Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: topdistribution; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, kerkohet Merchandising

  Kompania TopDistribution shpk operon prej 7vitesh nė fushėn e distribucionit me shumicė tė produkteve ushqimorė dhe jo ushqimore. Objektivi kryesor i kompanisė, ėshtė tė krijojė njė rrjet shitjesh tė...
 2. Tirane, ofroj vend pune Sales Representative

  Sales Representative

  Kompania TopDistribution shpk operon prej 7 vitesh nė fushėn e distribucionit me shumicė tė produkteve ushqimorė dhe jo ushqimore.
  Distributor ekskluziv per brandet ; Croco,...
 3. Tirane, ofroj vend pune Shperndares porosish (Shofer)

  Kompania TopDistribution shpk operon prej 7 vitesh nė fushėn e distribucionit tė produkteve ushqimorė dhe jo ushqimorė me shumicė.
  Objektivi kryesor i kompanisė, ėshtė tė krijojė njė rrjet...
 4. Tirane, ofroj vend pune Operatore shitjesh

  KOMPANIA TOP DISTRIBUTION KERKON TE PUNESOJE Operatore shitjesh (F)


  Detyrat/Pergjegjesite

  -Perdorimi i paketave te ndryshme software (word, excel, powerpoint, financa 5 etj) per te prodhuar ...
 5. Tirane, ofroj vend pune Merchandising ne hipermarketet Spar

  Kompania TopDistribution shpk operon prej 6 vitesh nė fushėn e distribucionit me shumicė tė produkteve ushqimorė dhe jo ushqimore. Objektivi kryesor i kompanisė, ėshtė tė krijojė njė rrjet shitjesh...
 6. Tirane, ofroj vend pune Office Manager /Femer

  KOMPANIA TOP DISTRIBUTION KERKON TE PUNESOJE MENAXHERE ZYRE(F)


  Detyrat/Pergjegjesite

  - Perdorimi i paketave te ndryshme software (word, excel, powerpoint, financa 5 etj) per te prodhuar...
Trego rezultatin 1 deri 6 nga 6