Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: Wagner; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Kopshti "Topoxhixho" kėrkon tė punėsoje Edukatore Kopshti dhe Edukatore Ēerdhe

  Kopshti "Topoxhixho", kėrkon tė punėsojė :

  Edukatore Kopshti :

  - Kandidatura duhet te kete mbaruar arsimin perkates (cikel i ulet ose deget e mesuesise)
  - Me eksperiencė pune nė fushėn e...
 2. Tirane, ofroj vend pune Menaxher Shitje

  Shoqeria 4K Trading Albania ofron vend pune per pozicionin Menaxher Shitje

  Kandidati duhet te plotesoje kriteret e meposhtme :
  Te kete mbaruar arsimin e larte, preferohet profili...
 3. Tirane, ofroj vend pune Menaxher Produkti

  Shoqeria 4K Trading Albania ofron vend pune per pozicionin Menaxher Produkti

  Kandidati/Kandidatja duhet te plotesoje kriteret e meposhtme :
  Te kete mbaruar arsimin e larte, preferohet...
 4. Tirane, ofroj vend pune Teknik Printera & Fotokopje

  Shoqeria 4K Trading Albania ofron vend pune per Teknik/Specialist riparime Printerash dhe Fotokopjesh.

  Kandidati duhet te plotesoje kriteret e meposhtme :  Te kete minimalisht 2 vjet...
 5. Tirane, ofroj vend pune sanitare

  Kompania 4 K TRADING Albania, kerkon te punesoje nje sanitare per nevojat e sherbimit ne ambjentet e saj.

  E interesuara duhet te jete person i rregullt dhe korrekt ne pune.

  Orari i Punes 08:30...
 6. Tirane, ofroj vend pune Specialist Inxhinier/IT ne fushen e riparimit te fotokopjeve dhe printerave

  Shoqeria 4K Trading Albania shpk kerkon te punesoje Specialist Inxhinier/IT ne fushen e riparimit te fotokopjeve dhe printerave.
  Kandidati duhet te plotesoje kriteret e meposhtme :


  Te kete...
 7. Tirane, ofroj vend pune Specialist Help Desk / IT

  Kandidati duhet te plotesoje kriteret e meposhtme :
  Te kete mbaruar fakultetin e Inxhinierise/Informatikes
  Te kete minimalisht 3 vjet eksperience pune
  Te kete njohuri mbi sistemet e...
 8. Tirane, ofroj vend pune Specialiste Prokurimesh

  Shoqeria 4K Trading Albania shpk kerkon te punesoje Specialiste Prokurimesh

  Kandidatja duhet te plotesoje kriteret e meposhtme :  Te kete mbaruar fakultetin – Ekonomik / Juridik
  Te kete...
 9. Tirane, ofroj vend pune Ekonomiste

  Kompania 4K Trading Albania shpk, kerkon te punesoje nje Ekonomiste.

  Aplikantja duhet te plotesoje kriteret e meposhtme:

  - Te kete mbaruar studimet ne Fakultetin e Ekonomise, ne profilin...
Trego rezultatin 1 deri 9 nga 9