Albacall
Kliko

kėrko:

Type: Posts; User: Profesional Laptop; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. AUTOCAD, 3D MAX, GAMING LAPTOP, SUPER WORKSTATION DELL PRECIZIION M4600 I7 2.7 ghz. 2giga dedikuar 17.3 INCH EKRANIN , Quad CORE 2.7 8 giga RAM, HDD. NIVIDIA QUADRO

  AUTOCAD, 3D MAX, GAMING LAPTOP,SUPER WORKSTATION DELL PRECIZIION I7,15.6 INCH EKRANIN,threats CORE 2.7 turbo boost 3.2 ghz ,8giga RAM,500 giga HDD, Me dy karta grafike, NIVIDIA QUADRO ,2 GIGA...
 2. Tirane, shes Laptop Elitebook 2560p 12.5 inch coredue 149Euro

  Hp elitebook 2560p Corei5 , 12.5 inch , 320 hdd,, 4 giga ram, kasa anti shock,eshte shume i perdorshem per servise dhe student.Cel. : 0673434532
 3. Shes Laptop HP Probook core I5 profesional laptop 15.6, 4 giga ram 260 Euro

  Hp Probook 6570 profesional laptop ,core i5 ,4 giga ram , 320 hdd , kasa alumini ,webcam, 15.6 inch ekrani.etjGraphic card. Intel Hd 4000 , 2000mb shareCel. : 0673434532e
 4. shes super Laptop DELL profesional per Autocad 3dmax, SSD 128g , Nividia card grafice core i5 E6430 gjen3 Kasa alumini 340euro

  ewww.myshop.alTirane, shesim Laptop DELL i5 i \ardhur nga Anglia me keto parametra:Intel Core i5 2.7GHz, 128 SSD, 8GB RAM14.1" WLED Anti-Glare LED Display (1366x768)Intel® HD Graphics with dynamic...
 5. AUTOCAD,3d MAX ,SUPER ELITEBOOK 8460p cori i5, 2.7ghz procesori 8cpus,AMD RADEON ,1giga DEDIKUAR 260eu.

  AUTOCAD,3d MAX ,SUPER ELITEBOOK 8460p cori i5, 2.7ghz procesori 8cpus,AMD RADEON ,1gb DEDIKUAR 260 eu
 6. Tirane, shes Laptop Hp Probook 6555b per servise makinash ,port seriale,grafic kard dedikuar 512 AMD per Autocad 3dmax etj

  Shes HP Probook 6555b,

  4giga Ram

  Grafic card AMD 512 Dedikuar 1600 mb share

  Port seriale per Servise makinash etj

  Screen 15.6 inch
  Hdd 160 giga
 7. ! Tirane, shes Laptop Autocad,3d max, Probook 470 gjen 5,17,3, 16 giga ram,500hdd 499 Euro

  Per programe inxhinierike dhe gameing
  Autocad,3d max,
  Probook 470 gjen 5,
  17,3,inch
  16 giga ram,
  500hdd
  Webcam

  Cel. : 0673434532
 8. Tirane, shes Laptop Apple MACBOOK PRO cori i5, GEn3,4 giga Ram, 500g hdd,13.3 inch 420eu

  Procesor 2.4 ghz

  Memori 4 giga ram 1600mhz ddr3

  Grafic Intel grafic 4000 512 dedikate

  Hard driver 500giga

  Webcam etj
 9. SUPER SUPER HP 350 G2 - 15.6" - Core i3 4005U - 4 GB RAM - 500 GB HDD - US

  HP 350 G2 - 15.6" - Core i3 4005U - 4 GB RAM - 500 GB HDD - US
 10. Tirane, okazion Laptop DELL,HP,TOSHIBA,LENOVO,FUJITSU SIEMENS ,NOVATECH 120 Euro

  Tirane, okazion Laptop DELL,HP,TOSHIBA,LENOVO,FUJITSU SIEMENS ,NOVATECH duke filluar nga 120 Euro.e
 11. Super Super Okazion HP PROBOOK G2 450 gjen4. 8 giga Ram . 500hdd, 380 eu

  Super Super Okazion HP PROBOOK G2 450 gjen4. 8 giga Ram . 500hdd, 380 eu
 12. Tirane, okazion Laptop Dell Latitude E6430 cori i5 2.5 ghz,4giga, ram,320-500giga 219Euro

  3rd Generation Intel Core i5-3520M 2.6Ghz Processor (4M Cache, up to 3.60 GHz With Turbo Boost), win 10 Professional 64 Bit Operating system.
  4GB DDR3 Memory/Wi-Fi
  500GB Hard Drive/DVDĀ±R/RW
  14.0"...
 13. Tirane, shes PC HP Compaq Desktop PC 8100 Intel Core i3 530 (2.93 GHz) 4GB ram 250 hdd 99 Euro

  HP Compaq Desktop PC 8100 Intel Core i3 530 (2.93 GHz) 4GB 250 giga HDD Windows 7 Professional 64-Bit

  Cel. : 0673434532
 14. Autokad i5 core 17.3 inch ,, 8 giga ram , 4giga grafica intel hd 3000 ATI RADEON. 299eur

  ARDHUR NGA ANGLIA HP ProBook 4730S 43,9 cm (17,3 inch ekrani) Notebook (Intel Core i5 2430M, 2,5GHz, 8GB RAM, 640GB HDD, AMD HD 7200M, DVD, Win 10 HP)
 15. Tochscreen okazion Laptop Profesional Thinkpad Lenovo cori I5,4gigaram x230 gjen3, ,320hdd,14.1 230 Euro

