Albacall
kliko
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: PESPA ALBANIA; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 5 1 2 3 4

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Durres, ofroj vend pune Saldator

  "Pespa Alumin" shpk kerkon te punesoje:

  - Saldator :

  1. Te kete eksperience pune

  2. Paga bruto 68,000

  3. Te njohe mire proceset e saldimit te aluminit
 2. Durres, ofroj vend pune Analist/e Tregu

  Pespa Alumin Shpk, ve ne dispozicion pozicion vakant per Analist/e Tregu


  Kualifikimet dhe Aftėsitė e Kėrkuara

  Te kete perfunduar Fakultetin Ekonomik

  Te kete njohuri te gjuhes angleze dhe...
 3. Durres, ofroj vend pune inxhinier

  “Pespa Alumin” shpk kerkon te punesoje:


  Inxhinier me keto kushte si me poshte:


  1. Te kete eksperience pune


  2. Te kete njohuri te mira ne programet inxhinierike Autocad 2D dhe 3D
 4. Durres, ofroj vend pune Menaxher i Burimeve Njerezore - HR dhe inxhinier i sigurise ne pune

  "Pespa Alumin" shpk kerkon te punesoje:


  1. Menaxher i burimeve njerezore dhe Inxhinier i sigurise ne pune:


  -Te kete mbaruar fakultetin e inxhinierise


  - Te kete eksperienca pune ne...
 5. Durres, ofroj vend pune Drejtues prodhimi

  "Pespa Alumin" shpk kerkon te punesoje:

  - Drejtues pergjegjes per repart prodhimi :

  1. Te kete perfunduar arsimin e larte (preferohet per inxhinieri)

  2. Te jete banues ne Durres

  3. Te...
 6. Durres, ofroj vend pune Financiere AQT

  "Pespa Alumin" shpk kerkon te punesoje:

  - Financiere AQT

  1. Te kete perfunduar arsimin e larte ne fakultetin ekonomik, preferohet finance - kontabilitet

  2. Te kete eksperience pune per...
 7. Durres, ofroj vend pune Inxhinier

  "Pespa Alumin" shpk kerkon te punesoje:

  - Inxhinier ne studio inxhinierike

  - Te kete perfunduar arsimin e larte per inxhinieri

  - Te kete njohuri ne perdorimin e programeve inxhinierike
  ...
 8. Durres, ofroj vend pune Punonjes

  "Pespa Alumin" shpk kerkon te punesoje punonjes me te dhenat si me poshte:

  - Mosha -> deri ne 40 vjec

  - Te kete perfunduar shkollen e mesme (kane perparesi individet qe kane perfunduar shkolle...
 9. Durres, ofroj vend pune Inxhinier Kimist

  "Pespa Alumin" shpk kerkon te punesoje:

  -> Inxhinier Kimist

  - Te kete perfunduar arsimin e larte per inxhinieri kimike

  - Te kete njohuri shume te mira te gjuhes angleze dhe italiane

  -...
 10. Durres, ofroj vend pune Drejtues Marketingu

  "Pespa Alumin" shpk kerkon te punesoje:


  Drejtues marketingu


  - Te kete perfunduar shkollen e larte per marketing ose menaxhim biznesi


  - Te kete eksperience pune ne marketing te pakten 5...
 11. Durres, ofroj vend pune Inxhinier Standartesh

  “Pespa Alumin” shpk kėrkon tė punėsojė:

  Inxhinier standartesh


  - Tė ketė pėrfunduar fakultetin e inxhinierisė
  - Tė kėtė eksperiencė pune 3-5 vjet si inxhinier
  - Njohuri kompjuterike Paketa...
 12. Durres, ofroj vend pune Inxhinier Elektrik

  "Pespa Alumin" shpk kerkon te punesoje:

  Inxhinier elektrik
  - Tė ketė pėrfunduar fakultetin e inxhinierisė elektrike
  - Tė ketė eksperiencė pune 3-5 vjet si inxhinier elektrik
  - Tė ketė...
 13. Durres, ofroj vend pune Jurist

  "Pespa Alumin" shpk kerkon te punesoje:


  - Jurist
  - Te kete perfunduar arsimin e larte ne Fakultetin e Drejtesise
  - Te kete eksperience pune ne kompani private 3-5vjet
  - Te kete njohuri ne...
 14. Durres, ofroj vend pune Shefe Finance

  “Pespa Alumin” shpk kėrkon tė punėsojė:

  Shefe finance ...
 15. Durres, ofroj vend pune Menaxher shitje

  “Pespa Alumin” shpk kėrkon tė punėsojė:

  Menaxher shitje

  - Tė ketė pėrfunduar arsimin e lartė nė profilin e marketingut ose menaxhim biznesi

  - Kandidati duhet tė ketė eksperiencė pune

  -...
 16. Durres, ofroj vend pune Tapicier

  Shoqeria "Pespa Alumin" shpk hap vendet e lira te punes ne pozicionin "Tapicier" ne fushen e mobilimit.

