Albacall
kliko
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: ADGSS; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 5 1 2 3 4

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane,Shitet Apartament,cilėsor,tip 2+1,sip.100m²,kat 9,P.Ri 10-kat, Cmim115'000€,diskutushėm, zona K.Parisit, rr.Tish Dahia, 700m nga rr.S.Delvina/Lulishtja S.Dinamo,80m Kristal Center & 150m U-Re

  Shitet: Apartament me shumė dritė e pamje, nė katin e 9-tė banim/i fundit, tė njė Pallat tė ri 10-katėsh, nė krahun e djathtė, nė ngjitje tė rrugės "Tish Dahia" pranė qendrės komerciale "Kristal",...
 2. Tirane,Lundėr Kompleksi Long Hill, Me Qera Vilė 2-kate, 2-Sogiorno, 3 Dh.Gjumi, 3-Tualet, 2-Veranda, Qera 2500euro/muaj, Rezidenca L.Hill, 8-km(15-min auto) nga Lana/Unaza & 1.5km nga TEG

  Jepet me Qera:Vilė dy katėshe, nė kompleksin rezidencial me tė mirė nė Tiranė "Long Hill", nė zonėn e Lndrės (pasi kalon qendrėn tregtare TEG). Vilė, me 1-ambjent tė bollshėm ndėnje dhe...
 3. Tirane Lundėr-LONG HILL,Me Qera, Vilė Luksoze me 2-kate, sip.banim 220m², sip.truall 500m²,Qera 2'700euro/muaj, nė Kompleks Rezidencial Long Hill, 8-km (15min auto) Unaza/Lana Tiranė & 1.5km nga TEG-

  Me Qera: Vilė dy katėshe, nė kompleksin rezidencial me tė mirė nė Tiranė "Long Hill", nė zonėn e Lndrės (pasi kalon qendrėn tregtare TEG). Vilė, me 1-ambjent tė bollshėm ndėnje dhe...
 4. Tirane,Me Qera Apartam/Kati I, Vile Re 3-kate, tip 2+1, sip.90m², Qera 40'000 Lek/muaj +parkim,nė rr.Miftar Gerbolli, degėzim rr.Don Bosko, 700m nga Unaza te A.Vokshi/Zogu Zi e 400m Spital Laprak

  Jepet me Qera: Apartamenti/kati, tip 2+1, me sipėrfaqe 90m2, nė katin e parė banim, me hyrje individuale(mė vehte), i kompletuar dhe mobiluar me gjithēka, nė njė Vilė/Ndėrtesė 3-katėshe, nė...
 5. Tirane,Shitet Apartament Rinovuar,tip 2+1,Kat 4,Pallat 5-kat, Sip.70m²,Cmim75'000euro diskutushėm, rr.Asdreni, pėrball Min.Jashtme, segment nga D.Policisė Shtetit/ish-Min.Shėndetėsisė te Ura Brrylit

  Shitet: Apartament i rinovuar, tip 2+1, me sipėrfaqe 78m2, nė katin-4-tė, tė njė pallati ekzistues 5-katėsh, me tulla tė kuqe, nė rrugėn Asdreni, nė krahun e djathtė, mbi ish-Ministrinė...
 6. Tirane,Shitet Apart me shumė drite pamje,tip 2+1+Verand+Ballk Kat.5,Sip105m², Pallat vit 2000, me 5-kate, Cmim 83'000euro, diskutushem-Rr.Bardhyl kryqėzimi Unaz/H.Tahsim, krahu bar Oslo, buzė Unazės

  Shitet:Apartament i bollshėm, tipit 2+1+verandė tė madhe+ballkon, 1-banjo, sipėrfaqe.105m2, kati 5-tė, i fundit me ēati, nė Unazė/rrugėn "Bardhyl", pranė kryqėzimit tė unazės me Rr."H.Tahsim" nga...
 7. 126-Tirane,Qera,Apartament/Kati, tip.3+sogiorno,+kuzhinė+3-banjo+4-blk,kat.3,Sip.160m²,Qera 35'000 Lekė, Rr.Sadik Petrela, 80m nga rrethrrotullimi i ri Lanės, te Poligrafiku/Kryegjyshata

