėrditshėm tė punėve nė dyqan, nė...
 15. Tirane, ofroj vend pune Magazinier

  Shoqeria “WELL” Sh.p.k., me Zyra Qendrore ne Autostraden Tirane – Durres, km 12, kerkon te rekrutoje staf per pozicionin: Punetor Magazine (M)

  Qellimi i Pozicionit: Kryen proceset e shkarkimit,...
 16. Tirane, ofroj vend pune Menaxher Operacional

  WELL Sh.p.k. kėrkon tė rekrutojė Menaxher Operacional pėr rrjetin e dyqaneve WELL, Beauty & Care.

  Pėrgjegjėsitė Kryesore:
  Pėrcjell nė baza ditore dhe ėshtė pėrgjegjės pėr operacionet e...
Trego rezultatin 1 deri 16 nga 16