Albacall
Kliko
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: SOS Fshatrat e Femijeve Shqiperi; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 4 1 2 3 4

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune Corporate Fundraiser

  VACANCY ANNOUNCEMENT

  SOS Children’s Villages Albania is a private, nongovernmental and nonprofit organization, which makes every attempt to offer a permanent home to the children who have lost...
 2. Tirane, ofroj vend pune As.Drejtorit Nacional /Kordinatore e Sponsorshipit

  Shoqata SOS Fshatrat e Fėmijėve Shqipėri ėshtė njė organizatė private, pa qėllime fitimi, humanitare, jo-politike dhe jo fetare, qė ofron kujdes afatgjatė me bazė familjare pėr fėmijėt dhe tė rinjtė,...
 3. Tirane, Ftese per Oferte - STUDIM TREGU PUNE

  Ftese per Oferte

  Tirane me, 03.04.2017


  Shoqata SOS Fshatrat e Femijeve Shqiperi eshte nje organizate sociale, jo-politike dhe jo fetare, qe ofron prej 20 vitesh, kujdes afatgjate me baze...
 4. Tirane, kerkohet Studim Tregu Pune

  Ftese per Oferte


  Tirane me, 03.04.2017
  Shoqata SOS Fshatrat e Femijeve Shqiperi eshte nje organizate sociale, jo-politike dhe jo fetare, qe ofron prej 20 vitesh, kujdes afatgjate me...
 5. Tirane, ofroj vend pune Lider Rinor

  Shoqata SOS Fshatrat e Femijeve Shqiperi eshte nje organizate sociale, jo-politike dhe jo fetare, qe ofron kujdes afatgjate me baze familjare per femijet, te cilet kane humbur prinderit, apo qe per...
 6. Tirane, ofroj vend pune Nene / Teze SOS

  Shoqata SOS Fshatrat e Fėmijėve Shqipėri ėshtė njė organizatė humanitare, jo-politike dhe jo fetare, qė ofron kujdes afatgjatė me bazė familjare pėr fėmijėt, tė cilėt kanė humbur prindėrit apo qė pėr...
 7. Tirane, ofroj vend pune Punonjes Social per te Rinjte

  Shoqata SOS Fshatrat e Femijeve Shqiperi eshte nje organizate sociale, jo-politike dhe jo fetare, qe ofron kujdes afatgjate me baze familjare per femijet, te cilet kane humbur prinderit, apo qe per...
 8. Tirane, ofroj vend pune ne pozicionin e Keshilltarit te Biznesit

  Shoqata SOS Fshatrat e Fėmijėve Shqipėri ėshtė njė organizatė sociale, jo-politike dhe jo fetare, qė ofron kujdes afatgjatė me bazė familjare pėr fėmijėt, tė cilėt kanė humbur prindėrit, apo qė pėr...
 9. Tirane, ofroj vend pune Regional Programme Advisor – Alternative Care

  SOS Children’s Villages International is the umbrella organisation for over 130 SOS Children’s Villages associations worldwide. As a non-governmental social development organisation we work in the...
 10. Tirane, ofroj vend pune Regional Programme Advisor

  SOS Children’s Villages International is the umbrella organisation for over 130 SOS Children’s Villages associations worldwide. As a non-governmental social development organisation we work in the...
 11. Tirane, ofroj vend pune Keshilltar per Biznesin

  Shoqata SOS Fshatrat e Fėmijėve Shqipėri ėshtė njė organizatė sociale, jo-politike dhe jo fetare, qė ofron kujdes afatgjatė me bazė familjare pėr fėmijėt, tė cilėt kanė humbur prindėrit, apo qė pėr...
 12. Tirane, tender Ndertimi i Web Faqes te SOS-Fshatrat e Femijeve Shqiperi 224.185 Leke

  Ju njoftojmė se shoqata SOS-fshatrat e Fėmijėve Shqipėri, ka hapur ftesėn pėr ofertė me Objekt: Ndertimi i Web Faqes te SOS-Fshatrat e Femijeve Shqiperi Per me teper referojuni dokumetit te me...
 13. Shqiperi, tender Ftese per Oferte Paisje ICT

  Ju njoftojmė se shoqata SOS-fshatrat e Fėmijėve Shqipėri, ka hapur ftesėn pėr ofertė me Objekt: Njoftim per pajisjet ICT ( Kompjutera , Laptop, switch , etc) Per me teper referojuni dokumetit te...
 14. Tirane, ofroj vend pune Asistent Financiar dhe Administrativ

  VACANCY ANNOUNCEMENT

  SOS Children’s Villages Albania is a private, nongovernmental and nonprofit organization, which makes every attempt to offer a permanent home to the children who have lost...
 15. Tirane, ofroj vend pune Menaxher Projekti

  VACANCY ANNOUNCEMENT

  SOS Children’s Villages Albania is a private, nongovernmental and nonprofit organization, which makes every attempt to offer a permanent home to the children who have lost...
 16. Tirane, ofroj vend pune Asistent Financiar dhe Administrativ