  Jepet me Qera:Apartament mjaft cilėsor, i bollshėm, tipi 3+1+kuzhinė-njėsie ngrėnie e veēuar, sip.160m2, me ballkon ēdo pjesė dhe me banjo ēdo dhomė gjumi, nė katin 3-tė, me hyrje mė vehte, nė njė...
 8. Tirane,Qera,Apart Cilėsor,shumė drite e pamj, 3-DH+1Kuzhin+3-balk,2-banjo,kati-5,pallat 6-kat, sip130m²,Qera 550€/muaj, Liqeni K.Zoologjik, rr.Sh.Brari,pranė Unazė Madhe/ Tir Elb/ Diga Liqen Artificia

  Me Qera: Apartament i bollshėm me pamje panoramike, tipi 3+1, sip.130m2, me 2-banjo, 3-ballkone, kati 5-banim/ para-fundit, nė pallat tė ri 6-katėsh, nė rrugėn "Shyqyri Brari", zonė mjaft e preferuar...
 9. 052-Tirane,Shitet Shtėpi/Ndėrtesė 3-Katėshe, plus papafingo,punime & materiale mjaft cilėsore, sip.ndėrtuar 440 m²,Cmimi 670euro/m2, Rr.Fuat Toptani, rrugica

  Shitet: OKAZION!!!! Ndėrtesa/Shtėpia e Re 3-katėshe, plus papa fingo, me materiale dhe punime mjaft cilėsore, nė njė zonė tė preferuar, tė pastėr, panoramike dhe tė qetė mbi Vilat Gjermane/tek Depot...
 10. 018-Tirane,Shitet Apartament cilėsor&ekonomik 3+1+A+BLK,Kati 3,Sip.131m², Cmimi 137'000euro diskutush, nė Rr"Vllazėn Huta"&"Rifat Bodinaku"pranė Ministrisė sė Jashtme, 5-minuta kėmbė nga Pazari Ri

  Shitet: Apartament tipit 3+1 me 1-Ballkon,+2-Banjo, Sip.131m2, Kati 3-tė,-banim, nė rrugėn "Vllaznit Huta" brenda Unazės qėndrore, 80m larg stacionit/unazės Lanės tek Ministria e Jashtme ose 5-minuta...
 11. Gjirokastėr,Shitet Magazin kati 2,mbi truall 635m²,sip.depos 600m², Cmim 60'000 euro, diskutushėm, nė zonė indusrtial, 600m nga aksi rrugės nacionale Gjirokastė-Kakavi, 1.3-km nga Shėtitorja 18-Shtat

  SHITET: Ambjent-Biznesi/Magazinė 2-katėshe, nė shitje kati i dytė me sipėrfaqe tė ndėrtuar 635m2, bashkė me pjesėn takuese tė truallit prej 300m2, nė zonėn industriale midis 2-rrugėve; asaj tė...
 12. 053-Tirane,Shitet Ambjent Biznesi(ish-Apart)Kati I,Sip.70m²,Cmimi 180'000euro,Blv.

