Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: Alessioo; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Golem , Ofrojme banesa ne plazh , 11 Euro/nata (Plazh Golem)

  Zona/Rruga : Plazh Golem🏖🏖

  Ofrojme 7 Dhoma plazhi ne zonen e Golemit ato ndodhen ne nje zone te qete dhe te gjelberuar dhe kendshem per te kaluar pushime ne bregdet.

  Dhomat jane mobiluara...
 2. Tirane, Ofrojme mesim te Gjuhes Shqipe Online 💻 per te Huaj

  Ofrojme mesim te Gjuhes -Shqipe Online 💻per te Huaj , Mesuesja perdor
  permes disa mesimeve hyrese qe synohet formimi i disa shprehive te thjeshta rreth shqipes, shprehi qe me vone do te ndihmojne...
 3. Durres, jap me qera apartament ne plazh 1+1+BLK Kati 5, 50 m² 22 Euro/Nata (Shkembi i kavajes plazh)

  Zona/Rruga : Shkembi i kavajes plazh

  Jap me qera ne plazhin e shkembit te kavajes apartament 1+1dhe ballkon siperfaqe 50 m2 kati 5 me ashensor .i mobiluar shume luksoz me guzhine gatimi frigorifer...
 4. Durres, Jap me Qera Apartament ne plazh🏖 Kondicioner, ❄,Wifi.Tv Ashensor, 50 m² 18 Euro/Nata (Plazh Golem)

  Zona/Rruga : Plazh Golem

  Ofrojme me qera Apartament ne plazh te Golemit 100m large nga deti.Apartamenti organizohet 1+1+ballkon ,eshte i mobiluar me kushte bashkohore ka tre shtreter , Sobe...
 5. Durres, Shesim Kondicionere te ardhur nga Italia 160 Euro

  Shesim kondicionere dhe lavatriēe te perdorura te ardhur nga vendet e EU 🇩🇪🇩🇪🇪🇺🇪🇺🇮🇹🇮🇹 ( Italia dhe Germany )ne gjendje shume te paster, te koualiduar nga tekniket tane te perfshire dhe garancine...
 6. Durres, shes apartament ne plazh 1+1+BLK Kati 4, 78 m² 35.000 Euro (Golem plazh)

  Zona/Rruga : Golem plazh

  Shitet super apartament ne nje nga zonat me te preferuara te plazhit te Golemit

  Apartamenti ndodhet ne nje kompleks pallatesh dhe bllok banimi. 100 nga Deti
  ...
Trego rezultatin 1 deri 6 nga 6