krko:

Type: Posts; User: EuroEstate Albania; Fjala/-t kye:

Faqja 1 nga 20 1 2 3 4

krko: Krkimi zgjati 0.01 Sekonda.

 1. Tirane,shes Apartament modern 2+1+A+BLK, Kati 3, 105 m 170.000 Euro(Adidas,Myslym Shyri)

  Zona/Rruga : Adidas

  Shitet Apartament luksoz 2+1 tek Myslym Shyri!

  Apartamenti ndodhet ne pallat te ri.

  Siperfaqe totale eshte 105 m2 dhe eshte ne katin 3 te godines.

  Organizimi:Sallon...
 2. Tirane, shes Apartament cilesor 3+1,me hipoteke, Kati 7,117 m 158.000 Euro(Sheshi Willson)

  Zona/Rruga : Sheshi Willson

  Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te kryeqytetit, prane Stadiumit Dinamo

  Siperfaqja totale eshte 117 m2, orientimi : veri-jug-Perendim,Kati 7,...
 3. Tirane, shes apartament 3+1+A+BLK 113 m 62.400 Euro (Fresku)

  Zona/Rruga : Fresku

  Shitet Apartament 3+1 n nj komplekset me punime me cilsore, n Fresk.

  Siprfaqe totale eshte 112.5 m2 ,orientim Jug-perendim.

  Apartamenti disponon: salloni ndenjes+...
 4. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 4, 109 m 98.000 Euro (Ish Parku)

  Zona/Rruga : tek Ish Parku

  Apartamenti sht i pozicionuar n rrugn : Stavri Themeli, tek Ish parku i Autobusave.

  Siprfaqja e apartamentit: 109 m2, Kati i 4 ne objekt.

  Organizimi...
 5. Tirane,shes apartament 2+1+A+BLK 98 m 68.000 Euro (Komp.Rezidencial tek Astir,UNAZA E RE)

  Zona/Rruga : Unaza e Re

  Shitet Apartament 2+1 ne Rezidencen me te re ne zonen e Unazes se Re.

  Rezidenca eshte e konceptuar ne module 4-5 dhe 6 kateshe.

  Sip totale eshte 98 m2. Eshte i...
 6. Durres,shes Apartament 2+1+A+BLK,Kati 0,116 m, 89.000 Euro (Gjiri Lalzit)

  Zona/Rruga : Gjiri Lalzit

  Shitet apartament 2+1 tek rezidenca e Vala-Mar ne Hamallaj, Gjiri i Lalzit, e pozicionuar midis pishave te kompleksit.

  Disponon nje siperfaqe prej 76.5 m2 apartament...
 7. Durres, shes apartament 1+1+oborr, Kati 0, 67 m, 66.000 Euro (Gjiri Lalzit,Valamar)

  Zona/Rruga : Gjiri Lalzit, Valamar

  Shitet apartament 1+1 tek rezidenca e Vala-Mar ne Hamallaj, Gjiri i Lalzit, e pozicionuar midis pishave te kompleksit.

  Disponon nje siperfaqe prej 67 m2...
 8. Durres,shes Apartament 2+1 Kati 2, Sip 80 m, 68.000 Euro VALA MAR REZIDENCE ,Gjiri Lalzit)

  Zona/Rruga : Gjiri Lalzit

  Vala Mar Residence, ofron apartamente t ndryshme, me nj shtrirje prej 1 km n bregdetin e Adriatikut ne kto objekte rezidenciale 3-kateshe.

  Shitet Apartament...
 9. Okazion-Durres,Shes apartament 1+1+Oborr, Kati 1, 112 m 61.000 Euro (Vala Mar ,Gjiri Lalzit)

  Zona/Rruga : Gjiri Lalzit

  Shitet super Apartament 1+1 me siperfaqe totale 61 m2 ndertimi dhe 51 m2 oborr , kati i 1 banimit tek Valamar, Gjiri i Lalzit.

  E pozicionuar midis pishave te...
 10. Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 3, 71 m 63.000 Euro (Fusha e Alidemit)

  Zona/Rruga : Fusha e Alidemit

  Shitet Apartament 1+1 prane fushes Ali Demi dhe kompleksit Wind.