  Shitet:Si Sipėrfaqe tregtare/ish-apartament 1+1, plus shtesa me sipėrfaqe totale 70.5m2, nė katin I, pėrdhes, buzė trotuarit, nė njė Pallat ekzistues 5-katėsh, i cili gjendet nė krahun e djathtė,...
 13. 082-Tirane,Jepet me Qera, Vile+Oborr,Sip.440m2,Sip banimi 133m2,Pjesa Ndėnjes, 2-dhoma gjumi,verande, Qeraja 50'000Lek reja/muaj,nė Rr.Kokonozėve-krahu K.Priftit

  ME QERA: Vilė/Shtėpi banimi e rrethuar, me portė tė madhe, aktualisht 1-katėshe, ndėrtesė e re, me sip.trualli 410m2, dhe sip. banimi133m2, me 2-dhoma gjumi,–pjesa ndėnjes/sogiorno, bashkė me...
 14. 050-Tirane,Shitet Apart.Cilėsor 2+1+A+BLK, Kati 5,Sip.75m², 52'000euro,nė -rrugicėn Gaqo Tashko qė lidhet nė Rr. Niko Avrami, 10min kėmbė nga QSUT me kalim N.Avrami/ose 5 min kėmbė pėrmes Rr.Njazi Mek

  Shitet:Apartament i bollshėm tipit 2+1,sip.75m2, i rikonstruktuar komplet nė vitin e kaluar, me aneks, ballkon, 1-banjo, kati 5-tė, pallat ekzistues parafabrikat 5-katėsh, rruga."Niko Avrami"/nė fund...
 15. Elbasan-Shitet Shtėpi-431m2 Oborr-Bahēe, sip.ban150m2, 2dhoma, sallon, ndėnje-pritje, kuzhinė, verand., Cmim 125'000euro, L.S.Paprri, Rr.25-Nėntor, drejtim posta te stacion trenit, 400m nga qendra Elb

  SHITET: Shtėpia me oborr/bahēe me agrume, 1-katėshe, elbasanēe me ēati, truall 431m2, njolla ndėrtesės 120m2, me sipėrfaqe banimi faktike 150m2, me 2 dhoma gjumi, 1 sogiorno tė madhe, me...
 16. Tirane,Me Qera Apartament tip 2+1, me 2 banjo & ballkon, kat 4, sip.112m², P.Ri 5-kate, Qera 300euro/muaj-Liqeni Thatė, Rr-Ullishtės, 150-m nga L.Thatė/aksi Autostrades TR-EL/Unaza Madhe

  Jepet me Qera: Apartament me shumė dritė e pamje, pėr herė tė parė me qera, i pabanuar mė parė, nė katin e 2-tė banim, tė njė Pallat tė ri 5-katėsh, nė krahun e djathtė, nė ngjitje tė rrugės sė...
 17. Tirane,Shitet Apartament 2+1, kat 6,Sip.91m², 900 Euro/m², Pallat Ri -Rr.Irfan Tėrshana/degėzim rr.Fuat Toptani, nė fund zonės Vilave Gjermane,10-min/kėmb (800m nga) F.Ekonomik/Terminali Autobuzave

  Shitet:Apartament tipit 2+1 me 1-Ballkon,+2-Banjo, Sip.91,5 m2, kati 6-tė, banim, nė rrugėn "Irfan Tėrshana" nė fund tė zonės sė Vilave Gjermane, zonė me Vila, mjaft e qetė, gjelbėruar dhe e pastėr,...
 18. 023-Tirane, Shitet Ambjent biznesi/Market,kati parė,sip.62m²,1'800euro/m², diskutueshėm, pallat ri 10-kate-Rr,Vllazėn Huta & R.Bodinaku, segmenti nga Rr.H.Tahsim te Rr.T.T.Koco, e Lana/Min.Jashtme, os

  SHITET: "Njėsi-Tregtare"/Dyqan,me sipėrfaqe.62m2,nė katin pėrdhesė/I-rė, tė ngritur me 8-shkallė, buzė trotuarit, nė njė pallat tė ri 10-katėsh, brenda unazės qėndrore, nė rrugėn "Vllazėn Huta" 80m...
 19. Tirane,Shitet Apartam 1+1+A+BLK,Kat 2,Sip58.4m²,ekzistues5-kat,tull kuqe suvatuar,Cmim 56'000 euro,diskutueshėm brenda Unazės, rr"Bardhyl" segmentit/Unazė-rr.H.Tahsim deri te Farmacia nr.10/Spitalet

