Albacall

kėrko:

Type: Posts; User: CENTURY 21 Albania; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 3 1 2 3

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune Konsulent Imobiliar

  Century 21 Albania po rekruton konsulentė imobiliarė.


  Century 21 Albania, kompani me pėrvojė 10 vjeēare nė tregun e pasurive tė paluajtshme nė Ballkan,fton tė interesuarit tė bėhen pjesė e...
 2. Tirane, ofroj vend pune Konsulent Imobiliar, Century 21 Ring

  Century 21 Ring po rekruton individė pėr t'ju bashkuar profesionit mė fitimprurės dhe ambicioz nė botė. Bėhu konsulent imobiliar me ne!

  Zyra ėshtė pjesė e rrjetit Century 21 Albania, kompani me...
 3. Tirane, ofroj vend pune Konsulent Imobiliar, Century 21 Action

  Century 21 Action po rekruton individė pėr t'ju bashkuar profesionit mė fitimprurės dhe ambicioz nė botė. Bėhu konsulent imobiliar me ne!

  Zyra ėshtė pjesė e rrjetit Century 21 Albania, kompani me...
 4. Tirane, ofroj vend pune Menaxhere Zyre

  Century 21 Albania kompani me pėrvojė 10 vjeēare nė tregun e pasurive tė paluajtshme nė Ballkan po kėrkon tė rekrutojė menaxhere zyre.


  Profili i kandidatit:


  - Tė ketė mbaruar arsimin e...
 5. Tirane, ofroj vend pune Menaxhere Zyre

  Century 21 Albania kompani me pėrvojė 10 vjeēare nė tregun e pasurive tė paluajtshme nė Ballkan po kėrkon tė rekrutojė menaxhere zyre!


  Profili i kandidatit:


  - Tė ketė mbaruar arsimin e...
 6. Shkoder, ofroj vend pune Konsulent Imobiliar

  Century 21 Future po rekruton konsulentė imobiliarė.

  Zyra ėshtė pjesė e Century 21 Albania, kompani me pėrvojė 10 vjeēare nė tregun e pasurive tė paluajtshme nė Ballkan dhe fton tė interesuarit tė...
 7. Tirane, ofroj vend pune Konsulent Imobiliar, Century 21 Atrium

  Kėrkon punė dinamike, nė kontakt tė vazhdueshėm me klientė, ku aftėsitė e tua tė komunikimit dhe tė negocimit tė pėrkthehen nė mijėra euro tė ardhura nė muaj?

  Eja bėhu pjesė e Century 21 Atrium...
 8. Tirane, ofroj vend pune Konsulent Imobiliar, Century21 Bond

  Century 21 Bond po rekruton individė pėr t'ju bashkuar profesionit mė fitimprurės dhe ambicioz nė botė. Bėhu konsulent imobiliar me ne!

  Zyra ėshtė pjesė e rrjetit Century 21 Albania, kompani me...
 9. Tirane, ofroj vend pune Konsulent Imobiliar, Tiranė

  Century 21 Albania po rekruton konsulentė imobiliarė.


  Century 21 Albania, kompani me pėrvojė 10 vjeēare nė tregun e pasurive tė paluajtshme nė Ballkan,fton tė interesuarit tė bėhen pjesė e...
 10. Tirane, ofroj vend pune Konsulent Imobiliar

  Century 21 Albania po rekruton konsulentė imobiliarė.


  Century 21 Albania, kompani me pėrvojė 10 vjeēare nė tregun e pasurive tė paluajtshme nė Ballkan,fton tė interesuarit tė bėhen pjesė e...
 11. Tirane, ofroj vend pune Konsulent Imobiliar, Century 21 Ring

  Century 21 Ring po rekruton konsulentė imobiliarė.


  Zyra ėshtė pjesė e Century 21 Albania, kompani me pėrvojė 10 vjeēare nė tregun e pasurive tė paluajtshme nė Ballkan dhe fton tė interesuarit...
 12. Tirane, ofroj vend pune Konsulent Imobiliar, Tiranė

  Century 21 Albania po rekruton konsulentė imobiliarė.


  Century 21 Albania, kompani me pėrvojė 10 vjeēare nė tregun e pasurive tė paluajtshme nė Ballkan,fton tė interesuarit tė bėhen pjesė e...
 13. Durres, ofroj vend pune Menaxhere Zyre

  Century 21 Albania kompani me pėrvojė 10 vjeēare nė tregun e pasurive tė paluajtshme nė Ballkan, po kėrkon tė rekrutojė menaxhere zyre per qytetin e Durresit!


  Profili i kandidatit:


  -...
 14. Tirane, ofroj vend pune Menaxhere Zyre

  Century 21 Albania kompani me pėrvojė 10 vjeēare nė tregun e pasurive tė paluajtshme nė Ballkan po kėrkon tė rekrutojė menaxhere zyre!


  Profili i kandidatit:


  - Tė ketė mbaruar arsimin e...
 15. Tirane, ofroj vend pune Konsulent Imobiliar

  Century 21 Albania po rekruton konsulentė imobiliarė.

