Albacall

kėrko:

Type: Posts; User: Jon3000; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes Receiver Toksor satelitor T2 8000 Leke

  Shitet tokesor dhe 579876satelitor T2

  Cel. : 0684090525
 2. Tirane, shes Makine qepese 20.000 Leke

  Shes makine qepese gjermane gjysem profesionale.
  Ne gjendje shume te mire.

  Cel. : 0684090525
 3. Tirane, shes makine Volkswagen Viti 2005, 5.200 Euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: e zeze
  Kamjo......: automatik
  Ftohja......: Klima
  KM..........: 170000
  Full opsion

  Shitet volswagen
  Viti 2005
  Motorr 1.9
 4. Tirane, shes Syze ray ban 12.000 Leke

  Shes syze ray ban origjinale
  575953575950
  Cel. : 0684090525
Trego rezultatin 1 deri 4 nga 4