Albacall
kliko

krko:

Type: Posts; User: TIRANA REAL ESTATE; Fjala/-t kye:

Faqja 1 nga 81 1 2 3 4

krko: Krkimi zgjati 0.02 Sekonda.

 1. Tirane, Shesim Apartament 2+1 Kati 10, 131 m 209.000 Euro (Rr. Myslym Shyri, prane Mullirit te Vjeter)

  Zona/Rruga : Rr. Myslym Shyri, prane Mullirit te Vjeter

  Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Myslym Shyri, prane Mulliri i Vjeter. Apartament 2+1+2WC+2blk, me siperfaqe 131m2, i shtruar ne pllake,...
 2. Tirane, Shesim Apartament 1+1 Kati 3, 83 m 93.000 Euro (Rr. Kodra e Diellit, prane Kopshit Botanik.)

  Zona/Rruga : Rr. Kodra e Diellit, prane Kopshit Botanik.

  Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Kodra e Diellit, prane Kopshit Botanik. Apartamenti me siperfaqe 83 m2 eshte i organizuar ne 1 dhome...
 3. Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 Kati 2, 70 m 300 Euro (Rr. Dervish Hima, prane Stadiumit Qemal Stafa)

  Zona/Rruga : Rr. Dervish Hima, prane Stadiumit Qemal Stafa

  Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rr. Elbasanit, prane Ambasades USA. Apartament 1+1+1WC, me siperfaqe 70m2, eshte i shtruar ne...
 4. Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 Kati 7, 75 m 400 Euro (Rr. Ismail Qemali , prane RTSH)

  Zona/Rruga : Rr. Ismail Qemali , prane RTSH

  Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rr. Ismail Qemali, prane RTSH. Apartament 1+1+1wc, me siperfaqe 75 m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne...
 5. Tirane, Shesim Apartament 2+1 Kati 2, 95 m 79.000 Euro (Rr. Selite e Vjeter, prane Kopshtit Botanik)

  Zona/Rruga : Rr. Selite e Vjeter, prane Kopshtit Botanik

  Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Selite e vjeter prane kopshtit Botanik. Apartamenti me siperfaqe 105 m2 eshte i organizuar ne 2 dhoma...
 6. Tirane, Shesim Apartament 2+1 Kati 9, 100 m 98.000 Euro (Bulevardi Bajram Curri, prane Pallatit me Shigjeta)

  Zona/Rruga : Bulevardi Bajram Curri, prane Pallatit me Shigjeta

  Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Bulevardin Bajram Curri, prane Pallatit me Shigjeta. Apartament 2+1+dhome gatimi+1WC+garderobe, me...
 7. Tirane, Japim me Qera Apartament 3+1 Kati 4, 93 m 285 Euro (Rr. Myslym Shyri, prane Gjykates)

  Zona/Rruga : Rr. Myslym Shyri, prane Gjykates

  Tirane, Japim me Qera Apartament 3+1 ne Rr. Myslym shyri, prane Karburantit. Apartament 3+1+1wc+1bllk, me siperfaqe 93 m2, eshte i shtruar ne pllake,...
 8. Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 Kati 3, 122 m 500 Euro (Bulevardi Gjergj Fishta, prane Gjykates)

  Zona/Rruga : Bulevardi Gjergj Fishta, prane Gjykates

  Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Bulevardin Gjergj Fishta, prane Gjykates. Apartament 2+1+2WC+bllk, me siperfaqe 122 m2, i shtruar ne...
 9. Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 Kati 3, 140 m 400 Euro (Rr. Elbasanit, prane Fakultetit Ekonomik)

  Zona/Rruga : Rr. Elbasanit, prane Fakultetit Ekonomik

  Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Elbasanit, prane Fakultetit Ekonomik. Apartament 2+1+2WC+Verande me siperfaqe 140m2, i shtruar ne...
 10. Tirane, Shesim Toke 2.889 m 85.000 Euro (Rruga Dytsore TR-EL, Vishaj)

