Fosi ėshtė njė forum shqiptar biznesi qė nxit diskutimin rreth ēėshtjeve tė lidhura me biznesin dhe sipėrmarrjen.
Forumi ynė pėrbėn njė hapėsirė ku mund tė merrni informacion nė lidhje me biznesin,...