Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: 434; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Shkoder, ofroj vend pune kamarier/e lavapiatėse ne Restaurant (ne plazh, pune sezonale)

  Restaurant ndodhet nė breg tė detit,puna ėshtė sezonale.
  kerkojme lavapiatėse ju lutem na kontaktoni.. Ju faleminderit!...
  Cel. : 0682030763
 2. Shkoder, Varkė peshkim nė gjendje shumė tė mirė,me dokumenta tė rregullta,pėrfshin motorrin rrejeta dhe disa vegla tė tjera 4000 €

  Varkė peshkim nė gjendje shumė tė mirė,me dokumenta tė rregullta,pėrfshin motorrin rrejeta dhe disa vegla tė tjera 4000€.
  Ēmimi ėshtė i diskutueshėm .Na kontaktoni me kėtė nr cel 0682030762. Ju...
 3. Makinė Akulloreje me njė levė nė gjendje shum tė mirė, Ēmimi 1800€

  Makinė Akulloreje me njė levė nė gjendje shum tė mirė.

  Ēmimi 1800€.

  Ju lutem tė na kontaktoni me kėtė nr cel 0682030762.
Trego rezultatin 1 deri 3 nga 3