  Siperfaqe totale 71 m2 ne katin 3 te objektit.

  Organizimi: Sallon+gatim, 1 dhoma gjumi, 1...
 11. Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 4, 60 m 39.500 Euro (Casa Italia)

  Zona/Rruga : Casa Italia

  Shitet Apartament teper cilesor 1+1,tek Mbikalimi,CASA ITALIA.

  Apartamenti ka siperfaqe totale 59.5 m2 dhe ndodhet ne katin e 4 te banimit.

  Perbehet : Salloni i...
 12. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 3, 113 m (Kodra e Diellit)

  Zona/Rruga : Kodra e Diellit

  Apartamenti ndodhet tek Rezidenca Kodra e Diellit 1-2 , tek zgjatimi.

  -Siperfaqe totale eshte 113 m2. -Kati 3 banim. -Organizimi: Sallon ndenje, ambient gatimi, 2...
 13. Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 6, 63 m 43.500 Euro (Amerikan 3)

  Zona/Rruga : Amerikan 3

  Shitet Apartament 1+1 me sip. 63 m2, te Kompleksi me i ri, "Golden Park ", vendodhje ish Mjetet Mesimore, tek Rruga e Kavajes.

  Kompleksi eshte nje nga me te rinjte qe...
 14. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 2, 83 m 70.000 Euro (Kupola)

  Zona/Rruga : Kupola

  Shitet Apartament 2+1 Rruga Dritan Hoxha, Laprake.

  Disponon nj siprfaqe prej 82.49 m2, ndodhet n katin e 2 te nje pallati te ri te sapo perfunduar, orientim lindje,...
 15. Tirane, shes apartament duplex 3+1+A+BLK 200 m 295.000 Euro (Garden Building)

  Zona/Rruga : Garden Building

  Shitet Apartament Dupleks 3+1, tek Tirana Garden Building. Siperfaqja totale e Apartamentit eshte 200 m2.

  Organizohet ne sallon, kuzhine,3 dhome gjumi, 2 tualete,...
 16. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 6, 93 m (Golden Park)

  Zona/Rruga : Golden Park

  Shitet Apartament 2+1 me sip. 93.5 m2, te Kompleksi me i ri, "Golden Park 3", vendodhje ish Mjetet Mesimore, tek Rruga e Kavajes.

  Kompleksi eshte nje nga me te rinjte...
 17. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 3, 99 m 66.000 Euro (Casa Italia)

  Zona/Rruga : Casa Italia

  Shitet apartament cilesor 2+1, tek Mbikalimi CASA ITALIA.

  Apartamenti ka siperfaqe totale 99 m2 dhe ndodhet ne katin e 3 te banimit.

  Perbehet : salloni i ndenjes +...
 18. Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK 46 m 38.000 Euro (Selite)

  Zona/Rruga : Selite

  Shitet hyrje 1+1 ne nje nga ndertimet me te reja dhe me cilesore ne zonen e Selites.

  Siperfaqe totale eshte 46 m2. Organizimi :sallon+gatim, 1 dhome gjumi , 1 tualet, 1...
 19. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 3, 101 m 176.000 Euro (Maternitetit)

  Zona/Rruga : Maternitetit

  Shitet Apartament komod 2+1 tek Stacioni i Trenit.

  -Planimetri perfekte me 2 dhoma gjumi + 1 sallon me kuzhin, 2 tualete dhe 1 ballkon n form llozhe .
  ...
 20. Tirane, shes Apartament cilesor 2+1+A+BLK, 110 m(Ali Demi)

  Zona/Rruga : Fusha Alidemit

  Shitet Apartament 2+1&garazhd i pozicionuar n zonn e Ali Demit , ne nje kompleks rezidencial banimi.

  Siprfaqja totale e Apartamentit: 110 m2.

  Organizimi:...
 21. OKAZION--Tirane, shes Apartament luksoz, 2+1+A+BLK, 115 m 140.000 Euro (Liqeni)

  Zona/Rruga : Liqeni i Thate

  Shitet Apartament luksi ne 1 rezidence b3animi cilesise se larte,Liqeni i thate.

