Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: Tring Communications (ASC) sh.p.k; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 3 1 2 3

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune Churn Specialist

  Job title: Churn Specialist
  Department: Marketing Department
  Reports to: Marketing Director

  Job Summary
  The Churn Specialist will be responsible for...
 2. Tirane, ofroj vend pune Customer Care operator

  Tring Communications is looking to fill the following vacancies:


  Job title: Customer Care Operator

  Department: Customer Care
  Reports to: Customer Care Manger


  Job Summary
 3. Tirane, ofroj vend pune Customer Care-Technical Support

  Tring Communications is looking to fill the following vacancies:


  Job title: Technical Support

  Department: Customer Care
  Reports to: Customer Care Manger


  Job Summary
 4. Tirane, ofroj vend pune FULL STACK DEVELOPER/programmer

  POSITION DESCRIPTION

  Job title: FULL STACK DEVELOPER/programmer
  Department: Information technology operations Department
  Reports to: information technology operations manager
  Authorization:...
 5. Tirane, ofroj vend pune Product Development Specialist

  Product Development Specialist
  Department: B2B
  Reporting To: B2B Manager Department

  Job Description

  The Product Development Specialist position is responsible for significant contributions...
 6. Tirane ofroj vend pune FULL STACK DEVELOPER/programmer

  Job title: FULL STACK DEVELOPER/programmer
  Department: Information technology operations Department
  Reports to: information technology operations manager
  Authorization: Management

  Job Summary...
 7. Tirane, ofroj vend pune Data Networks Engineer

  Job title: Data Networks Engineer
  Department: Telecoms networks operations center Department
  Reports to: Telecoms networks operations center manager...
 8. Tirane, ofroj vend pune Perfaqesues/e Shitjesh ne Vore

  TRING COMMUNICATIONS (ASC) SH.P.K, kerkon te punesoje perfaqesues shitjesh per dyqanin e saj ne Vore

  Ju lutem gjeni me poshte Pershkrimin e punes per kete pozicion.


  Emėrtimi i pozicionit:...
 9. Tirane, ofroj vend pune IT Specialist

  Job title: IT specialist/Windows Administrator
  Department: it operations Department
  Reports to: it operations manager...
 10. Tirane, ofroj vend pune Bussines Sales Representative

  POSITION DESCRIPTION


  JOB TITLE: BUSSINES SALES REPRESENTATIVE
  DEPARTMENT: COORPORATE SALES
  REPORTS TO: COMMERCIAL DIRECTOR /B2B MANAGER

  POSITION...
 11. Tirane, ofroj vend pune Presales Engineer

  Job title: Presales Engineer
  Department: Business to Business Department
  Reports to: Business to Business ...
 12. Tirane, ofroj vend pune Executive Assistant to the CEO

  Tring Communications is looking to fill the following vacancies:  Executive Assistant to the CEO

  Reports to: CEO
  Job Summary
  This is a full time position devoted to assisting the CEO. The...
 13. Tirane, ofroj vend pune Executive Assistant to the CEO

  Tring Communications is looking to fill the following vacancies:  Executive Assistant to the CEO

  Reports to: CEO
  Job Summary
  This is a full time position devoted to assisting the CEO. The...
 14. Tirane, ofroj vend pune Billing Engineer

  Billing Engineer

  Tring Communications (ASC) sh.p.k

  Job title: Billing SystemS ENGINEER (BSS/OSS)
  Department: It Operations Department...
 15. Tirane, ofroj vend pune "Telephony and Business Key Account Manager"

  Tring Communications is looking to fill the following vacancies:

  Job title: Interconnection and Business key account Manager
  Department: Commercial
  Reports to: ...
 16. Tirane, ofroj vend pune B2B Supervisor /Business

  Tring Communications is looking to fill the following vacancies:


  Job title: B2B Supervisor /Business

  Department: Sales
  Reports to: ...
 17. Tirane , ofroj vend pune Menaxher Prokurimesh

  TRING COMMUNICATIONS (ASC) SH.P.K, kerkon te punesoje Menaxher Prokurimesh per qytetin Tirane.
  Ju lutem gjeni me poshte Pershkrimin e punes per kete pozicion.

  Job title: ...
 18. Tirane, ofroj vend pune Specialist Finance

  PERSHKRIMI I POZICIONIT


  Emertimi I pozicionit: Specialist Finance

  Departmenti: Financės
  I raporton: Drejtorit Financės
  Autorizimi: ...
 19. Tirane, ofroj vend pune Quality and Process Specialist

  Job title: Quality and Process Specialist
  Department: Quality and process department
  Reports to: CEO
  Authorization: ...
 20. Tirane, ofroj vend pune Business Process Specialist

  Tring Communications is looking to fill the following vacancies:

  Tring Communications (ASC) sh.p.k
  Job title: Business process Specialist
  Department: Quality and Process Department
  Reports to:...
 21. Tirane, ofroj vend pune KOORDINATOR SIGURIE DHE SHENDETI PER FAZEN E REALIZIMIT TE PUNIMEVE

  PERSHKRIMI I POZICIONIT

  Emertimi i Pozicionit: Koordinator Sigurie dhe Shendeti per fazen e realizimit te punimeve
  Departamenti: Teknik

  DETYRAT KRYESORE DHE PERGJEGJESITE:
  ...
 22. Tirane, ofroj vend pune Operator Magazine

  PERSHKRIMI I POZICIONIT


  Emertimi I pozicionit: Operator magazine

  Departmenti: Financės
  I raporton: Drejtorit Financės
  Autorizimi:...
 23. Tirane, ofroj vend pune Menaxher Promocioni

  Job title: Promotion Manager
  Department: Marketing
  Reports to: Marketing Director
  Purpose of the position:...
 24. Tirane, ofroj vend pune "ACCESS NETWORKS ENGINEER"

  Job title: Access Networks Engineer

  Job title: Access network engineer
  Department: Telecoms networks operations Center
  Reports to: Telecoms networks...
 25. Tirane, ofroj vend pune Network Monitoring Center Engineer

  Job title: NMC Engineer

  Department: Network Monitoring Center
  Reports to: Head of the Department
  Authorization: ...
 26. Tirane, ofroj vend pune Teknik Instalimi dhe Suporti ne Tirane dhe Fier

  Pozicioni: Teknik Instalimi dhe Suporti ne Tirane dhe Fier

  Pozicioni: Teknik Instalimi dhe Suporti
  Departamenti: Teknik
  I Raporton: Menaxherit te Departamentit


  Permbledhje

  Teknik...
 27. Tirane, ofroj vend pune Instalator

  Tring kerkon te punesoje ne pozicionin e meposhtem:


  Pozicioni: Instalator

  Departamenti: Instalimeve
  I Raporton: Menaxherit te Instalimeve


  Permbledhje
 28. Fier, ofroj vend pune Area Account Manager

  Pershkrimi i Punes

  Objektiva
  Pėrgjegjės pėr tė gjitha aktivitetet e shitjes nė llogaritė e caktuara ose rajone .
  Menaxhimin e cilėsisė dhe qėndrueshmėrinė e produktit dhe shėrbimit tė ofruar ....
 29. Tirane, ofroj vend pune NMC Engineer

  Tring Communications a triple play provider of telephony, Internet and TV, is looking to fill the position below:

  Job title: NMC Engineer
  Reports to: NMC Manager

  Job Description
  Member of a...
 30. Tirane, ofroj vend pune HR Manager

  Job title: Human Resources Manager
  Department: Human Resources Department
  Reports to: CEO
  ...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 74
Faqja 1 nga 3 1 2 3