  Preferohen personat me eksperience pune,

  Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e...
 17. Durres, ofroj vend pune Marangoz

  Shoqeria "Pespa Alumin" shpk kerkon te punesoje 2 marangoz me te dhenat e meposhteme:

  -te kete eksperience pune


  Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit:
  00355 68 90 73 463
  ...
 18. Durres, ofroj vend pune Marangoz

  "Pespa Alumin" shpk kerkon te punesoje punonjes me profesion Marangoz qe permbush kerkesat e meposhteme,

  - te kete eksperience pune
  - mosha deri ne 40 vjec


  Te interesuarit te kontaktojne ne...
 19. Durres, ofroj vend pune Elektriēist

  "Pespa Alumin" shpk kerkon te punesoje punonjes me profesionin Elektricist me kushtet e meposhteme:

  - Mosha deri ne 40 vjec
  - Te kete perfunduar mundesisht shkollen profesionale(elektrik,...
 20. Durres, kerkohet Dizenjator per arredimin e brendshem/jashtem

  Kompania Nimble Furniture kerkon nje dizenjator per arredimin e brendshem / te jashtem.

  Punonjesi duhet te kete :

  - Aftesi per te punuar ne grup
  - Njohuri mbi programet...
 21. Durres, kerkohet Shitese

  Kerkohet shitese per dyqan aredimi.Ne zonen e plazhit.Paga e kenaqeshme
  Kontakt 0675677080

  Cel. : 0675677080
 22. Durres, shes Vile 3+1+A+BLK Kati 2, 115 m² 190.000 Euro

  SHITET VILE DYKATESHE ME CERTIFIKATE TE RREGULLT PRONESIE.Me siperfaqe totale 114.9m², Vila ndodhet ne Lagjen 8, Pallati Spitali, Durres.
  Vile e ndertuar sipas parametrave bashkekohore.Shitet me...
 23. Durres, ofroj vend pune vend praktike GRAPHIC DESIGN

  SHOQERIA “PESPA ALUMIN” SH.P.K OFRON INTERSHIP PER POZICIONIN E PUNES GRAPHIC DESIGN DHE MUNDESI PUNESIMI
  1-TE KETE PERFUNDUAR NIVELIN BACELOR OSE TE JETE NE PROCES PERFUNDIMI
  2-TE JETE RRETH...
 24. Durres, ofroj vend pune Studim tregu dhe komunikim per kliente te exportit

  Shoqeria "Pespa Alumin" Sh.p.k, kerkon te punesoje nje punonjes/e per studim tregu dhe komunikim me kliente te exportit
  1-Te kete eksperince pune te ngjashme
  2-Te kete perfunduar studimet e larta...
 25. Fier, shes dyqan Kati 0, 114 m² 750 Euro/m2 (Fier/Apollonia)

  Zona/Rruga : Fier/Apollonia

  SUPER OKAZION
  SHITET DYQAN ME CERTIFIKATE PRONESIE
  Koordinatat ne google maps 40.7269658,19.5553133
  Me siperfaqe totale 114m², kati perdhe.
  Dyqani ndodhet ne rrugen...
 26. Vlore, shes dyqan Kati 1, 118 m² 700 Euro/m2 (Orikum,Vlore)

  Zona/Rruga : Orikum,Vlore

  SUPER OKAZION!!
  SHITET DYQAN ME CERTIFIKATE PRONESIE.

  Koordinata ne google maps 40.3317922,19.475865
  Me siperfaqe totale 118m², kati 1.
  Dyqani ndodhet ne Orikum,...
 27. Vlore, shes truall 360 m² 3.000 Euro/m2 (Sheshi i flamurit)

  Zona/Rruga : Sheshi i flamurit

  SUPER OKAZION!!

  SHITET TRUALL + NDERTESE NE VLORE, ME CERTIFIKATE PRONESIE!
  Me siperfaqe totale 360 m2 truall dhe 217 m² ndertese.

  Prona eshte ne qender te...
 28. Vlore, shes dyqan Kati 1, 90 m² 1.750 Euro (Lungomare)

  Zona/Rruga : Lungomare

  Pespa Alumin Shpk, shoqėri Leader nė prodhimin e sistemeve dhe produkteve tė aluminit shet dyqan ne Vlore tek Lungomare 90.7 m2, ne katin e pare.
  Cmimi i dyqanit eshte 1750...
 29. Durres, ofroj vend pune Asistent Zyre

  Pespa Alumin Shpk, shoqėri Leader nė prodhimin e sistemeve dhe produkteve tė aluminit ve ne dispozicion pozicion vakant per Asistent/e zyre
  Kualifikimet dhe Aftėsitė e Kėrkuara
 30. Durres, ofroj vend pune ARSHIVISTE

  Pespa Alumin Shpk, shoqėri Leader nė prodhimin e sistemeve dhe produkteve tė aluminit ve ne dispozicion pozicion vakant per arshiviste
  Arshivisti/ja do te punoje pranė zyrave qėndrore nėn...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 133
Faqja 1 nga 5 1 2 3 4