Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > ..ose kerko ne te gjitha rubrikat
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
Trego rezultatin 1 deri 40 nga 1440
Kėrkimi zgjati 0.57 Sekonda.
kėrko: Njoftimet e: TIRANA REAL ESTATE
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 27.11.2015, 17:57
PX: 0
lexuar: 1,838
Tirane, Japim me Qera Ambient Zyre Kati 2, 114m², 1140 Euro (Rr. Sami Frasheri)

Zona/Rruga: Rr. Sami Frasheri

Tirane, Japim me Qira Ambient Biznesi ne Rr. Sami Frasheri. Ambient me siperfaqe 114m2, i shtruar me parket, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri. Ambienti...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 27.11.2015, 17:57
PX: 0
lexuar: 521
Tirane, Japim me Qera Ambjent Biznesi Kati 2, 200 m² 800 Euro (Rr. Dibres, prana Shkolles se Bashkuar)

Zona/Rruga : Rr. Dibres, prane Shkolles se Bashkuar

Tirane, Japim me Qira Ambient Biznesi ne Rr. Dibres, prane Shkolles se Bashkuar. Ambient me siperfaqe 200m2, I shtruar ne pllake, ndodhet ne katin...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 27.11.2015, 17:57
PX: 0
lexuar: 713
Tirane, Japim me Qera Zyre 25m² 12 Euro/m2 (Rr. Xhorxh Bush)

Zona/Rruga : Rr. Xhorxh Bush

Tirane, Japim me Qira Ambient Zyre ne Rr. Xhorxh Bush. Ambient me siperfaqe 25m2, i shtruar ne parket, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ambienti jepet me...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 27.11.2015, 17:57
PX: 0
lexuar: 347
Tirane, Japim me Qera Dyqan Kati 2, 73m² 1.000 Euro (Rr. Abdyl Frasheri, prane Sheshit Willson)

Zona/Rruga : Rr. Abdyl Frasheri, prane Sheshit Willson

Tirane, Japim me Qira Ambient Biznesi ne Rr. Abdyl Frasheri, prane sheshit Willson. Ambient me siperfaqe 73m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 27.11.2015, 17:57
PX: 0
lexuar: 883
Tirane, Japim me Qera Dyqan Kati 2, 75m² 850 Euro (Rr. Sami Frasheri.)

Tirane, Japim me Qira Dyqan ne Rr. Sami Frasheri, prane Drejtorise se Policise. Dyqan me siperfaqe 75m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin 2-te te nje pallati te ri. Dyqani eshte i organizuar ne...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 27.11.2015, 17:57
PX: 0
lexuar: 2,943
Tirane, Japim me Qera Ambient Zyre Kati 2, 70m² 500 Euro (Rr. Pjeter Bogdani, prane shkolles "11 Janari")

Zona/Rruga : Rr. Pjeter Bogdani, prane shkolles "11 Janari"

Tirane, Japim me Qira Ambient Zyre ne Rr. Pjeter Bogdani, prane shkolles "11 Janari". Ambient me siperfaqe 75m2, i shtuar ne pllake,...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 27.11.2015, 17:57
PX: 0
lexuar: 1,316
Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi 180m² 700 Euro (Rr. Teodor Keko, Unaza e Re.)

Zona/Rruga : Rr. Teodor Keko, Unaza e Re.

Tirane, Japim me Qira Ambient Biznesi ne Rr. Teodor Keko, Unaza e Re. Ambient me siperfaqe 180m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 27.11.2015, 17:57
PX: 0
lexuar: 936
Durres, Japim me Qira Kapanon 800 m² 2.000 Euro (prane Porto Romano)

Zona/Rruga : Porto Romano

Durres, Japim me Qira Kapanon 2 kat prane Porto Romano. Kapanoni me siperfaqe 400 m2 per cdo kat dhe siperfaqe totale 800 m2 ka oborr te rrethuar me siperfaqe 600m2....
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 27.11.2015, 17:57
PX: 0
lexuar: 1,116
Tirane, Japim me Qera Zyre Kati 11, 160m² 800 Euro (Rr. Kavajes, prane qendres.)

Zona/Rruga : Rr. Kavajes, prane qendres.

Tirane, Japim me Qira Ambient Biznesi Dubleks ne Rr. Kavajes, prane Qendres. Ambient dubleks me siperfaqe 160m2, eshte i shtruar ne parket, ndodhet ne katin...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 27.11.2015, 17:57
PX: 0
lexuar: 1,431
Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi 180m² 700 Euro (Rr. Gjik Kuqali.)

Zona/Rruga : Rr. Gjik Kuqali.

