Albacall
kliko
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: albdruri; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, jap me qera Apartament 1+1 Kati 1, 70 m² 16000 Leke te reja (agllai tako)

  Zona/Rruga : agllai tako

  Jap me qera 1+1 e mobiluar dhe me te gjitha elektroshpiaket kati 1, 16000 leke ne muaj e pershtatshme per cift. ose goca

  Adresa : Rruga agllai tako afer postes 19...
 2. Tirane, okazion City-tour Shqiperi tirane cdo dite 12 Euro

  1+1 e mobiluar dhe me te gjitha elektroshpiaket 12 euro nata .adresa rruga njazi meka,afer QSUT tirane 0682067774

  Cel. : ++355 682067774
 3. Tirane, jap me qera 1+1 kati 3 e mobiluar dhe me ta gjitha elektroshpiaket 15000Leke (rruga agllai tako)

  Zona/Rruga : rruga agllai tako

  Jap me qera 1+1 e mobiluar dhe me te gjitha elektroshpiaket kati 3. 15000 leke ne muaj
  e pershtateshme per cift.Rruga agllai tako afer postes 19 allias njsia 4...
 4. Tirane, jap me qera garsonier Kati 1, 35 m² 13.000 Leke (agllai tako)

  Zona/Rruga : agllai tako

  jap me qera gazoniere e mobiluar . per cift 0682067774

  Cel. : 0682067774
 5. Tirane, jap me qera garsonier Kati 1, 35m² 13.000 Leke (agllai tako)

  Zona/Rruga : agllai tako

  jap me qera 1 dhome e banjo e mobiluar dhe me te gjitha elektroshpiaket.per cift pasi ka krevat dopio 13000l 0682067774

  Cel. : 0682067774
 6. Tirane, ofroj vend pune marangoz

  albdruri tirane kerkon te punesoje nje marangoz me eksperience pune,per prodhim dhe montim dyer druri dhe mobilje rruga njazi meka,njesia nr 4 tirane 0682067774 albadruri@gmail,com

  Cel. :...
 7. Tirane, kerkojme te bashkepunojme me arkitekt ne fushen e arredimit

  Albdruri kerkon te bashkepunoje me arkitekt ne fushen e arredimit ,dhe te rikonstruksionit te objekteve.
  Arkitekti duhet te punoje i pa varur.
  Ju mund te prezantoheni tek klienti si arkitekt i...
 8. Njoftimi: www.albdruri.al

  nga albdruri

  www.albdruri.al

  albdruri prodhon dyer dhe mobilje .0682067774 tirane www.albdruri.al
 9. Tirane, ofroj vend pune marangoz

  Albdruri tirane kerkon te punesoje marangoz me eksperience,
  per punime druri , mobilje , dyer te brenshme.


  Cel. : 0682067774
  albadruri@gmail.com
  www.albdruri.al
  Rruga Njazi Meka -Tirane
 10. Tirane, ofroj vend pune ndihmes marangoz

  Albdruri kerkon te punesoje nje ndihmes marangoz me orar te plote pune,8 ore'
  kerkohet te kete eksperience pune,dhe te jete moshe e re

  Tel. : 2 458 810

  Cel. : 0682067774
 11. http://www.albdruri.al

  albdruri prodhon dyer druri dhe mobilje http://www.albdruri.al
 12. Tirane, shes PC+Monitor ibm 8.000 Leke

  Shesim kompjutera te markave te ndryshme p4 , 40-80 gb 500 mb ram 8 000 leke te kompletuar
  me monitor lcd, tastiere dhe maos ,6 muaj garanci

  laptop te ndryshem 6000 leke, monitore lcd...
 13. Tirane, Jap kurse private kitare

  Ofrojm kurse private per kitare per cdo grup - moshe
  Per cdo lloj rryme muzikore qe ju preferoni.
  Kursi zhvillohet ne ambjentet private te praktikantit (ne shtepite tuaja)
  Kam eksperience te...
 14. Tirane, ofroj vend pune part time arkitekt-e

  Albdruri kerkon te bashkepunoje me arkitekt ne fushen e arredimit ,dhe te rikonstruksionit te objekteve.
  Arkitekti duhet te punoje i pa varur.
  Ju mund te prezantoheni tek klienti si arkitekt i...
Trego rezultatin 1 deri 14 nga 14