  Shitet: Apartament tipit 1+1 aneks, ballkon, 1-banjo, sipėrfaqe 58.4m2, Kati 2-tė, brenda Unazės nė Rr."Bardhyl" nė segmentin (nga kryqėzimi unazės me rr."H.Tahsim" deri tek kryqėzimi i farmacisė...
 20. Tirane,Shitet Shtėpi/Vile 1-Katshe, nė zonė vilash,Truall 400m², Sip.Ndėrtesės 120m², Cmim200'000euro, diskutush, rr.Mihal Grameno,300m nga fusha/aksi rr.A.Demi, 700m nga Unaza/Ura Brrylit Min.Jashtme

  Shitet: Shtėpi/Vilė me oborrė/bahēe(pemė&agrume), njė 1-katėshe me bodrum, me truall 388m2, njolla ndėrtesės dhe sipėrfaqe banimi 120m2; me 2-dhoma gjumi, 1-sogiorno tė madhe, me kuzhin-ngrėnie mė...
 21. Tirane,Okazion!Shitet Ambjent Biznes/Njėsi,kat 0, Pallat Ri 6-kat,sip.97m², Cmim73'000euro diskutush, rr.Sh.Kuka, te TV.2000 pėrball Institut F.Bėrthamor,Teleferikut, zona Freskut,150m nga rr. Dajtit

  SHITET: Okazion!!! Njėsi-Tregtare/Ambjent Biznesi me sipėrfaqe 96.8m2,nė katin pėrdhes, buzė trotuarit, nė njė pallat ri, 6-katėsh, nė rr. Shefqet Kuka tek"TV.2000"pėrballė Institutit tė Fizikės...
 22. Tirane-Liqeni Farkės,Shitet Truall,Sip.500m²,100€/m²,F.Vogėl pranė liqenit/Ēollak,30m nga rr.Panorama 3km/11min vetur,me rr.P.Budi/M.Grameno te Ura Elbasanit/Lana, nga rr.Sh.Ndroqi/Sanatorium 4.5km&1.

  SHITET:Tokė/Truall pėr ndėrtim Shtėpi/Vilė, me sipėrfaqe 500m2, nė Farkėn e Vogėl pranė liqenit/lagja Ēollak, me pamje nga liqeni/mali Dajtit, malet e Pėllumbasit, Krrabės, 30m nga aksi i rrugės...
 23. Tirane,Me Qera Apartament ri, 2+1, kat 4,sip.100m²,Qera 300euro/muaj, nė zonėn Selites,rr.Rexhep Pinari, 450m nga Autostrada/Unaza Madhe/Tiranė-TEG-Elbasan, e 1-km nga Lana/ Stacioni i Tiranės sė Re,

  Jepet me Qera: Apartament me shumė dritė e pamje, tipit 2+1, me 2-banjo, sipėrfaqe 100m2, pėr herė tė parė me qera, i pa banuar mė parė, nė katin e 4-tėrt banim, tė njė Pallati/Redidence tė Re "G&P"...
 24. Tiranė-Shitet:Okazion! Njėsi Tregtar/Bar-Kafe,Kat I, Ndėrtes 4-kat,Sip.210m2, Verand 100m2 Cmim 150'000euro, diskutushėm, Rr.Pasho Hysa,400m nga markata A.Demi/Big-Market, Bank Credins,600m Depo Ujit'

  SHITET: Njėsi Tregtare/Lokal Bar-Kafe me sipėrfaqe tė brendshme 210m2, dhe verandė nė dy anėt rreth 100m2, nė katin e parė/pėrdhes buzė trotuarit nė njė Ndėrtesė komplekse me 4-kate teknikė, 3-kate...
 25. Tirane,Shitet Apartament 2+1+A+BLK, Kat 6, Sip.93m²,Cmim 1'000euro/m², Pallat Ri, nė rr."Idriz Dollaku",degėzim i rr."A.Demi, nė afėrsi tė fushės "A.Demi" 8-10-minuta kėmbė (800m larg) Urės sė Brrylit

