Albacall
kliko
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: pellumb.ahmeti; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane,ne nje Rezidence jepet me qera apartament 3+1+BLK Kati 2 me 1 vend parkimi, 169 m² 1.300 Euro Rr. Vilave ngjit me TEG.

  Zona/Rruga : Prane Tegut

  Japim apartament me qera 1300 euro/muaj. Apartamenti eshte i bere gati me guzhine.ndricimi.tualete kompletuara. Edhe sistem kondisionimi . Apartamenti ndodhet ne nje prej...
 2. Tirane, ofroj vend pune Elektricist, me eksperience.

  Kerkojme te punesojme nje elektricist me eksperience pune . Te kete aftesi komunikuese dhe te punoje ne grup. Te njohe projektet elektrike .
  Te jete banues ne tirane .
  Per te interesuarit per kete...
Trego rezultatin 1 deri 2 nga 2