Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: erlandi1; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune Banakier/e, Kamarier/e

  Ofroj vend pune Banakier/e si dhe Kamarier/e

  Cel : 0694071882
 2. Tirane, jap me qera magazine Kati 1, 60 m² 25.000 Leke (Rruga Marikaj Vore prane Shop Marikaj)

  Zona/Rruga : Rruga Marikaj Vore prane Shop Marikaj

  jap me qera magazine ,mund te perdoret per cdo gje ,60m2 dhe dhe lartesi 4.5m .Ndodhet ne rrugen marikaj vore prane Shop Marikaj per me shum...
 3. Tirane, jap me qera magazine Kati 2, 700 Euro (Rruga Marikaj Vore)

  Zona/Rruga : Rruga Marikaj Vore prane Shop Marikaj

  jap me qera kapanon kati 2 ,mund te perdoret per cdo gje ,uje e drita 24 ore + ashensor.Ndodhet ne rrugen marikaj vore prane Shop Marikaj per...
 4. Tirane, jap me qera kapanon (marikaj vore)

  jap me qera kapanon kati 2 ,mund te perdoret per cdo gje ,uje e drita 24 ore + ashensor.
  Ndodhet ne rrugen marikaj vore ,per me shum kontaktoni 0694101040

  Cel. : 0694101040
Trego rezultatin 1 deri 4 nga 4