  Zona/Rruga : Rruga Dytsore TR-EL, Vishaj

  Tirane, Shesim Toke Are ne Vishaj. Toke me siperfaqe 2889m2, ka akses me rrugen kryesore, me dokumeta te rregullta pronesie.
  Cmimi 85000 Euro. I...
 11. Tirane, Shesim Apartament 3+1 Kati 4, 276 m 330.000 Euro (Rr. Selite e Vjeter)

  Zona/Rruga : Rr. Selite e Vjeter, prane Kopshtit Botanik

  Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Selite e Vjeter. Apartament 3+1+2wc+1verande, me siperfaqe banimi 176m2+100m2 verande, eshte i...
 12. Tirane, Shesim Toke 1.000 m 50 Euro/m2 (Autostrada Tirane-Elbasan, Mullet)

  Zona/Rruga : Autostrada Tirane-Elbasan, Mullet

  Tirane, Shesim Toke ne Autostraden Tirane Elbasan, prane Panto Resort. Toke, me siperfaqe 1000m2, ndodhet buze rruges kryesore, me dokumenta te...
 13. Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 Kati 5, 86 m 300 Euro (Rr. Peti, prane Liqenit)

  Zona/Rruga : Rr. Peti, prane Liqenit

  Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rr. Peti, prane Liqenit. Apartament 1+1+1wc+verande, me siperfaqe 86 m2, eshte i shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet...
 14. Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 Kati 2, 120 m 400 Euro (Rr. Liqeni I Thate, prane Conad.)

  Zona/Rruga : Rr. Liqeni I Thate, prane Conad.

  Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Liqeni I Thate, prane Conad. Apartamenti me siperfaqe 120 m2 eshte I organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome...
 15. Tirane, Japim me Qera Apartament 3+1 Kati 2, 130 m 600 Euro (Rr. Shyqyri Brari, prane PAM)

  Zona/Rruga : Rr. Shyqyri Brari, prane PAM

  Tirane, Japim me Qira Apartament 3+1 Rruga Shyqyri Brari, prane Kopeshtit Zoologjik. Apartament me siperfaqe 130 m2, eshte i shtruar ne pllake+parket,...
 16. Tirane, Japim me Qera Ambjent Biznesi Kati 2, 450 m 2.500 Euro (Rr. Petro NIni Luarasi, prane BKT)

  Zona/Rruga : Rr. Petro NIni Luarasi, prane BKT

  Tirane, Japim me Qera Ambjent Zyre ne Rr. Petro Nini Luarasi, prane BKT. Zyre me siperfaqe 450m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 2-te dhe te...
 17. Tirane, Japim me Qera Zyre Kati 2, 150 m 700 Euro (Rr. Petro NIni Luarasi, prane BKT)

  Zona/Rruga : Rr. Petro NIni Luarasi, prane BKT

  Tirane, Japim me Qera Ambjent Zyre ne Rr. Petro Nini Luarasi, prane BKT. Zyre me siperfaqe 150m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 2-te te nje...
 18. Tirane, Japim me Qera Ambjent Biznesi Kati 5, 95 m 950 Euro (Rr. Sulejman Delvina, Zona Bllok)

  Zona/Rruga : Rr. Sulejman Delvina, Zona Bllok

  Tirane, Japim me Qera Ambjent Zyre ne Rr. Sulejman Delvina, zona Bllok. Zyre me siperfaqe 95m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 5-te te nje...
 19. Kavaje, Shesim Vile 2 Kat, 360 m 190.000 Euro (Rruga e Fshatrave Turistike, Qerret)

  Zona/Rruga : Rruga e Fshatrave Turistike, Qerret

  Kavaje, Shesim Vile 2 Kat ne Rrugen e Fshatrave Turistike, Qerret. Vile me siperfaqe totale ndertimi 360m2 dhe oborr me siperfaqe 315m2, eshte e...
 20. Tirane, Shesim Apartament 3+1 Kati 3, 124 m 1.500 Euro/m (Rr. Marko Bocari, prane Liqenit Artificial)

  Zona/Rruga : Rr. Marko Bocari, prane Liqenit Artificial

  Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Marko Bocari, prane Liqenit. Apartament 3+1+2wc, me siperfaqe banimi 124m2, eshte i shtruar ne pllake,...
 21. Tirane, Shesim Apartament 2+1 Kati 3, 116 m 220.000 Euro (Rr. Ismail Qemali, Zona Bllok)

