Albacall

kėrko:

Type: Posts; User: A Bi Esse; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 2 1 2

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune TEKNIK

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/abiesse_cover.jpg


  A BI ESSE, pjese e BI ESSE Group, kompani lider ne fushen e tregtimit te materialeve elektrike, ndriēimit profesional arkitektural dhe...
 2. Tirane, ofroj vend pune TEKNIK

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/abiesse_cover.jpg


  A BI ESSE, pjese e BI ESSE Group, kompani lider ne fushen e tregtimit te materialeve elektrike, ndriēimit profesional arkitektural dhe...
 3. Tirane, ofroj vend pune SHPERNDARES TERRENI

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/abiesse_cover.jpg

  Njoftim punesimi per pozicionin “SHPERNDARES TERRENI”:

  A Bi Esse eshte nje kompani lider qe operon suksesshem ne Shqiperi dhe Kosove...
 4. Shites / Ekspert ne Dyqan

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/abiesse_cover.jpg

  A BI ESSE, kompani lider ne fushen e tregtimit te materialeve elektrike, ndriēimit profesional arkitektural dhe industrial,
  realizimin e...
 5. Shites / Ekspert ne Dyqan

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/abiesse_cover.jpg

  A BI ESSE, kompani lider ne fushen e tregtimit te materialeve elektrike, ndriēimit profesional arkitektural dhe industrial,
  realizimin e...
 6. Tirane, ofroj vend pune INXHINIER ELEKTRIK

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/abiesse_cover.jpg

  A BI ESSE, kompani lider ne fushen e tregtimit te materialeve elektrike, ndriēimit profesional arkitektural dhe industrial,
  realizimin e...
 7. Tirane, ofroj vend pune Inxhinier Elektrik

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/abiesse_cover.jpg

  A BI ESSE, kompani lider ne fushen e tregtimit te materialeve elektrike, ndriēimit profesional arkitektural dhe industrial,
  realizimin e...
 8. Tirane, ofroj vend pune SPECIALIST ELEKTRIK

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/abiesse_cover.jpg

  A BI ESSE, kompani lider ne fushen e tregtimit te materialeve elektrike, ndriēimit profesional arkitektural dhe industrial,
  realizimin e...
 9. Tirane, ofroj vend pune SPECIALIST ELEKTRIK

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/abiesse_cover.jpg

  A BI ESSE, kompani lider ne fushen e tregtimit te materialeve elektrike, ndriēimit profesional arkitektural dhe industrial,
  realizimin e...
 10. Perfaqesues Shitjesh ne Terren

  A BI ESSE, kompani lider ne fushen e tregtimit te materialeve elektrike, ndriēimit profesional arkitektural dhe industrial, realizimin e projekteve te ndryshme, sistemet inteligjente per godina...
 11. Perfaqesues Shitjesh ne Terren

  A BI ESSE, kompani lider ne fushen e tregtimit te materialeve elektrike, ndriēimit profesional arkitektural dhe industrial, realizimin e projekteve te ndryshme, sistemet inteligjente per godina...
 12. Tirane, Shitet Autokamp Ford Capa Viti 1998, 6.900 Euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: e bardhe
  Kamjo......: manual
  Ftohja......: Kondicioner
  KM..........: 80000

  Shitet Autokamp Ford Capa - 6 900 Euro

  Adresa: Aut TR- DR KM 6, perballe QTU
Trego rezultatin 1 deri 12 nga 40
Faqja 1 nga 2 1 2