Tirane, Japim me Qira Ambient Biznesi ne Rr. Gjik Kuqali. Ambient me siperfaqe 180m2, i shtruar ne pllake ndodhet ne katin e 2-te te nje vile. Ambienti organizohet ne 5...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 27.11.2015, 17:57
PX: 0
lexuar: 603
Tirane, Japim me Qera Zyre 225m² 2.700 Euro (Rr. Xhorxh Bush)

Zona/Rruga : Rr. Xhorxh Bush

Tirane, Japim me Qera Ambjent Zyre ne Rr. Xhorxh Bush. Ambjent me siperfaqe 225m2, I shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri. Ambjenti jepet me...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 27.11.2015, 17:57
PX: 0
lexuar: 1,727
Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi 5 kat, 5.000 m² 8 Euro (Autostrade Tirane – Durres)

Zona/Rruga : Autostrade Tirane – Durres

Tirane, Japim me Qira Ambient Biznesi ne Autostraden Tirane–Durres. Ambient me siperfaqe totale 5000m2, i vendosur ne nje objekt 5 katesh, eshte i organizuar...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 27.11.2015, 17:57
PX: 0
lexuar: 545
Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi 800m² 6.400 Euro (Blv. Zogu I, prane Stacionit te Trenit)

Zona/Rruga : Blv. Zogu I, prane Stacionit te Trenit

Tirane, Japim me Qira Ambient Biznesi ne Bulevardin Zogu I, prane Stacionit te Trenit. Ambient me siperfaqe 800m2, I shtruar ne pllake organizohet...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 27.11.2015, 17:57
PX: 0
lexuar: 1,721
Tirane, Japim me Qera Kati 6, 80m² 40.000 Leke (blv. Gjergj Fishta)

Zona/Rruga : Blv. Gjergj Fishta ..

Tirane, Japim me Qira Ambient Zyre ne Blv. Gjergj Fishta, prane Rr. Irfan Tomini. Ambient zyre me siperfaqe 80m2, i organizuare ne 2 dhoma + 1WC + 1Bll. Eshte i...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 27.11.2015, 17:57
PX: 0
lexuar: 1,153
Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi 165m² 2.000 Euro ( Rr. Lord Bajroni, Laprake.)

Zona/Rruga : Rr. Lord Bajroni, Laprake

Tirane, Japim me Qira Ambient Biznesi ne Rr. Lord Bajroni, Laprake. Ambient me siperfaqe 165m2, ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertimi te ri, eshte i shtruar...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 27.11.2015, 17:57
PX: 0
lexuar: 663
Tirane, Japim me Qera Zyre 38m² 12 Euro/m2 (Rr. Xhorxh Bush)

Zona/Rruga : Rr. Xhorxh Bush

Tirane, Japim me Qira Ambient Zyre ne Rr. Xhorxh Bush. Ambient me siperfaqe 38m2, i shtruar ne parket, ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri. Ambienti jepet me...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 27.11.2015, 17:57
PX: 0
lexuar: 1,841
Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi 829m² 2.487 Euro (Rr. Kodra e Diellit, prane Kopshtit Botanik)

Zona/Rruga : Rr. Kodra e Diellit, prane Kopshtit Botanik

Tirane, Japim me Qira Ambient Biznesi ne Rr. Kodra e Diellit, prane Kopshtit Botanik. Ambient me siperfaqe 829m2, i shtruar ne pllake,...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 27.11.2015, 17:57
PX: 0
lexuar: 2,086
Tirane, Japim me Qera Dyqan 96m² 500 Euro (Rr. Dritan Hoxha, prane Kryqezimit te Zogut te Zi.)

Tirane, Japim me Qira Dyqan ne Rr. Dritan Hoxha, prane Kryqezimit te Zogut te Zi. Dyqan me siperfaqe 96m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Dyqani organizohet ne nje...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 27.11.2015, 17:57
PX: 0
lexuar: 618
Tirane, Japim me Qera Zyre 150m² 1.800 Euro (Rr. Xhorxh Bush)

Zona/Rruga : Rr. Xhorxh Bush

Tirane, Japim me Qera Ambient Zyre ne Rr. Xhorxh Bush. Ambient me siperfaqe 150m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri. Ambienti jepet me...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 27.11.2015, 17:57
PX: 0
lexuar: 165
Tirane, Japim me Qera Zyre Kati 6, 115 m² 350 Euro (Bulevardin Zogu I, prane Fakutetit te Shkencave)

Zona/Rruga : Bulevardin Zogu I, prane Fakutetit te Shkencave

Tirane, Japim me Qera Zyre ne Bulevardin Zogu I, prane Fakutetit te Shkencave. Ambjent me siperfaqe 115m2, i shtruar ne pllake, ndodhet...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 27.11.2015, 17:57
PX: 0
lexuar: 2,722
Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi 600m² 2.500 Euro (Rr. Artan Lenja, tek Ing Ndertimi.)