  Shitet: Apartament tip 2+1 me 2-Ballkon,+1-Banjo, Sip. totale 93m2, kati 6-tė, ose (i pesti banim), nė rrugėn "Idriz Dollaku", 150m larg Fushės "Ali Demi" dhe 250m larg aksit tė rruges "Ali Demi",...
 26. Tirane,Shitet Ambjent Biznesi, nė pallat ekzistues,kati ±1,Sip.144m², Cmim 600euro/m²(diskutushėm), ideale pėr aktivitet prodhues, nė Rr.'ADemi', 30m nga Lana/pranė Shkollės 9-Vjeēar 1-Maj Tirane

  SHITET: Bodrum – i projektuar pėr punishte ėmbėlsirash, furrė buke... etj, me sipėrfaqe 144m2, nė katin e ndėrmjetėm ± 1 me dritare mbi nivelin e tokės, nė njė pallat ekzistues, nė fillim tė rrugės...
 27. Tirane,Shitet Apartament + Sip.Tregtare(51+19)=70m²,Kati I-rė, buzė troturar/Lanės, Cmim180'000euro,diskutush, Blv.B.Curri,Pallat 5-kat, segment D.Policisė Shtetit/ ish-Min.Shėndetsis → te Ura Brrylit

  Shitet Apartament si Sipėrfaqe tregtare/ish-apartament 1+1, plus shtesa me sipėrfaqe pėrgjithshme 70.5m2, nė katin I, pėrdhes, buzė trotuarit, nė njė Pallat ekzistues 5-katėsh, i cili gjendet nė...
 28. 071-Tirane,Shitet Vile 3-Kate,Sip. Truall 420 m²,Sip.njollės ndėrtimit 110 m²,Sip.ndėrtimi 346 m².Cmimi 210.000euro(€),ose ēdo kat mė vehte me 80000 euro(€),ose 2-kate 155000 euro -SAUKU VJETER TIRANE

  Zona/Rruga : SAUKU-VJETER, TIRANE
  SHITET:VILE ME 3-KATE NE SAUKUN E VJETER Tirane
  -Sipėrfaqe Truallit:420m2,-Njolla Ndėrtimit 109 m2, -Sipėrfaqe Ndėrtuar pėr 3-kate 347m2, -Sipėrfaqe Oborr 310m2 ...
 29. Tiranė-Shitet Vilė/Ndėrtes 2-Kat,truall 244m²,sip.banim 230m²,Cmim 280'000Euro, diskutushėm-Rr.Shemsie Haka,100m nga fusha rr.A.Demi, 500m(Unaza/Brryli ose 800m nga Shkolla 1-Maj/Unaza/Lana/ish-ATSH

  Shitet:Vilė/Ndėrtesė e Re banimi, me 2-kate, me ēati, truall 244m2, njolla ndėrtesės 115m2; me sipėrfaqe banimi per te 2-katet 230m2, me 4-dhoma gjumi, 1-sogiorno tė madhe,1-kuzhinė-ngrėnie,...
 30. 085-Tirane,Shitet Apartament mjaft cilėsor, 2+1+A+BLK, Sip.100 m², Kati 7, Cmimi 2.000 Euro/m2, pranė Liceut Artistik "Jordan Misja", mbrapa RTSH

  Shitet: Apartament mjaft cilėsor tipit 2+1 me 1-Ballkon,+2-Banjo, Sip.100m2, Kati 7-tė, pranė Liceut Artistik "Jordan Misja", dhe RTSH-sė, si dhe pranė ish-Universitetit Luarasi.
  Pallati i ri...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 148
Faqja 1 nga 5 1 2 3 4