  VACANCY ANNOUNCEMENT

  SOS Children’s Villages Albania is a private, nongovernmental and nonprofit organization, which makes every attempt to offer a permanent home to the children who have lost...
 17. Tirane, ofroj vend pune Menaxher Projekti

  VACANCY ANNOUNCEMENT

  SOS Children’s Villages Albania is a private, nongovernmental and nonprofit organization, which makes every attempt to offer a permanent home to the children who have lost...
 18. Tirane, tender “Rikonstruksion dhe adoptim Kopsht Fėmijėsh, nė objekt pėr Q

  Ftesė pėr Ofertė


  Tirane me, 25.10.2016

  Ju njoftojmė se shoqata SOS-Fshatrat e Fėmijėve Shqipėri, ka hapur ftesėn pėr ofertė me Objekt:

  “Rikonstruksion dhe adoptim Kopsht Femijesh, nė...
 19. Tirane, ofroj vend pune Punonjes Social

  Shoqata SOS Fshatrat e Fėmijėve Shqipėri ėshtė njė organizatė sociale, jo-politike dhe jo fetare, qė ofron kujdes afatgjatė me bazė familjare pėr fėmijėt, tė cilėt kanė humbur prindėrit, apo qė pėr...
 20. Tirane, tender Ftese per Oferte

  NJOFTIM PER TENDER

  Tirane me, 26.07.2016


  Ju njoftojmė se shoqata “SOS-fshatrat e Fėmijėve Shqipėri”, ka hapur ftesėn pėr ofertė me Objekt:

  Riparime te ndryshme ne godinat dhe ambientet...
 21. Tirane, ofroj vend pune Nene SOS

  Shoqata SOS Fshatrat e Fėmijėve Shqipėri ėshtė njė organizatė humanitare, jo-politike dhe jo fetare, qė ofron kujdes afatgjatė me bazė familjare pėr fėmijėt, tė cilėt kanė humbur prindėrit apo qė pėr...
 22. Tirane, tender Blerje Inventory Software

  Ftesė pėr Ofertė

  Tiranė me, 16.06.2016

  Ju njoftojmė se shoqata SOS-Fshatrat e Fėmijėve Shqipėri, ka hapur ftesėn pėr ofertė me objekt:

  Blerje Inventory Software
 23. Tirane, ofroj vend pune Lider i Kujdesit me Baze Familjen

  Shoqata SOS Fshatrat e Fėmijėve Shqipėri ėshtė njė organizatė private, pa qėllime fitimi, humanitare, jo-politike dhe jo fetare, qė ofron kujdes afatgjatė me bazė familjare pėr fėmijėt dhe tė rinjtė,...
 24. Tirane, ofroj vend pune Lider i Kujdesit me Baze Familjen

  Shoqata SOS Fshatrat e Fėmijėve Shqipėri ėshtė njė organizatė private, pa qėllime fitimi, humanitare, jo-politike dhe jo fetare, qė ofron kujdes afatgjatė me bazė familjare pėr fėmijėt dhe tė rinjtė,...
 25. Tirane, ofroj vend pune Drejtues i Dep. te Zhvillimit te Femijes dhe Familjes

  Shoqata SOS Fshatrat e Fėmijėve Shqipėri ėshtė njė organizatė private, pa qėllime fitimi, humanitare, jo-politike dhe jo fetare, qė ofron kujdes afatgjatė me bazė familjare pėr fėmijėt dhe tė rinjtė,...
 26. Tirane, oferte SOS Fshatrat e Femijeve Shqiperi

  Ftesė pėr Ofertė

  Tiranė me, 04.05.2016

  Ju njoftojmė se shoqata SOS-Fshatrat e Fėmijėve Shqipėri, ka hapur ftesėn pėr ofertė me objekt:

  Blerje Artikuj Kancelerie
  I. Oferta...
 27. Tirane, ofroj vend pune Nene SOS

  Shoqata SOS Fshatrat e Fėmijėve Shqipėri ėshtė njė organizatė private, pa qėllime fitimi, humanitare, jo-politike dhe jo fetare, qė ofron kujdes afatgjatė me bazė familjare pėr fėmijėt, tė cilėt kanė...
 28. Tirane, ofroj vend pune Nene SOS

  Shoqata SOS Fshatrat e Fėmijėve Shqipėri kerkon te punosoje nje grua ne pozicionin e Nenes SOS.
  Si nje profesioniste e kujdesit per femijen, SOS nena jeton se bashku me femijet e saj ku ajo drejton...
 29. Tirane, oferte Blerje artikuj kancelarie

  Ftesė pėr Ofertė

  Tiranė me, 07.04.2016

  Ju njoftojmė se shoqata SOS-Fshatrat e Fėmijėve Shqipėri, ka hapur ftesėn pėr ofertė me objekt:

  Blerje Artikuj Kancelerie
  I. Oferta...
 30. Tirane, ofroj vend pune Nene SOS

  Shoqata SOS Fshatrat e Fėmijėve Shqipėri ėshtė njė organizatė private, pa qėllime fitimi, humanitare, jo-politike dhe jo fetare, qė ofron kujdes afatgjatė me bazė familjare pėr fėmijėt, tė cilėt kanė...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 104
Faqja 1 nga 4 1 2 3 4