Zona/Rruga : Rr. Artan Lenja, tek Ing Ndertimit.

Tirane, Japim me Qira Vile 4 kat + papafingo ne Rr. Artan Lenja, prane Ing Ndertimit. Objekti ka siperfaqe totale trualli 500 m2 dhe eshte e...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 27.11.2015, 17:57
PX: 0
lexuar: 283
Tirane, Japim me Qera Zyre 260m² 1.500 Euro (Autostrada Durres-Tirane, km 1)

Zona/Rruga : Autostrada Durres-Tirane, km 1

Tirane, Japim me Qira Zyre ne Autostraden Tirane-Durres, km 1. Vile 2 kat me siperfaqe 260m2 dhe oborr me siperfaqe 903m2. Ambienti eshte i shtruar ne...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 27.11.2015, 17:57
PX: 0
lexuar: 1,099
Tirane, japim me qera ambjent biznesi 200 m² 1.100 Euro (Rr. Reshit Collaku, prane Postes Qendrore.)

Zona/Rruga : Rr. Reshit Collaku, prane Postes Qendrore.

Tirane, Japim me Qira Ambjent Biznesi ne Rr. Reshit Collaku, prane Postes Qendrore. Ambjent me siperfaqe 200m2, i shtruar ne pllake, ndodhet...
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 27.11.2015, 17:55
PX: 0
lexuar: 2,516
Tirane, Shesim Ambjent Biznesi 770 m² 550000 Euro (Rr. Margarita Tutulani)

Zona/Rruga : Rr. Margarita Tutulani, prane Liqenit Artificial

Okazion

Tirane, Shesim Ambient Biznesi ne Rr. Margarita Tutulani, prane Liqenit Artificial. Ambient me siperfaqe 770m2, ne katin perdhe...
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 27.11.2015, 17:55
PX: 0
lexuar: 1,791
Tirane, Shesim Dyqan 65m² 1.400 Euro/m² (Rr. Durresit)

Zona/Rruga : Rr. Durresit.

Tirane, Shesim Dyqan ne Rr. Durresit. Dyqan me siperfaqe 65m2, i shtruar ne pllake, eshte gjysem bodrum, ndodhet ne nje pallat ekzistues. Dyqani organizohet ne nje...
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 27.11.2015, 17:55
PX: 0
lexuar: 3,199
Tirane, Shesim Dyqan 70m² 2.500 Euro/m² (Blv. Gjergj Fishta, prane ish-Ekspozites)

Zona/Rruga : Blv. Gjergj Fishta, prane ish-Ekspozites

Tirane, Shesim Dyqan ne Bulevardin Gjergj Fishta, prane ish-Ekspozites. Dyqan me siperfaqe 70m2, i shtruar ne pllake, eshte gjysem bodrum dhe...
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 27.11.2015, 17:55
PX: 0
lexuar: 3,186
Tirane, Shesim Ambient Biznesi 1237m² 2100000 Euro (Vaqarr)

Zona/Rruga : Vaqarr

Tirane, Shesim Objekt Biznesi ne Vaqarr. Objekt me siperfaqe 1237m2 dhe truall me siperfaqe 4990m2 dhe eshte i rrethuar dhe ndodhet buze rruge. Objekti aktualisht sherben si Show...
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 27.11.2015, 17:55
PX: 0
lexuar: 1,952
Tirane, Shesim Lokal 40m² 120.000 Euro (Rr. Muhamed Gjollesha, prane 21 Dhjetorit)

Zona/Rruga : Rr. Muhamed Gjollesha, prane 21 Dhjetorit

Tirane, Shesim Lokal ne Rr. Muhamet Gjollesha, prane 21 Dhjetorit. Dyqan me siperfaqe 40m2 dhe verande me siperfaqe 20m2, i shtruar ne pllake,...
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 27.11.2015, 17:55
PX: 0
lexuar: 1,221
Tirane, Shesim Ambient Biznesi 70m² 150.000 Euro (Rr. Kavajes.)

Zona/Rruga : Rr. Kavajes.

Tirane, Shesim Ambient Biznesi ne Rr. Kavajes. Ambient me siperfaqe 70m2, i shtruar ne pllake, ne nje ndertimi te ri. Ambienti eshte gjysem bodrum, organizohet ne 2...
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 27.11.2015, 17:55
PX: 0
lexuar: 340
Tirane, Shesim Dyqan 30m² 125.000 Euro (Rr. Durresit, prane Ministrise se Mjedisit)

Zona/Rruga : Rr. Durresit, prane Ministrise se Mjedisit

Tirane, Shesim Ambient Biznesi ne Rr. Durresit, prane Ministrise se Mjedisit. Ambient me siperfaqe 30m2 i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin...
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 27.11.2015, 17:55
PX: 0
lexuar: 2,414
Tirane, Shesim Ambjent Biznesi Kati 1, 271 m² 2.500 Euro/m² (Rr. Brigada 8, zona Bllok.)