  Zona/Rruga : Rr. Ismail Qemali, Zona Bllok

  Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Ismail Qemali, Zona Bllok. Apartament 2+1+garderobe+1WC+1blk, me siperfaqe 116m2, i shtruar ne parket, ndodhet ne...
 22. Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 Kati 4, 106 m 400 Euro (Rr. Marko Bocari, prane Liqenit Artificial)

  Zona/Rruga : Rr. Marko Bocari, prane Liqenit Artificial

  Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Marko Bocari, prane Liqenit Artificial. Apartament 2+1+2WC+1bllk, me siperfaqe 106 m2, i shtruar...
 23. Tirane, Japim me Qera Zyre Kati 6, 71 m 200 Euro (Rr. Don Bosko, prane Vizion Plus)

  Zona/Rruga : Rr. Don Bosko, prane Vizion Plus

  Tirane, Japim me Qera Ambjent Zyre ne Rr. Don Bosko, prane Vizion +. Ambjent, me siperfaqe 71m2, i shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet ne katin e...
 24. Tirane, Japim me Qera Zyre Kati 5, 88 m 350 Euro (Rruga Lidhja e Prizrenit, prane Gardes)

  Zona/Rruga : Rruga Lidhja e Prizrenit, prane Gardes

  Tirane, Japim me Qira Ambient Zyre ne Rr. Lidhja e Prizrenit. Zyre e organizuar ne 2 dhoma, 1 wc, 2bll, me siperfaqe 88 m2, eshte e shtruar ne...
 25. Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 Kati 4, 144 m 400 Euro (Rr. e Durresit, prane Ministrise se Arsimit)

  Zona/Rruga : Rr. e Durresit, prane Ministrise se Arsimit

  Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. e Durresit. Apartamenti eshte i organizuar e 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 2 banjo, 1 ballkon,...
 26. Tirane, Japim me Qera Apartament 3+1 Kati 2, 85 m 400 Euro (Rr. Islam Alla, prane Qendres Shendetsore)

  Zona/Rruga : Rr. Islam Alla, prane Qendres Shendetsore

  Tirane, Japim me Qira Apartament 3+1 ne Rr. Islam Alla, prane Shkolles Konferenca e Pezes. Apartamenti me siperfaqe 85 m2 eshte i organizuar...
 27. Tirane, Japim me Qera Vile 3 Kat 700 m 6.000 Euro (Rr. Akacia)

  Zona/Rruga : Rr. Akacia

  Tirane, Japim me Qera Vile 3 Kat ne Rr. Akacia. Vile me siperfaqe totale ndertimi 700m2 dhe oborr me siperfaqe 580m2, eshte e shtruar ne pllake dhe parket.
  Vila eshte...
 28. Tirane, Shesim Apartament 3+1 Kati 1, 246 m 250.000 Euro (Bulevardin Gjergj Fishta, prane Ish- Eskpozites.)

  Zona/Rruga : Bulevardin Gjergj Fishta, prane Ish- Eskpozites.

  Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Bulevardin Gjergj Fishta, prane Ish- Eskpozites. Apartmenti me siperfaqe 246 m2 eshte i organizuar ne...
 29. Tirane, Shesim Vile 3 Kat, 392 m 290.000 Euro (Rr. Panorama e Liqenit, tek liqeni i Farkes)

  Zona/Rruga : Rr. Panorama e Liqenit, tek liqeni i Farkes

  Tirane, Shesim Vile 3 Kat ne Rr. Panorama e Liqenit, tek Liqeni i Farkes. Vile me siperfaqe totale ndertimi 392m2 dhe oborr me siperfaqe...
 30. Tirane, Japim me Qera Ambient biznesi Kati 1, 15200 Euro (Blv Deshmoret e Kombit)

  Zona/Rruga : Blv Deshmoret e Kombit

  Tirane, Japim me Qera Ambjent Zyre ne Qender te Tiranes, prane Kuvendit . Ambient me siperfaqe totale 760m2 eshte i shtruar ne parket. Ambienti perbehet nga 10...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 2418
Faqja 1 nga 81 1 2 3 4