Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: Recruiting; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune Managers in French, Arabic, Russian, Spanish language

  Info Call company is looking for Managers (Team Leaders) in French, Arabic, Russian, Spanish language.

  Is required:


  Very good knowledge of French, Arabic, Russian, Spanish language;
  ...
 2. Tirane, ofroj vend pune Agjent/Closer Anglisht

  Marketing Company eshte duke kerkuar Agjent Forex, CLOSER- ne gjuhen Angleze.

  Kualifikimet:


  Te zoteroj gjuhen angleze;
  Te jete Ambicioz, Energjik dhe I motivuar;
  Disponibilitet Full time...
 3. Tirane, ofroj vend pune Operator (English Language)

  Marketing company is a call center in English language. We are looking for English operators.

  Is required:  Very good knowledge of English;
  Full time availability, from Monday to Friday,...
 4. ! Back Office/ English Language

  Info Call is a company which operates in financial markets. We are looking for Back Office Employee.

  Is required:
  1. Very good command of spoken and written English;
  2. Full availability,...
 5. Tirane, ofroj vend pune Back office

  Info Call is a company which operates in financial markets. We are looking for five Back Office Employee.

  Is required:
  1. Very good command of spoken and written English;
  2. Full availability,...
 6. Tirane, ofroj vend pune Receptionist

  Marketing Company is a call center that operates in financial markets.
  We are looking for an employee working as Receptionist.

  Is required:
  1. Good level of English;
  2. Full time availability...
 7. Tirane, ofroj vend pune Operator Part time/Full time (Gjuha Angleze)

  Info-Call kerkon te punesoj agjent ne gjuhen Angleze.

  Kualifikimet:


  Te zoteroj gjuhen Angleze;
  Te jete Ambicioz dhe energjik;
  Disponibilitet Part time (6 ore)/ Full time nga e hena ne te...
 8. Tirane, ofroj vend pune Operator Anglisht

  Kompania Info-Call po kerkon 50 operator telefonik me/ose pa eksperience ne gjuhen Angleze.

  Kerkesat:
  - Gjuhe Angleze ( e folur) mbi nivelin mesatar;
  - Disponibilitet FULL-TIME;
  - Perkushtim...
Trego rezultatin 1 deri 8 nga 8