Zona/Rruga : Ibrahim Rugova, zona Bllok

Tirane, Shesim Ambient per Zyra ne Rr. Brigada 8, zona Bllok. Ambient me siperfaqe 271m2 i shtruar me pllake ndodhet ne katin e 2-te, te nje pallati te ri....
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 27.11.2015, 17:55
PX: 0
lexuar: 1,218
Tirane, shesim Objekt 3 kat, 780 m² & 2100 m2 traull, 630.000 Euro (Kamez.)

Zona/Rruga : Kamez.

Tirane, Shesim Objekt 3 kat +truall ne bashkine Kamez. Objekt 3 kat me siperfaqe 780m2, truall me siperfaqe 2100m2. Ambientet jane te shruara ne pllake dhe parket, jane te...
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 27.11.2015, 17:55
PX: 0
lexuar: 921
Tirane, Shesim Dyqan 530 m² 650 Euro/m² (Rr. Sotir Caci, prane zones se Freskut.)

Zona/Rruga : Rr. Sotir Caci, prane zones se Freskut.

Tirane, Shesim Dyqan ne ne Rr. Sotir Caci, zona e Freskut. Dyqan + 4WC, me siperfaqe 530m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje...
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 27.11.2015, 17:55
PX: 0
lexuar: 1,746
Tirane, Shesim Magazine 170 m² 1.200 Euro/m² (Rr. Luigj Gurakuqi, prane sheshit Avni Rustemi.)

Zona/Rruga : Rruga Luigj Gurakuqi, prane sheshit Avni Rustemi .

Tirane, Shesim Magazine ne Rr. Luigj Gurakuqi, prane sheshit Avni Rustemi. Magazina 170m2 ndodhet ne katin perdhe te nje ndertimi te...
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 27.11.2015, 17:55
PX: 0
lexuar: 3,098
Tirane, Shesim Dyqan 250m² 280.000 Euro (Rr. Elbasanit)

Zona/Rruga : Rr. Elbasanit

Tirane, Shesim Dyqan te Rr. Elbasanit. Dyqan duplex me siperfaqe totale 250m2, ndodhet ne katin perdhe dhe bodrum te nje pallati te ri. Dyqani eshte i pashtruar ne pllake,...
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 27.11.2015, 17:55
PX: 0
lexuar: 936
Tirane, Shesim Dyqan 90m², 1.550 Euro/m² (Rr. Soktat Miho)

Zona/Rruga : Rr. Soktat Miho

Tirane, Shesim Dyqan ne Rr. Sokrat Miho. Dyqan+1WC me siperfaqe 90m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri, me fasade xhami dhe mundesi...
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 27.11.2015, 17:55
PX: 0
lexuar: 349
Tirane, Shesim Dyqan 76m² 800 Euro/m² (Rr. Irfan Tomini, prane Karburant Kastratit)

Zona/Rruga : Rr. Irfan Tomini, prane Karburant Kastratit

Tirane, Shesim Ambient Biznesi ne Rr. Irfan Tomini, prane Karburant Kastrati. Ambient me siperfaqe 76m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne...
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 27.11.2015, 17:55
PX: 0
lexuar: 1,181
Tirane, shesim dyqan 49 m² 180.000 Euro (Rr. Dibres, mbi spitalet.)

Zona/Rruga : Rr. Dibres, mbi spitalet.

Tirane, Shesim Dyqan ne Rr. Dibres, prane Shkolles Bashkuar. Dyqan me siperfaqe 49m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati...
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 27.11.2015, 17:55
PX: 0
lexuar: 1,743
Tirane, shesim ambjent biznesi 80 m² 900 Euro/m² (Rr. Dibres.)

Zona/Rruga : Rr. Dibres.

Tirane, Shesim Ambient Biznesi ne Rr. Dibres, prane Selvise. Ambient me siperfaqe 80m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri, jo me akses...
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 27.11.2015, 17:55
PX: 0
lexuar: 1,362
Tirane, Shesim Ambient Biznesi 250m² 1.000 Euro/m² (Rr. Durresit.)

Zona/Rruga : Rr. Durresit.

Tirane, Shesim Ambient Biznesi ne Rr. Durresit, prane Qendres se Tiranes. Ambient me siperfaqe 250m2, eshte i shtruar ne pllake, eshte gjysem bodrum, totalisht i...
Trego rezultatin 1 deri 40 nga 1440

 
Shko tek

Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"