Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: Cake; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune Prezantuese showroom/i

  Prezantuese showroom-i
  Pergjegjesite kryesore:
  � Eshte pergjegjes per mbarevajtjen e procesit te shitjeve online edhe ne dyqan;
  � Kthen pergjigje klienteve ne platformat e rrjeteve sociale,...
 2. Asistente e Shitjes dhe Medias Sociale

  Kompania Karrige Pogradeci ofron vendin vakant te punes:
  Asistente e Shitjes dhe Medias Sociale
  Pergjegjesite kryesore:
  • Mban te perditesuar faqet ne rrjetet sociale
  • Eshte pergjegjes per...
 3. Tirane, jap me qera apartament 1+1 Kati 1, 55 mĀ² 25.000 (5 maji)

  Zona/Rruga : 5 maji

  Apartamenti eshte koplet i areduar me nje stil bashkekohor.
  Apartamenti ndodhet 200 metra posht concord center, perball shkolles tirana jone.
  preferohet nje cift ose dy...
 4. Tirane, ofroj vend pune Agjente Shitje, Shitese

  Kompania NEF Co “Karrige Pogradeci” ofron vendin vakant te punes: “Agjente i shitjeve” / “Shites/e”
  Kerkesat:
  1. Arsimi i mesem ose i larte
  2. Aftesi shume te mira komunikuese
  3. Perbejne...
 5. Tirane, ofroj vend pune part time Pastruse

  Kerkohet Pastruse, dyqani Karrige Pogradeci tek unaza e re Tirane
  mosha 30-50 vjet

  Cel. : 0674096214
 6. Tirane, jap me qera apartament 1+1 55 m² 25.000 Leke te reja (5 Maji)

  Zona/Rruga : 5 Maji

  Apartamenti eshte koplet i areduar me nje stil bashkekohor.
  Apartamenti ndodhet 200 metra posht concord center, perball shkolles tirana jone.
  preferohet nje cift ose dy...
 7. Tirane, ofroj vend pune part time Pastruese

  Kerkohet pastruse, dyqani Karrige Pogradeci tek Unaza e re. Preferohet te jete banore e zones.

  Tel. : 0674096214

  Cel. : 0674096214
Trego rezultatin 1 deri 7 nga 7