Albacall

kėrko:

Type: Posts; User: Gjoka Konstruksion Sh.A; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune Inxhinier Mekanik

  “Gjoka Konstruksion” sh.a kėrkon tė punėsojė Inxhinier Mekanik:


  Kualifikimet:


  • Te kete mbaruar arsimin e Lartė nė fakultetin e Inxhinierisė, dega - Mekanike;
  • Te kete eksperiencė pune...
 2. Tirane, ofroj vend pune Inxhinier Materialesh

  “Gjoka Konstruksion” sh.a kėrkon tė punėsojė Inxhinier Materialesh:


  Kualifikimet:


  • Te kete mbaruar arsimin e lartė nė fakultetin e Inxhinierisė - Inxhinieri materiale;
  • Te kete...
 3. Tirane, ofroj vend pune Shofer

  Shoqeria "Gjoka konstruksion" sh.a kerkon te punesoje Shoferė:


  - Kandidatet duhet te kene eksperience pune te meparshme;
  - Te disponojne leje drejtimi me kategorite perkatese per mjete te...
 4. Tirane, ofroj vend pune Manovrator

  Shoqeria "Gjoka konstruksion" sh.a kerkon te punesoje Manovrator:


  - Kandidatet duhet te kene eksperience pune te meparshme;
  - Te disponojne leje drejtimi me kategorite perkatese per mjete te...
 5. Tirane, ofroj vend pune Impjantist Asfalti

  Shoqeria "Gjoka konstruksion" sh.a kerkon te punesoje Impjantist Asfalti:


  - Kandidatet duhet te kene eksperience pune te meparshme;
  - Te kene aftesi te mira komunikimi dhe bashkepunimi me...
 6. Tirane, ofroj vend pune Sanitare

  Restorant ne Tirane kerkon te punesoje Sanitare.

  Kriteret:
  - Te kete eksperience te meparshme pune;
  - Te jete e gatshme te punoje me fluks pune;
  - Te jete serioze dhe korrekte ne pune.
  ...
 7. Tirane, ofroj vend pune Kuzhinier

  Kerkohen Kuzhinier/ Ndihmes kuzhinier


  Nje nder restorantet me te mira ne Tirane kerkon te punesoje staf Kuzhinier/ Ndihmes kuzhinier.
  Restoranti ofron kushte shume te mira pune dhe page te...
 8. Kerkohet Sanitare per Restorant ne Tirane

  Kerkohet Sanitare per Restorant ne Tirane.
  Orari i punes eshte me turne. Ofrohet page e kenaqshme bashke me sigurimet.
  Detyrat kryesore kane te bejne me pastrimin dhe larjen e pjatave.
  Kandidatet...
 9. Tirane, ofroj vend pune Kamarier

  Kerkohen Kamarier

  Restorant ne Tirane kerkon te punesoje Kamarier.
  - Restoranti eshte nder me te mire ne qytetin e Tiranes;
  - Ofron kushte shume te mira pune dhe page te kenaqshme.

  Kandidatet...
 10. Tirane, ofroj vend pune Inxhinier Miniere (Markshajder)

  Shoqeria "Gjoka Konstruksion" sh.a kerkon te punesoje Inxhinier Miniere (Markshajder)


  Detyrat

  - Te kryeje dhe drejtoje punime ne tunel ne objektet qe shoqeria "Gjoka Konstruksion" sh.a eshte...
 11. Tirane, ofroj vend pune Shefe Finance

  Kompania “Gjoka Konstruksion" sh.a kėrkon tė punėsojė Shefe Finance e cila duhet tė plotėsojė kushtet e mėposhtme:


  Detyrat


  •Planifikon, drejton dhe koordinon aktivitetet financiare tė...
 12. Kerkohen Pjatalarese per nje nder restorantet me te mira ne Tirane, per turnin e paradites dhe pasdites

  Kerkohen Pjatalarese per nje nder restorantet me te mira ne Tirane, per turnin e paradites dhe pasdites.
  Te gjithe te interesuarit te kontaktojne ne numrin e meposhtem per me shume informacion:...
 13. Tirane, ofroj vend pune Financiere

  Kompania “Gjoka Konstruksion Sh.A” kėrkon tė punėsojė Shefe Finance e cila duhet tė plotėsojė kushtet e mėposhtme:

  Detyrat

  ·Planifikon, drejton dhe koordinon aktivitetet financiare tė...
 14. Tirane, ofroj vend pune Shefe Finance

  Kompania “Gjoka Konstruksion Sh.A” kėrkon tė punėsojė Shefe Finance e cila duhet tė plotėsojė kushtet e mėposhtme:

  Detyrat

  ·Planifikon, drejton dhe koordinon aktivitetet financiare tė...
 15. Tirane, ofroj vend pune Inxhinier Hidroteknik

  Vend Vakant ne pozicionin: Inxhinier Hidroteknik.

  Kompania “Gjoka Konstruksion Sh.A” kėrkon tė punėsojė njė Inxhinier Hidroteknik i cili duhet tė jetė i aftė pėr tė punuar nė grup dhe pėr tė...
 16. Tirane, ofroj vend pune Kuzhinier

  Pozicioni: Kuzhinier
  Departamenti: Ushqimor
  Vendodhja: Tiranė

  Restorant Umami by Renato Mekolli po kėrkon kandidatė tė pėrshtatshėm pėr pozicionin e Kuzhinierit.

  Pėrmbledhja e Pozicionit:...
 17. Tirane, ofroj vend pune - Magazinier per Pjeset e Kembimit

  Kompania Gjoka Konstruksion Sh.A
  Kerkon nje Magazinier per Pjeset e Kembimit ne Kantierin e Ndertimit ne periferi te Tiranes, Kamez.

  Detyrat dhe Pergjegjesite

  · Pėrgjegjės pėr mallin...
 18. Tirane, ofroj vend pune Ekonomiste me Eksperience Pune ne Bar-Restorante

  Pozicioni
  Ekonomiste me Eksperience Pune ne Bar-Restorante (Minimumi 3 vite eksperience pune).
  Ofrojmė Pagė tė Kėnaqshme.

  Detyrat
  -Mbajtja e kontabilitetit dhe raportimet mujore pėr...
Trego rezultatin 1 deri 18 nga 18