  Century 21 Albania, kompani me pėrvojė 10 vjeēare nė tregun e pasurive tė paluajtshme nė Ballkan,fton tė interesuarit tė bėhen pjesė e...
 16. Tirane, ofroj vend pune Konsulent Imobiliar, Century 21 Atrium

  Century 21 Atrium po rekruton konsulentė imobiliarė.

  Zyra eshte pjese e Century 21 Albania, kompani me pėrvojė 10 vjeēare nė tregun e pasurive tė paluajtshme nė Ballkan,fton tė interesuarit tė...
 17. Tirane, ofroj vend pune Menaxhere Zyre

  Century 21 Albania kompani me pėrvojė 10 vjeēare nė tregun e pasurive tė paluajtshme nė Ballkan po kėrkon tė rekrutojė menaxhere zyre!


  Profili i kandidatit:


  - Tė ketė mbaruar arsimin e...
 18. Tirane, ofroj vend pune Konsulent Imobiliar, Century 21 Bosko

  Century 21 Bosko po rekruton konsulentė imobiliarė.

  Zyra eshte pjese e Century 21 Albania, kompani me pėrvojė 10 vjeēare nė tregun e pasurive tė paluajtshme nė Ballkan,fton tė interesuarit tė...
 19. Tirane, ofroj vend pune Konsulent Imobiliar, Tiranė

  Century 21 Albania po rekruton konsulentė imobiliarė.

  Century 21 Albania, kompani me pėrvojė 10 vjeēare nė tregun e pasurive tė paluajtshme nė Ballkan,fton tė interesuarit tė bėhen pjesė e...
 20. Tirane, ofroj vend pune Konsulent Imobiliar

  Century 21 Albania po rekruton konsulentė imobiliarė.

  Century 21 Albania, kompani me pėrvojė 10 vjeēare nė tregun e pasurive tė paluajtshme nė Ballkan,fton tė interesuarit tė bėhen pjesė e...
 21. Tirane, ofroj vend pune Menaxhere Zyre

  Century 21 Albania kompani me pėrvojė 10 vjeēare nė tregun e pasurive tė paluajtshme nė Ballkan po kėrkon tė rekrutojė menaxhere zyre!

  Profili i kandidatit:

  - Tė ketė mbaruar arsimin e lartė ...
 22. Tirane, ofroj vend pune Konsulent Imobiliar, Century 21 Atrium

  Century 21 Atrium po rekruton konsulentė imobiliarė.

  Zyra ėshtė pjesė e Century 21 Albania, kompani me pėrvojė 10 vjeēare nė tregun e pasurive tė paluajtshme nė Ballkan,fton tė interesuarit tė...
 23. Tirane, ofroj vend pune Konsulent Imobiliar, Century 21 Partners

  Century 21 Partners po rekruton konsulentė imobiliarė.

  Zyra ėshtė pjesė e Century 21 Albania, kompani me pėrvojė 10 vjeēare nė tregun e pasurive tė paluajtshme nė Ballkan,fton tė interesuarit tė...
 24. Tirane, ofroj vend pune Konsulent Imobiliar

  Century 21 CPM Smart po rekruton konsulentė imobiliarė.

  Zyra eshte pjese e Century 21 Albania, kompani me pėrvojė 10 vjeēare nė tregun e pasurive tė paluajtshme nė Ballkan,fton tė interesuarit tė...
 25. Tirane, ofroj vend pune Konsulent Imobiliar

  Century 21 Bosko e cila ndodhet tek rruga "Don Bosko" po rekruton konsulentė imobiliarė.


  Zyra eshte pjese e Century 21 Albania, kompani me pėrvojė 10 vjeēare nė tregun e pasurive tė paluajtshme...
 26. Tirane, ofroj vend pune Konsulent Imobiliar

  Century 21 Bosko po rekruton konsulentė imobiliarė.

  Zyra eshte pjese e Century 21 Albania, kompani me pėrvojė 10 vjeēare nė tregun e pasurive tė paluajtshme nė Ballkan,fton tė interesuarit tė...
 27. Durres, ofroj vend pune Konsulent Imobiliar

  Century 21 Gate me vendndodhje nė Durrės po rekruton konsulentė imobiliare!

  Zyra ėshtė pjesė e Century 21 Albania, kompani me pėrvojė 10 vjeēare nė tregun e pasurive tė paluajtshme nė Ballkan dhe...
 28. Tirane, ofroj vend pune Menaxhere Zyre

  Century 21 Albania kompani me pėrvojė 10 vjeēare nė tregun e pasurive tė paluajtshme nė Ballkan po kėrkon tė rekrutojė menaxhere zyre!

  Profili i kandidatit:

  - Tė ketė mbaruar arsimin e lartė ...
 29. Tirane, ofroj vend pune Konsulent Imobiliar

  Century 21 Albania po rekruton konsulentė imobiliarė.

  Century 21 Albania, kompani me pėrvojė 10 vjeēare nė tregun e pasurive tė paluajtshme nė Ballkan,fton tė interesuarit tė bėhen pjesė e...
 30. Tirane, ofroj vend pune Konsulent Imobiliar

  Kompania me e madhe ne tregun imobiliar ka hapur dyert per 2 punonjes te rinj “Ekspert Pronash”.Century 21 CPM eshte mundesia juaj e arte ku do tju hapi rrugen drejt nje kariere te re dhe te...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 70
Faqja 1 nga 3 1 2 3