  Perbehet nga 2 dhoma gjumi,1 soxhorno+gatim, 2 tualete dhe 2 ballkone.

  Sip...
 22. Tirane, shes Apartament cilesor 2+1+A+BLK 111 m 89.000 Euro (Unaza e Re,afer Kastratit)

  Zona/Rruga : UNAZA E RE ,TEK Kastrati

  Shitet Apartament 2+1 n nj nga komplekset me punime m cilsore n qytet,Unaza e Re .

  Siprfaqe totale eshte 111 m2, Jugu orientim.

  Apartamenti...
 23. Tirane,shes Apartament duplex 3+1+A+BLK ,Sip 270 m2 (Rezidenca Kodra e Diellit 2)

  Zona/Rruga : Kodra e Diellit 2

  Dupleksi ndodhet tek Rezidenca Kodra e Diellit 1-2 , tek zgjatimi.

  -Siperfaqe totale eshte 270 m2

  -Kati 1-2 banim

  -Organizimi:Sallon ndenje, ambient...
 24. Durres,shes Apartament 1+1+A+BLK Kati 3, 72 m, 79.000 Euro (Rezidenca Valamar)

  Zona/Rruga : Rezidenca Valamar

  Shitet Apartament 1+1 tek Rezidenca ValaMar ne Hamallaj, Gjiri i Lalzit, e pozicionuar midis pishave te kompleksit.

  Disponon nje siperfaqe totale prej 71.5 m2...
 25. Tirane, jap me qera ambjent biznesi ,Kati 1, 60 m 600 Euro (Prane Globe)

  Zona/Rruga : Globe

  Jepet ambient biznesi me qira afatgjate, me siperfaqe prej 60 m2,kati 1 godines.

  Ambienti ndodhet prane qendres Globe, jo ne rruge kryesore.

  Eshte open space, dhe mund...
 26. Tirane,jepet me qera Vile 3 kateshe,196 m, 600 Euro ( Prane TEG-ut)

  Zona/Rruga : TEG

  Me qera vile 3 kateshe buze rruges se Krrabes,ne zonen e Ibes.

  Siperfaqe ndertimi 196m, siperfaqe toke rreth viles 800m.

  Ndodhet e pozicionuar mes gjelberimit dhe ajrit...
 27. ! Okazion---Tirane, shes Apartament 2+1+A+BLK,Kati 5, 88 m, 60.200 Euro (Rruga e Kavajs)

  Zona/Rruga : Rruga e Kavajs

  Shitet Apartament 2+1 perballe Fabrika e Miellit,prane Rruges se Kavajes.

  Ndodhet ne kati 5, siprfaqe ndrtimi 88 m2, me ashensor.

  Organizimi: 1 sallon...
 28. Tirane,shes Apartament 3+1+A+BLK, 113 m (Rruga e Kosovareve)

  Zona/Rruga : Rruga e Kosovareve, prane Diges


  Shitet Apartament luksi 3+1, tek Rruga e Kosovareve.

  Apartamenti ka siperfaqe totale 113 m2 .

  Organizohet nga nje koridor qe ben ndarjen:...
 29. Tirane, shes Apartament 2+1+A+BLK,95 m,Kati 2, 78.000 Euro (Spitali Amerikan)

  Zona/Rruga : Spitali Nene Tereza

  Prane Spitalit Amerikan 2, shitet Apartament 2+1 ne ndertim te ri .

  Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te banimit dhe ka organizim si me poshte; koridori,...
 30. Tirane, shes Ambjent biznesi 11 m, 23.000 Euro (21 DHJETORI,FUSHA E ZEZE)

  Zona/Rruga : Fusha e Zeze

  Shitet dyqan prane Fushes se Zeze ,zona e 21 Dhjetorit.

  Dyqani ka siperfaqe totale 11 m2.


  Cmimi :23.000 Euro.
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 579
Faqja 1 nga 20 1 2 3 4