Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: Ediii; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes makine Seat alhambra Viti 2006, 4.600 Euro

  Karburanti: Benzin
  Ngjyra.....: e zeze
  Kamjo......: automatik
  Ftohja......: Klima
  Fuqia KW..: 96
  KM..........: 277000

  Shes
  Seat Alhambra
  1.8 benzin
 2. Tirane, shes Seat alhambra 1.9 TDI Viti 2004 4000 euro

  Karburanti: DiezelNgjyra.....:
  gri metalizatoKamjo......:
  manualFtohja......:
  KlimaFuqia KW..: 81
  KM..........: 191000
  shes seat alhambra 2004
  manula 1.9 tdi 6 marsha.
  ne gjendje shum te...
 3. Tirane, shes Mercedes-Benz ML 320 Viti 2007 9000 euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: e zeze
  Kamjo......: automatik
  Ftohja......: Klima
  Fuqia KW..: 110
  KM..........: 243000

  Mercedes Benz ML 320 cdi
  me tarka sapo te bera dhe me taksa te paguara...
 4. Tirane, jap me qera makine SEAT ALHAMBRA TDI Viti 2004, 40 Euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: gri metalizato
  Kamjo......: manual
  Ftohja......: Klima
  Fuqia KW..: 81
  KM..........: 195354

  SEAT ALHAMBRA TDI MANUAL ,VITI 2004 CLIMA 6+1 VENDE.195 354 KM...
 5. Tirane,SIMSON SHTROJSE BAGAZHI E GOMUAR PER SEAT ALHAMBRA,FORD GALAXY, Viti 03-06 5000 Leke

  TAPET I GOMUAR PER TIPIN E MAKINES
  SEAT ALHAMBRA ,FORD GALAXY,
  DHE VW SHARAN,
  I PERSHTATET KETYRE MAKINAVE
  NGA VITI 2000 DERI NE VITIN 2006,
  SHITET PER ARSYE MOS PERDORIMI.
  SHUM E MIRE PER...
 6. Tirane, kerkoj pune eksperieca shofer personal,menaxher,magazinier,asistent zyre,

  Pershendetje!
  Quhem Edvin
  Jam 35 vjec
  Statusi familjar,kam nje djale 5 vjec
  Jam me eksperienc pune 16 vjecare
  Eksperienca me e madhe ne ke te fushe, kam qen shofer personal familjeje
  si dhe...
Trego rezultatin 1 deri 6 nga 7