  Profesional Thinkpad Lenovo cori I5,4giga ram,320hdd,14.1, webcam integrate,usb3.0,usb sata,1600 mb grafic card INTEL HD 3000 . Etj..Cel. : 0673434532ve
 16. Tirane, shes Laptop Super ASUS Touchscreen cori3, gjen4 ultrabook 370 Euro

  Price:
  370eu
  Ardhur nga ANGLIA


  13.3inch HD 1366x768 resolution with 360 degree rotating touchscreen. Flip works as a laptop or a tablet. keyboard and touchpad lock automatically to...
 17. Fujitsu Siemens intel coredue 2.9ghz , 4 giga ram, 320hdd 60 Euro

  Product Specifications

  CPU:Fujitsu Siemens
  RAM: 4GB
  HDD: 320 GB
  OS: Windows 7 Professional
  Optical Drive:

  Also Included With Your Order:
 18. Super Oferte Laptop Toshiba satellite 3giga ram webcam 115 Euro

  Laptopi eshte ne gjengje shume te mire, ardhur nga Anglia.ekran hd, webcam dabell bateri etj.

  Windows Vista® Business 32-bit or 64 bit Edition (pre-installed, Toshiba-HDD recovery) + Downgrade...
 19. Tirane, shes Laptop Autocad , Hp Probook 4720s,cori3,17.3,8 giga ram ,500hdd, 250 Euro

  Per punime ingjinierike
  Autocad ,3d max,
  Hp Probook 4720s,
  17.3 inch
  8 giga ram ,
  500hdd,
  webcam

  Cel. : 0673434532
 20. Tirane, shes Shes tuba aspirimi te te gjitha dimesoineve. Leke

  Shesim dhe tuba aspirimi per, oxhaqe dhe lokale.Kemi te gjitha llojet e dimesioneve.Kemi kapele me me dy guzhineta dhe aks bronxi.Shesim te gjitha llojet e brrylave(aspiratore dhe kapa per guzhinen...
 21. Shesim Zgara inoksi dhe xingate me hell dhe pa hell te dimensioneve te ndryshme per pjekje mishi etj

  www.myshop.al
  Shesim dhe prodhojme zgara pjekjeje per te gjitha llojet e mishit si qengji, pule, peshku etj.Zgarat jane te nje punimi shume cilesore ku pjeset dhe aksesoret kryesore jane prodhim...
 22. Super Oferte DELL profesional CORE i5 ,gjenerat e 3 , 8 Giga Ram 15.6 inch ekrani 289 euro

  ​PerformanceThe Sandy Bridge CPU, Core i5-gjen 3 (2x2.6 GHz) is a business processor with AES functionality (fast encryption) and an improved dual channel DDR3 memory controller (max. 8 GB...
 23. SUPER OFERT shes Dell latitude cori i5 2.5 ghz, 4 giga ram, 15.6 inch ,tastjer numerike 200eu

  Spec Highlights

  15.6-inch LED backlit display (Full HD 1080p)
  2.5 GHz Intel Core i5-2632QM quad-core processor
  320TB Serial ATA hard drive (7400 RPM)
  4 GB installed RAM
  intel Hd 3000...
 24. Tirane, shes Laptop DELL XPS 380 Euro

  DELL XPS x20 8 giga ramhardisk 500 gigaGrafic card Nividia G Force 1025 mb 6000 mb share Schhreen retina, anti glare 15.6 inchCel. : 0673434532
 25. Shes Laptop Dell profesional cori i 7, 8 giga ram , SSD 256 giga ose Hdd 320 15.6 ich ekrani tastjer numerike E 6520 ,410 eur

  ​DELL Profesional laptop biznes, ky lloj laptopi eshte nje laptop nga serit e laptopeve professional 2.8ghz procesori ,8giga ram, Nividia Quadro Nvs 4 giga share , 521 dedikate mb grafic card.Keto...
 26. Tirane, shes Shesim zgara gazi per restorante dhe fast-food

  Shesim zgara 1/40 e thjeshte 26500 leke.Profesionale 55000 leke.

  Zgara te vogla 7400 leke-9200 leke,(bejme dhe me porosi).Gjithashtu ofrojme edhe paisje per fast-food ,te reja dhe cilesore.


  ...
 27. Tirane, shes ventilator Ventilator dhe impiante freskimi per ambiente te ndryshne

  Ventilator dhe impiante freskimi me uje per ambiente te ndryshme te nje kualiteti te larte.motori freskueseve vazhdon me 140w,175w,240w dhe260w.

  Cel. : 0683704856
 28. Tirane, shes RAM ddr1, ddr2, ddr3 900 Leke

  www.myshop.al
  Ofrojme ram per laptop te llojeve ddr1,ddr2 dhe ddr3 si me poshte :

  256mb 100 leke ddr1

  512 mb 250 leke ddr2

  1giga 1000leke ddr2

  2giga ...
 29. Tirane, shes Laptop LENOVO THINKPAD, WEBCAM, core due,2g ram,160hdd 95 Euro

  LENOVO THINKPAD, WEBCAM, core due,2g ram,160hdd,windows 8.1.

  Cel. : 0673434532
Trego rezultatin 1 deri 29 nga 29